Ing. Marcela Ondrušová

Realitní makléřka Marcela Ondrušová

Prodávat nebo kupovat nemovitost patří mezi ta nejdůležitější rozhodnutí v životě. Pokud se k takovému kroku chystáte, nabízím Vám své zkušenosti, spolehlivost, lidský přístup a profesní odbornost, aby toto rozhodnutí patřilo mezi šťastné okamžiky Vašeho života.

Pokud hledáte makléře, který si zakládá na zodpovědném přístupu, férovém jednání a dosažení maximální spokojenosti svých klientů, jsem tady pro Vás. Každému klientovi nabízím možnost osobní schůzky s cílem pochopit jeho situaci a navrhnout mu to nejlepší řešení. V RE/MAX Alfa pracuji od roku 2012. Vždy hájím zájmy svých klientů a dosahuji pro ně nejlepších cen. Mým cílem jsou nadšení klienti, kteří rádi doporučí moje služby. Vaše nadšení z mojí práce a jejího výsledku je mojí motivací.

Telefon: +420 773 622 456

Web makléře: Marcela Ondrušová RE/MAX

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Reference

Jana Voříšková

Spolupráce s paní Ing. Ondrušovou jako vždy perfektní. Více takových makléřů. Děkuji za trpělivost, čas, rady a přátelský přístup.

Adam Sedláček

Velmi příjemné vystupování a profesionální přístup paní makléřky Ondrušové.

Karel Zděnovec

S paní Ondrušovou spolupracuji pravidelně a považuji ji za absolutního profesionála s velkou zkušeností a citem pro obchod a správné načasování.

Hana Abidi

Skvělý přístup, makléřka je vždy ochotná a jde jí zejména o spokojenost klienta. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Štěpán Wowesný

Paní Marcela Ondrušová je profesionál na svém místě, automaticky dokázala zajistit vše, co jsem jako klient od realitního makléře očekával, a v perfektním jednání s úřady, družstvy i protistranou mne dokázala velmi mile překvapit svými vyjednávacími schopnostmi. Mnohokrát děkuji.

Pavel Freitag

Vynikající, spolehlivá, aktivní. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

David Pospíšil

Naprosto kvalitní servis paní Ondrušové. Ve všem byla nápomocná, případ proběhl bez problémů a bez starostí pro mě. Vřele ji doporučuji pro zprostředkování koupě a prodeje dalších nemovitostí.

Vladimír Čepelka

Velmi spokojen. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Jana Voříšková

Nyní uzavírám s paní Ondrušovou již druhý obchod a pokud budu ještě někdy něco prodávat, tak se určitě opět obrátím na ní. Vše probíhá dle představ, velká ochota pomoci a přátelská atmosféra během obchodu. Mohu jednoznačně doporučit. Děkuji moc. Víc takových lidí.

Mária Jelínková a Vladimír Šebesta

Spokojenost po všech stránkách, velká pomoc a ochota. V dnešní době se málokdy setkávám s lidmi jako je Marcela Ondrušová. Vřelé díky a doporučení všem svým známým. Ještě jednou velké díky od nás.

Jiří Basabara

Vše proběhlo v naprostém pořádku a v neuvěřitelně krátkém čase. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Michal Kytýr

Spolupráci s paní Ondrušovou při prodeji nemovitosti můžeme jen doporučit. Vždy nám vyšla vstříc, všechno zařídila a nemovitost se podařilo dobře prodat v nečekaně krátkém čase. Pokud ještě někdy budeme prodávat či kupovat nemovitost, určitě se obrátíme rovnou na ni.

Daniel Ditrich

Byl jsem příjemně překvapen a spokojen s profesionalitou, rychlostí a kvalitou služeb, jenž mi při prodeji mé stavební parcely paní Ondrušová poskytla.

Martina Heczková

Marcela Ondrušová mi byla doporučena mým kolegou v práci. Rozhodně jsem velmi vděčná, že náš byt prodávala právě ona. Oceňuji vysoce profesionální přístup během celého procesu, snaha pomoct a najít řešení v každé situaci. Rozhodně takto si představuji služby na vysoké úrovni. Paní Ondrušová je, jak se říká, člověk na svém místě. Dokázala nám poradit a najít pro nás vhodné řešení, když nastal problém. Bez její pomoci si prodej bytu vůbec nedokážu představit.

Rudolf Nikolai

100% profesionální přístup, včetně kompletního zajištění veškerých souvisejících administrativ. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Karel Palivec

Spolupráce na žádoucí úrovni, velmi zodpovědná s velmi dobrou znalostí odborné problematiky a potřebným osobním úsilím o ochranu zájmů svého klienta. Velmi pracovitá s dobrým kontaktním vztahem ke klientovi a snahou řešit problematiku k oboustranné spokojenosti. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Martin Furdan

Paní Ondrušová, milá, príjemná, ochotná, odporučam.

Petr Jechort

Seriózní jednání, kompetentnost, ochota, vstřícnost, rychlost. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Pavlína Janošová

Se službami paní makléřky jsem více než spokojená – z odborného hlediska i z hlediska jejího velmi vstřícného a profesionálního přístupu. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Kristýna Škodová

Paní Marcela Ondrušová je velice pečlivá, ochotná a profesionální realitní makléřka. Celou dobu prodeje mi byla k dispozici a o vše se svěle postarala. Pokud bych v budoucnu řešila další prodej/koupi, zajisté bych se na ní obrátila znovu. Děkuji tedy ještě jednou za vše!

Barbora Novotná

Paní Marcela Ondrušová je profesionál na svém místě, je flexibilní, vstřícná, aktivní a není jí za těžko vše vysvětlit, poradit, zařídit a zjistit. Veliká spokojenost, už jsme s manželem doporučili dál našim přátelům.

Karel Zděnovec

Spolehlivost, rychlost, serióznost. S paní Ondrušovou jsem opakovaně spolupracoval ve věcech pronájmu bytů a je pro mne symbolem absolutní profesionality. Myslí za klienta “úplně na všechno” a zbavuje ho časově náročných úkonů v souvislosti s různými dílčími kroky v rámci nového smluvního vztahu (např. převody smluv dodavatelů energií apod.). Je vždy k dispozici s radou ohledně sepsání vyvážené nájemní smlouvy a umí poradit i v dalších odborných otázkách stran pronájmů.

Soňa Koděrová

Kvalita služeb výborná, mohu jen doporučit. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Marek Sobota

Výborné a vstřícné jednání. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Lucia Zamkovská
  • kvalita práce na exkluzivní úrovní
  • přátelský a zodpovědný přístup
  • 100% spolehlivost v procesu prodeje
  • skvělé připravena prezentace nemovitosti na prodej
  • nalezení vhodného kupce za neuvěřitelně krátkou dobu: do 3 dnů
  • komunikační a vyjednávací schopnosti na prestižní úrovni

(vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)

Pavel Novotný

Se servisem zajištění prodeje nemovitosti od Marcely Ondrušové včetně všech nezbytných dalších úkonů jsem maximálně spokojen.

Zdeněk Kliment

Naprosto profesionální a velice vstřícný přístup. (vyjádření ke službám Marcely Ondrušové)