Ivana Hilton

Realitní makléřka Ivana Hilton

Hilton je moje příjmení. Žádný hotel nevlastním, ale několikrát jsem stála na Vaší straně barikády a vím, čím si jako prodávající či kupující procházíte. Budu Vám stát po boku a pokud si to budete přát, tak i v čele. Všechny ostatní služby spjaté s prodejem nebo pronájmem, jako například profesionálně připravená online prezentace Vaší nemovitosti, nafocení, videoprohlídka, jsou u mně samozřejmostí. Jsem vdaná, mám dva syny a bydlím na krásném místě u klánovického lesa v Úvalech. Budu se těšit na setkání.

Hi, my name is Ivana Hilton and I am a real estate broker for Remax Alfa. I have a passion for real estate, and I will use this to sell your current property as well as helping you find your next dream home. My services include professionally shot photos and a full online presentation, all free of charge. I am married to an Englishman, and although he is learning Czech, I speak English with him. We have two small sons and found our forever home on the outskirts of Prague, just a minute’s walk from the city’s largest forest. I look forward to hearing from you soon.

Telefon: +420 777 448 880

Web makléře: Ivana Hilton RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Děkuji moc!Byla jsem moc spokojena!
I can definitely recommend Mrs. Hilton with a completely calm heart.Very friendly and at the same time professional approach. Maximum willingness.I dare say that work is also a hobby for a lady.
In turn, Ms. Ivana responded with great professionalism to my questions and provided me with the information that made me able to make a major decision on property management. I greatly appreciate the personal and pro-client approach and the high level of professionalism. I highly recommend the services of Ms Ivana and Remax Alfa for both the purchase and sale of real estate.
Paní Ivana je skvělou realitní makléřkou. Pomohla nám řešit naši situaci ohledně bytu. Nebyl problém s ní kdykoliv a cokoliv konzultovat, odpověď jsem obdržel téměř okamžitě. Pomohla nám také odhadnout cenu nemovitosti, která odpovídala momentální situaci na trhu. Doporučuji !
Mrs. Hilton is one of the best real estate agents I have met with her approach and professionalism.
I consulted with Hilton for the purchase of my property and Mrs. Hilton gave me a lot of valuable information. I highly recommend working with her!

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí