Věra Jesenská

Realitní makléřka Věra Jesenská

Realitnímu trhu se intenzivně věnuji již od roku 2011. Za tu dobu jsem byla oporou stovkám klientů při prodeji či pronájmu jejich nemovitostí. Díky mým předchozím zkušenostem z podnikání i korporátního byznysu a také znalosti finanční a daňové problematiky Vám mohu být partnerem při jakékoli realitní transakci.

Vím kdy, komu a jak, Vaši nemovitost nabídnout a pomohu Vám neprodávat levně. To dokazují výsledky mé práce a spokojenost mých klientů, kteří se rekrutují většinou z osobního doporučení.
Spokojený klient je vždy mojí prioritou. Odbornost, léta zkušeností, profesionální spolupráce na bázi partnerství a individuální přístup ke každému případu, to jsou mé silné stránky.

Mnoho let bydlím a pracuji na Praze 6, proto jsem nejčastěji klientům oporou při realizaci obchodů právě v této lokalitě a přilehlých částech Prahy a Prahy-západ. Šestka je moje srdeční záležitost, potkávám zde a nadále chci potkávat pouze spokojené klienty, kteří se ke mně opakovaně vrací a doporučují mne dále svým blízkým a známým.

Dobře vím, s jakým pocitem lehkosti se na Prahu 6 stěhuje a s jakou těžkostí se tato část Prahy opouští. Mám bohaté reference ze zprostředkování prodejů a pronájmů bytů a domů mých klientů, kteří se na mne opět s důvěrou obracejí.

Jsem zakládající členkou skupiny Makléřky ze šestky #maklerkyzesestky. Jsme tým profesionálních makléřek dlouhodobě působících v realitní kanceláři RE/MAX v Praze 6. Spojila nás chuť pracovat s lidmi a pomáhat s prodejem a pronájmem nemovitostí v místě, které je nám blízké a které dobře známe.

Pracuji s moderními marketingovými nástroji jako jsou videoprohlídky, záběry z dronů, prezentace a prodej nemovitosti přes sociální sítě, placené kampaně na internetových vyhledavačích anebo profesionální „home staging“.

Na jednotlivé kroky využívám vlastní tým specializovaných profesionálů, tj. kameraman/fotograf, marketingový specialista, daňový poradce, bankovní poradce či zkušený advokát znalý problematiky realit. Mým cílem je dosáhnout pro Vás nejvyšší prodejní ceny v krátké době a jistotu bezpečné realitní transakce jak pro Vás, tak kupujícího.

Telefon: +420 602 314 229

Web makléře: Verajesenska.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Specialistka na realitní aukce
Realitní praxe od roku 2013

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 298 m2, Praha 6 - Břevnov

Prodej domu, 298 m2, Praha 6 - Břevnov

Břevnov, Praha 6, Hlavní město Praha
31 500 000 czk / za nemovitost
Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 99 m2, Praha 6 - Bubeneč

Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 99 m2, Praha 6 - Bubeneč

Bubeneč, Praha 6, Hlavní město Praha
30 000 czk / za měsíc
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 57 m2, Praha 10 - Malešice

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 57 m2, Praha 10 - Malešice

Malešice, Praha 10, Hlavní město Praha
5 250 000 czk / za nemovitost

Reference

Evženie a Pavel Pfeifferovi

Manželé Pfeiferovi využili služeb našich služeb hned 2x. Prodávali svůj byt přes Věru Jesenskou a kupovali byt, který měl v nabídce Radek Karnold.

 

Světlana Volejniková

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Věře Jesenské za její profesionální pomoc při přípravě smlouvy a veškerých dokumentů týkajících se pronájmu bytu. Mohu jen doporučit tuto vstřícnou, milou a velmi ochotnou makléřku dalším klientům.

Zuzana Mitísková

Vážená paní Jesenská, dovolte mi Vám poděkovat za velmi korektní a seriózní jednání v průběhu celé realizace stavby. Po celou dobu od první informace po předání bytu vše probíhalo pro mne jako zákazníka naprosto bezproblémově, což velmi oceňuji. Přejeme Vám s manželem ve Vaší další práci mnoho spokojených zákazníků jako jsme byli my.