Lucie Majerová

realitní makléřka Lucie Majerová

Telefon: +420 777 554 392

Web makléře: Odhadbytupraha.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Recenze

Sacha Woodrow

I had the pleasure of dealing with Lucie Majerova when I arrived in Prague looking for an apartment to rent. I wanted to let you know how much she helped me so I am sending you this reference/feedback for your information. Kind regards.

Tomáš Pergler

Jsem Vám za velice profesionální odhad opravdu vděčný. Obsahoval detailní informace, a byl přehledný. Pomohl nám v dalším rozhodování o prodeji bytové jednotky. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Ludmila Kundratová

S odhadem ceny jsem byla velmi spokojená. Realitní makléřka je skutečným profesionálem. Dokázala mi vše vysvětlit a nabídnout i různá řešení k optimalizaci prezentace mé nemovitosti i možnosti eventuální zvýšení odhadní ceny. Ráda se v budoucnu na Vás obrátím s konkrétním prodejem nemovitosti, tak jak jsme se s paní makléřkou na schůzce dohodly. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Marcela Chuonová

Výborná spolupráce, rychlost, profesionální přístup, komunikace a kvalitní odhad mé nemovitosti. Všem vřele doporučuji. Do budoucna ráda využiji služeb paní Majerové.

Petr Menčl

Dobrý den. S vaším odhadem nemovitosti pro dědické řízení jsem byl velice spokojený a doufám, že mně při dědickém řízení pomůže. Odhad byl naprosto přesný podle mých představ. Děkuji za pomoc. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Daniel Dluhoš

Realitní makléřka se mi věnovala od A do Z. Velmi ochotná s nadstandardní službou pro klienta. Vše mi rychle a pohotově vysvětlila a zajistila. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Ladislav Zahradníček

Děkuji moc za Vaši profesionální práci, která byla po všech stránkách vynikající a určitě pokud bude možnost v budoucnu zase Vašich služeb využijeme. Moc jsme byli s Vaší prací spokojeni a vše dopadlo výborně. Přeji hodně pracovních a osobních úspěchů. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Jaroslav Beránek

Je to z “galerie zbytečných referencí”, protože ve Vašem případě jsem byl spokojen na 110%, a to ve všech bodech. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Ing. arch. Milena Stavric Maksimovic, majitel spol Baldinini CZ

Vážený pane Podlešáku, nedávno jsem měla tu čest, abych přes vaši realitní kancelář pronajala svůj byt v Jinonicích. Makléřem byla Lucie Majerová. Musím říct, že jsem se ještě nepotkala s tak seriózním a profesionálním makléřem . Lucie byla připravena určit cenu vyšší než cena, kterou jsem si představovala já. Obhájila cenu prezentací, komunikací a setkáváním s klienty, sběrem informací a analýzou budoucího chování nájemce a informování mne jako pronajímatele a ukončila úspěšně proces pronájmu . Nejen, že jsem se cítila jistě za celou dobu, po kterou se Lucie starala o pronájem, ale také jsem se mnoho věcí naučila – hlavně, že existuje realitní makléř, který vám dá pocit jistoty.

Gratuluju Vám, že máte takového makléře, který mi také vrátil důvěru k REMAXu.