Martin Slavev

realitní makléř Martin Slavev

„Snažím se nebýt úspěchem, ale spíše hodnotou.“

Působím jako realitní makléř pro Prahu a Střední Čechy. Nejraději své obchodní partnery potkávám osobně. Vím, že nám nástroje dnes umožňují dělat schůzky online, přesto však preferuji osobní kontakt.

Věřím, že se i my potkáme osobně. Než však do této schůzky investujeme náš čas (to nejcennější, co máme) a vyberete si mne jako svého realitního makléře, potřebujete vědět, zda jsem partner, se kterým chcete spolupracovat při tak zásadní životní události, jako prodej nebo koupě nemovitosti.

Působím jako realitní makléř pro Prahu a Střední Čechy. Nejraději své obchodní partnery potkávám osobně. Vím, že nám nástroje dnes umožňují dělat schůzky online, přesto však preferuji osobní kontaktVěřím, že se i my potkáme osobně. Než však do této schůzky investujeme náš čas (to nejcenější, co máme) a vyberete si mne jako svého realitního makléře, potřebujete vědět, zda jsem partner, se kterým chcete spolupracovat při tak zásadní životní události, jako prodej nebo koupě nemovitosti.

Jedna polovina mé rodiny pochází z Bulharska a po 2. světové válce se usadila v Berouně jako zahradníci. Vše vybudovali od nuly. Prodávali sazenice a zeleninu na trzích, pracovali na zahradě, kde jsem měl také poprvé možnost na vlastní kůži vyzkoušet, jak je to těžká práce. Zároveň jsem se ale také dostal poprvé k obchodu. Vždy mě fascinovalo, že si prarodiče pamatovali snad každého zákazníka, se každým si povídali, ne o práci. Skoro to vypadalo, že za nimi chodí přátelé prohodit pár slov a při té příležitosti nakoupit. Naučilo mě to ke všem lidem přistupovat individuálně a zajímat se o ně.

Prarodiče z druhé poloviny rodiny pochází z malé vesničky. Děda pracoval v dole. Tvrdá dřina, náročná fyzicky i psychicky. Vytrvalost jsem vždy vnímal jako velmi důležitý aspekt pro úspěch. Oba rodiče pracovali v pohostinství. Odcházeli do práce brzy a vraceli se pozdě.

Jak jsem se dostal k realitám

I já jsme se vyučil jako číšník, i když jsem už tehdy tušil, že to nebude práce, kterou chci dělat celý život. Pár let jsme si to vyzkoušel a má domněnka se potvrdila. Co jsme ale na práci miloval byla různorodost zákazníků, se kterými se potkáte, a množství příběhů za každým z nich. Věnoval jsem se mnoha různým oblastem obchodu, až jsem se dostal k realitám, kde využívám vše, co jsem se za svou už téměř 3Oletou kariéru v obchodování a investování do nemovitostí naučil. Stal jsem se realitním makléřem pro Prahu a Střední Čechy.

Jak pracuji?

  • Preferuji osobní kontakt
  • Ke všem klientům přistupuji individuálně
  • Moji klienti mě skutečně zajímají
  • Jsem vytrvalý, je-li to potřeba
  • Jsem upřímný, je to jednodušší. Pro mě, ale ne každý chce vždy slyšet pravdu. V obchodě to však pomáhá.

Telefon: +420 777 199 100

Web makléře: Maklermartin.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej chaty / chalupy, 46 m2, Chyňava

Prodej chaty / chalupy, 46 m2, Chyňava

Beroun, Středočeský
2 350 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 186 m2, Praha 5 - Velká Chuchle

Prodej domu, 186 m2, Praha 5 - Velká Chuchle

Velká Chuchle, Praha 5, Hlavní město Praha
21 950 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 80 m2, Králův Dvůr

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 80 m2, Králův Dvůr

Beroun, Středočeský
6 499 900 czk / za nemovitost

Reference

Pana Slaveva jsem oslovila kvůli prodeji bytu- jeho přístup, profesionalita a vůbec celé jednání mě naprosto ohromily- nejenže byt prodal za vyšší cenu než v jakou jsem se vůbec odvážila doufat, ale také naprosto hladce, vše si zařídil sám, nijak jsem nemusela participovat. Výsledek byl natolik uspokojivý a celý proces natolik bezproblémový, že jsem mu s radostí svěřila i prodej další nemovitosti.
Všem doporučuji. Jednání p.Slaveva je zcela profesionální, vstřícné, ochotné a rychlé. K otázkám ohledně nemovitostí umí užitečně poradit
Pana Slaveva vřele doporučuji, ochotně a rychle vypracoval odhad nemovitosti. V oblasti realit ma velké zkušenosti a tak se na nej určitě radi opět obrátíme.
Vstřícný, ochotný a profesionální přístup. Rozhodně doporučuji.
js_loader
Bohumila Ammerová

S odhadem pana Slaveva jsem spokojená. Jeho přístup k věci je profesionální. Jednání na přátelské úrovni, umí dobře odhadnout po psychologické stránce danou situaci a citlivě přistupovat k danému problému. Děkuji za jeho doporučení.