Ivana Hilton

Realitní makléřka Ivana Hilton

Hilton je moje příjmení. Žádný hotel nevlastním, ale několikrát jsem stála na Vaší straně barikády a vím, čím si jako prodávající či kupující procházíte. Budu Vám stát po boku a pokud si to budete přát, tak i v čele. Všechny ostatní služby spjaté s prodejem nebo pronájmem, jako například profesionálně připravená online prezentace Vaší nemovitosti, nafocení, videoprohlídka, jsou u mně samozřejmostí.

Jsem vdaná, mám dva syny a bydlím na krásném místě u klánovického lesa v Úvalech. Budu se těšit na setkání.

Hi, my name is Ivana Hilton and I am a real estate broker for Remax Alfa. I have a passion for real estate, and I will use this to sell your current property as well as helping you find your next dream home. My services include professionally shot photos and a full online presentation, all free of charge. I am married to an Englishman, and although he is learning Czech, I speak English with him. We have two small sons and found our forever home on the outskirts of Prague, just a minute’s walk from the city’s largest forest. I look forward to hearing from you soon.

Telefon: +420 777 448 880

Web makléře: Ivana Hilton RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Mrs. Ivana Hilton is a very professional, helpful, broker who really understands her field ... in addition, she is empathetic and fair!He immediately responds and tries to meet our requirements and ideas as much as possible ... thank you and we recommend! Magda Wolfová
I was very satisfied with Mrs. Hilton from the first meeting until the final purchase of the property. Thanks to her highly professional approach, I calmly turned to her with various questions, which she always answered and possibly advised me. The careful preparation of all documents and, in fact, the whole accompaniment to the purchase of the property took place very positively and quickly, all underlined by Mrs. Hilton's sincere sympathy. I warmly recommend.
We were very satisfied with the purchase of the building plot! Mrs. Ivana Hilton was very helpful and helpful. Very good communication. Everything went perfectly! So we can only recommend.
The broker came to me from Prague to Moravia. Very professional all the time, but also human approach. I highly recommend!!!
Z osobní zkušenosti (úspěšný prodej nemovitosti) mohu paní Hilton vřele doporučit! Je velice profesionální, znalá současné situace na trhu nemovitostí, precizní, vždy perfektně připravená, férová a navíc lidská. Jednání s ní bylo velice příjemné a konstruktivní.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX

Reference

Eliška Babocká

Paní Hilton byla velice milá a vše měla zpracované velmi rychle.

Petra Svobodová

Paní Ivana Hilton je profesionál, který dělá svoji práci na 100%! Pokud bychom v budoucnu potřebovali “realiťáka”, volba je jasná. Při prodeji našeho bytu v době Coronakrize zařídila vše skvěle, a co se nepodařilo prředchozí realitní kanceláři za 5 měsíců, ona dokázala během 14 dní. Vždy byla na telefonu, co bylo potřeba vyřešila obratem. Skvělá komunikace, lidský přístup, znalosti. Za naši rodinu obrovské poděkování za její skvěle odvedenou práci. Mockrát děkujeme!

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem