Ivana Hilton

Realitní makléřka Ivana Hilton

Hilton je moje příjmení. Žádný hotel nevlastním, ale několikrát jsem stála na Vaší straně barikády a vím, čím si jako prodávající či kupující procházíte. Budu Vám stát po boku a pokud si to budete přát, tak i v čele. Všechny ostatní služby spjaté s prodejem nebo pronájmem, jako například profesionálně připravená online prezentace Vaší nemovitosti, nafocení, videoprohlídka, jsou u mně samozřejmostí. Jsem vdaná, mám dva syny a bydlím na krásném místě u klánovického lesa v Úvalech. Budu se těšit na setkání.

Hi, my name is Ivana Hilton and I am a real estate broker for Remax Alfa. I have a passion for real estate, and I will use this to sell your current property as well as helping you find your next dream home. My services include professionally shot photos and a full online presentation, all free of charge. I am married to an Englishman, and although he is learning Czech, I speak English with him. We have two small sons and found our forever home on the outskirts of Prague, just a minute’s walk from the city’s largest forest. I look forward to hearing from you soon.

Telefon: +420 777 448 880

Web makléře: Ivana Hilton RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Paní Ivana obratem a s vysokou profesionalitou odpověděla na moje dotazy a poskytla mi takové informace, na základě kterých jsem byl schopen učinit zásadní rozhodnutí o naložení s nemovitostí. Velice oceňuji osobní a proklientský přístup a vysokou míru profesionality. Služby paní Ivany a Remax Alfa vřele doporučuji jak pro nákup, tak i prodej nemovitostí.
S Ivanou Hilton jsem konzultovala nákup mé nemovitosti a paní Hilton mi poskytla plno drahocenných informací. Spolupráci s ní vřele doporučuji!
Děkuji moc!Byla jsem moc spokojena!
Paní Hilton svým přístupem a profesionalitou patří mezi nejlepší realitní makléře, se kterými jsem se setkal.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem komerčního prostoru (obchodní) v osobním vlastnictví, 91 m2, Úvaly

Pronájem komerčního prostoru (obchodní) v osobním vlastnictví, 91 m2, Úvaly

Úvaly, Praha-východ
Středočeský
13 800 CZK / Za měsíc
bez DPH

Všechny nemovitosti na prodej