Martin Slavev

realitní makléř Martin Slavev

„Snažím se nebýt úspěchem, ale spíše hodnotou.“

Působím jako realitní makléř pro Prahu a Střední Čechy. Nejraději své obchodní partnery potkávám osobně. Vím, že nám nástroje dnes umožňují dělat schůzky online, přesto však preferuji osobní kontakt.

Věřím, že se i my potkáme osobně. Než však do této schůzky investujeme náš čas (to nejcennější, co máme) a vyberete si mne jako svého realitního makléře, potřebujete vědět, zda jsem partner, se kterým chcete spolupracovat při tak zásadní životní události, jako prodej nebo koupě nemovitosti.

Působím jako realitní makléř pro Prahu a Střední Čechy. Nejraději své obchodní partnery potkávám osobně. Vím, že nám nástroje dnes umožňují dělat schůzky online, přesto však preferuji osobní kontaktVěřím, že se i my potkáme osobně. Než však do této schůzky investujeme náš čas (to nejcenější, co máme) a vyberete si mne jako svého realitního makléře, potřebujete vědět, zda jsem partner, se kterým chcete spolupracovat při tak zásadní životní události, jako prodej nebo koupě nemovitosti.

Jedna polovina mé rodiny pochází z Bulharska a po 2. světové válce se usadila v Berouně jako zahradníci. Vše vybudovali od nuly. Prodávali sazenice a zeleninu na trzích, pracovali na zahradě, kde jsem měl také poprvé možnost na vlastní kůži vyzkoušet, jak je to těžká práce. Zároveň jsem se ale také dostal poprvé k obchodu. Vždy mě fascinovalo, že si prarodiče pamatovali snad každého zákazníka, se každým si povídali, ne o práci. Skoro to vypadalo, že za nimi chodí přátelé prohodit pár slov a při té příležitosti nakoupit. Naučilo mě to ke všem lidem přistupovat individuálně a zajímat se o ně.

Prarodiče z druhé poloviny rodiny pochází z malé vesničky. Děda pracoval v dole. Tvrdá dřina, náročná fyzicky i psychicky. Vytrvalost jsem vždy vnímal jako velmi důležitý aspekt pro úspěch. Oba rodiče pracovali v pohostinství. Odcházeli do práce brzy a vraceli se pozdě.

Jak jsem se dostal k realitám

I já jsme se vyučil jako číšník, i když jsem už tehdy tušil, že to nebude práce, kterou chci dělat celý život. Pár let jsme si to vyzkoušel a má domněnka se potvrdila. Co jsme ale na práci miloval byla různorodost zákazníků, se kterými se potkáte, a množství příběhů za každým z nich. Věnoval jsem se mnoha různým oblastem obchodu, až jsem se dostal k realitám, kde využívám vše, co jsem se za svou už téměř 3Oletou kariéru v obchodování a investování do nemovitostí naučil. Stal jsem se realitním makléřem pro Prahu a Střední Čechy.

Jak pracuji?

  • Preferuji osobní kontakt
  • Ke všem klientům přistupuji individuálně
  • Moji klienti mě skutečně zajímají
  • Jsem vytrvalý, je-li to potřeba
  • Jsem upřímný, je to jednodušší. Pro mě, ale ne každý chce vždy slyšet pravdu. V obchodě to však pomáhá.

Telefon: +420 777 199 100

Web makléře: Maklermartin.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Specialista na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Prodej pozemku, 4818 m2, null

Prodej pozemku, 4818 m2, null


Hlavní město Praha
4 955 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 140 m2, Jesenice

Prodej domu, 140 m2, Jesenice

Příbram
Středočeský
7 000 000 czk / za nemovitost
Prodej zemědělského objektu, 140 m2, Jesenice

Prodej zemědělského objektu, 140 m2, Jesenice

Příbram
Středočeský
7 000 000 czk / za nemovitost

Reference

Vstřícný, ochotný, poradí a pomůže.
Martin je skvělý realitní makléř, kterému velmi důvěřuji a vím, že pomůže a poradí to nejlepší.Děkuji moc
Martin Slavev je člověk na správném místě.Byla jsem moc mile překvapená jeho přístupem k celé mé záležitosti.Ochota, vstřícnost, zájem, rychlost,profesionalita.Lepšího makléře nenajdete, věřte mi.Pět hvězdiček je málo, dávám šest.
Všem doporučuji. Jednání p.Slaveva je zcela profesionální, vstřícné, ochotné a rychlé. K otázkám ohledně nemovitostí umí užitečně poradit
Martin? Tak ten mi pomohl pronajmout dům v Berouně. Rychle a postaral se o veškerou administrativu, propagaci a prezentaci zájmcům. Ušetřil mi čas a přemýšlení,mohl jsem se tak v klidu věnovat svému businessu👌🤝
Doporučuji,velmi spokojená.Pan Martin Slavev je profesionální realitní makléř...⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
js_loader
Bohumila Ammerová

S odhadem pana Slaveva jsem spokojená. Jeho přístup k věci je profesionální. Jednání na přátelské úrovni, umí dobře odhadnout po psychologické stránce danou situaci a citlivě přistupovat k danému problému. Děkuji za jeho doporučení.