Jitka Šalounová

Realitní makléřka Jitka Šalounová

Jsem realitní makléř a svoji profesi miluji. Obchodníkem jsem již od roku 1991. Neprodávám jen nemovitosti, zastupuji svého klienta, ten je tím nejdůležitějším. Pracuji hlavně na doporučení a jsem vděčná za to, že mne jiný člověk dá svoji důvěru, svěří mi prodej své nemovitosti. Je mou povinností chránit svého klienta, být profesionálem v oboru, ale stále zůstat člověkem, který vnímá, jak prodej nemovitosti citelně zasahuje do života lidí.

Vždy stojím při svém klientovi, ten je prioritní, od toho se odvíjí celý obchod. Pokud chcete kvalitně prodat, zavolejte mi. Moje lokalita je Praha, jihovýchod Prahy až po okres Kolín. Pokud je třeba, zajistím i prodej nemovitosti jinde, mí klienti si své nemovitosti přece kvůli mně „nepřestěhují“ :-).

Telefon: +420 602 202 451

Web makléře: Jitka Šalounová RE/MAX

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej pozemku, 496 m2, Kostelec nad Černými lesy

Prodej pozemku, 496 m2, Kostelec nad Černými lesy

Praha-východ, Středočeský
Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej domu, 192 m2, Praha 10 - Dubeč

Prodej domu, 192 m2, Praha 10 - Dubeč

Dubeč, Praha 10, Hlavní město Praha
Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 83 m2, Chrudim

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 83 m2, Chrudim

Chrudim, Pardubický
Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej domu, 381 m2, Čelákovice

Prodej domu, 381 m2, Čelákovice

Praha-východ, Středočeský
19 000 000 czk / za nemovitost

Reference

Kvalitní, obětavé služby. Doporučuji.
Jitka je poctivá, přátelská a pracovitá realitní makléřka, která je profesionálkou každým coulem.
js_loader
Martina Semeniuková

Touto cestou chci moc poděkovat za mě i manžela za úžasné služby paní Jitky Šalounové, která nás profesionálně provedla celým obchodem a pomohla nám prodat náš byt. Prodej se uskutečnil rychle a našli jsme úžasného kupce, který je velmi vstřícný, stejně jako paní Jitka. Vřele doporučuji společnost Remax a hlavně Jitku Šalounovou.

Pavel Toms

Děkuji paní Jitce Šalounové za profesionální prodej mé nemovitosti. Přesně vysvětlila postup prodeje a ochotně odpovídala na plno mých dotazů. Velmi příjemné jednání. Rozhodně doporučím všem známým. Je radost spolupracovat s profesionálem, kterého práce baví.

Oldřich Franc

Paní makléřka Jitka Šalounová byla velmi vstřícná, ke své práci přistupovala zodpovědně a profesionálně. Pokud budeme někdy potřebovat makléře, určitě si vybereme ji

Ing. Kristina Rusá

Paní Jitka Šalounová je zcela určitě špičková makléřka. Je nejen vysoce profesionální, ale také milá, lidská a ochotná pomoci se vším, s čím jsem se na ni obrátila. Její pracovní nasazení je stoprocentní. Tato dáma si rozhodně zaslouží úctu a obdiv svých klientů! Je prostě úžasná!

Mgr. Diana Walsh

Jitka Šalounová umí dokonale vycítit jak nemovitost, tak majitele, tak mít odhad i na potenciální kupce. Velmi citlivě s každým zachází a její jednání je nadmíru profesionální. U realitního makléře jsem se s takhle lidským a citlivým jednáním ještě nesetkala. Jsem proto velmi ráda, že naši nemovitost zprostředkovávala právě Jitka Šalounová.

MUDr. Přemek Votruba

Se službou paní Jitky Šalounové jsme byli velice spokojeni. Jejího profesionálního jednání, vstřícnosti a férového chování, si velice vážíme. Koupě naší nové nemovitosti proběhla hladce a přesně tak, jak jsme se dohodli a to především díky paní Šalounové. Její služby můžeme jenom doporučit!

Dr. Ingrid Slabá

Paní Jitka Šalounová odvedla pro naši rodinu vynikající práci. Od prvního kontaktu byla skvělá v komunikaci – odpovídala obratem na všechny naše e-maily. Její informace byly přesné, fundované a pro nás pochopitelné. Měla s námi trpělivost vysvětlit nám fakta a právní postupy i několikrát – tento prodej nemovitosti byl pro nás první, tudíž jsme byli velmi neznalí dané problematiky. Všechna naše setkání proběhla přesně dle domluvy a vždy splnila svůj účel – nikdo z nás neztrácel drahocenný čas. Paní Jitka připravila velice krásnou prezentaci naší nemovitosti, která nenásilně zvýraznila její kladné aspekty a zanechala dojem příjemného místa k bydlení. Kdybych byla kupující, zcela jistě by mě tato prezentace zaujala. Paní Šalounová také velmi dobře rozpoznala silné i slabé stránky naší nemovitosti a dokonale obojího využila k nalezení vhodného kupce. Dokázala přesně vytušit a vytipovat dobré období na prodej a velmi správně odhadla, jak se bude zájem o nemovitost vyvíjet a jak dlouho prodej potrvá. Paní Jitka nás velice korektně a naprosto profesionálně zastupovala ve všech jednáních a dokázala vykomunikovat vše i s problematickými protistranami. Paní Jitka je vysoce reprezentativní, velmi milá a šarmantní. Má schopnost navázat se svými klienty dobrý, přátelský a rovný vztah, který nám byl v procesu prodeje nemovitosti velkou oporou. Věřím, že stejný dobrý pocit měl ze spolupráce i kupující. Paní Jitka má velký obchodní talent a celkové jednání a spolupráce s ní byla naprosto bezchybná. Za naši rodinu mohu paní Jitku Šalounovou a vaši firmu naprosto doporučit.

Velmi děkujeme za vaše služby! Rádi se na vás v budoucnu opět obrátíme a můžete se spolehnout na naše pozitivní reference našim přátelům a známým.

Dr. Ingrid Slaba
Paní Jitka Šalounová odvedla pro naši rodinu vynikající práci. Od prvního kontaktu byla skvělá v komunikaci – odpovídala obratem na všechny naše e-maily, její informace byly přesné, fundované a pro nás pochopitelné. Měla s námi trpělivost vysvětlit nám fakta a právní postupy i několikrát – tento prodej nemovitosti byl pro nás první, tudíž jsme byli velmi neznalí dané problematiky. Všechna naše setkání proběhla přesně dle domluvy a vždy splnila svůj účel – nikdo z nás neztrácel drahocenný čas. Paní Jitka připravila velice krásnou prezentaci naší nemovitosti, která nenásilně zvýraznila její kladné aspekty a zanechala dojem příjemného místa k bydlení. Kdybych byla kupující, zcela jistě by mě tato prezentace zaujala. Paní Jitka také velmi dobře rozpoznala silné i slabé stránky naší nemovitosti a dokonale obojího využila k nalezení vhodného kupce. Dokázala přesně vytušit a vytipovat dobré období na prodej a velmi správně odhadla, jak se bude zájem o nemovitost vyvíjet a jak dlouho prodej potrvá. Paní Jitka nás velice korektně a naprosto profesionálně zastupovala ve všech jednáních a dokázala vykomunikovat vše i s problematickými protistranami. Paní Jitka je vysoce reprezentativní, velmi milá a šarmantní. Má schopnost navázat se svými klienty dobrý, přátelský a rovný vztah, který nám byl v procesu prodeje nemovitosti velkou oporou. Věřím, že stejný dobrý pocit měl ze spolupráce s paní Jitkou i kupující. Paní Jitka má velký obchodní talent a celkové jednání a spolupráce s ní byla naprosto bezchybná. Za naši rodinu mohu paní Jitku a vaši firmu naprosto doporučit.
Velmi děkujeme za vaše služby! Rádi se na vás v budoucnu opět obrátíme a můžete se spolehnout na naše pozitivní reference naším přátelům a známým.
Lenka Ostrčilová

Jitka Šalounová je skvělá realitní makléřka i úžasný člověk. Její služby nemohu než vřele doporučit. Zbavila mne veškerých starostí, všechny kroky předem vysvětlila, zařídila.. Nesmím zapomenout i na další členy týmu – skvělý právní servis a finanční poradenství pro kupující. Vrátila mi víru v tuto profesi, pokud bych v budoucnu opět něco prodávala – tak jedině přes Jitku Šalounovou! Ještě jednou děkuji za všechno a doporučuji.

Jana Michalová a Miroslav Michal
Rádi bychom touto cestou poděkovali za velmi vstřícné a ochotné jednání Vaší zaměstnankyně paní Jitky Šalounové. Velmi profesionálně se ujala prodeje našeho bytu. Vše proběhlo naprosto hladce, bez potíží a k naší značné spokojenosti. Je vidět, že se paní Šalounová ve své práci perfektně vyzná a orientuje se v každém detailu.
Olena Fidyk

Je moc spolehlivá a profesionální, moc doporučuju. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Kateřina Šiková

Připravenost, věcnost, odbornost, nápomoc, empatie, vytrvalost, rychlost, obrovská schopnost rozumět své práci a klientům. Děkujeme. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Aleš Hemer

Profesionální a zároveň lidský přístup. Skvělá spolupráce. Mohu jedině doporučit. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Radek Vlašič

Píši v zastoupení mého táty ohledně prodeje bytové jednotky v Pardubicích. Rád bych Ti ještě jednou touto cestou velice poděkoval za pomoc a profesionální přístup k zakázce. Je vidět, že jsi člověk na svém místě a práce Tě baví. To je v dnešní době velikou vzácností a ctností. Můj osobní pocit… Jsi velice sympatická a pohledná žena s pílí, kterou buduje velkou kariéru a já Ti držím palce ať se Ti vše podaří. Jsem velice rád, že Tě znám a můžeme být přáteli. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Milan Vandas

Jitka Šalounová je rychlá a velice chytrá a spolehlivá. Vždy ji rád doporučím všem známým. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspechů.

Petr Slabý

Vysoká profesionalita, vstřícnost, trpělivost a obětavost. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Milan Vandas

Rád bych poděkoval Vaší makléřce Jitce Šalounové za výbornou a rychlou práci při prodeji mého bytu 2+1 v Praze 10. Nejvíce jsem byl potěšen způsobem jak rychle a chytře postupovala. Žiji v Kanadě již pres 40 let a velice rád ji doporučím všem známým a příbuzným, jak v Čechách, tak v Kanadě. Ještě jednou děkuji a gratuluji Vám k tak výborné realitní makléřce.

Helena Hynková

Schopná a příjemná realitní makléřka. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Hana Raková

Paní Šalounová je příjemná a profesionální, byla jsem s jejími službami spokojena.

Tereza Podivínová

Rádi bychom poděkovali realitní makléřce Jitce Šalounové, díky níž jsme se stali majiteli našeho vysněného domečku. Ještě jsme se nesetkali s nikým tak ochotným a milým, byla s námi neustále v kontaktu, vše nám dokázala velice dobře vysvětlit a vlastně jen díky ní máme pocit, že to bylo neuvěřitelně snadné a rychlé. Za zmínku jistě stojí i to, že má kolem sebe úžasný tým lidí, který nám stejně bezproblémově a rychle pomohl vyřídit hypotéku a zajistit právní servis. Děkujeme, paní Šalounová je profesionál na svém místě.

Hana Raková

Paní Šalounovou mohu doporučit, využila jsem jejích služeb opakovaně a vždy k maximální spokojenosti. Je milá, ochotná a profesionální.

Reyya Al tala

Velice děkujeme za ochotu, rychlost a upřímnost, paní Šalounová je opravdu jednička. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Pavlína Francová a Jan Škára

Paní Šalounovou jsme viděli poprvé, když si přijela nafotit náš družstevní byt. Její vystupování je velice příjemné a už od začátku nám bylo jasné, že jsme v dobrých rukou. Paní Šalounová vypracovala krásný a pravdivý popis našeho bytu a včetně fotek jej vyvěsila na stránky RE/MAXu. Při prohlídkách vedla rozhovor se zájemci především realitní makléřka sama, naše přítomnost nebyla téměř potřeba. Oceňujeme především to, jak si poradila při vysvětlování podmínek ve smlouvách o převodu, jak zodpověděla veškeré dotazy, které od nás na schůzce s kupujícími dostala a především taktiku vyjednávání o kupní ceně. Tímto paní Šalounové ještě jednou moc děkujeme za poskytnuté služby a přejeme jí, ať se jí i nadále daří!

Jan Bělík

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší realitní makléřce paní Jitce Šalounové. Před časem jsem kontaktoval paní Šalounovou ohledně poptávky bytu. Od té doby jsem byl od ní několikrát týdně kontaktován s nabídkami nemovitostí. Náhodou jsem našel nabídku bytu u Vaší společnosti RE/MAX, který dle základních parametrů přesně odpovídal mým představám. I přes to, že nabídka byla prezentována jiným makléřem Vaší společnosti, kontaktoval jsem paní Šalounovou. Ta velice rychle a ochotně zorganizovala prohlídku bytu. I když jsme byli v rukou kolegy, paní Šalounová nám ve všem byla nápomocna a díky ní RK vyhověla mým nestandardním požadavkům při rezervaci bytu. Také nám doporučila zkušeného finančního poradce, který zařídil výhodný úvěr i odhad nemovitosti. Ještě jednou moc děkuji paní Šalounové za ochotu a vstřícný přístup při koupi bytu. Rozhodně po této zkušenosti mohu všem doporučit RE/MAX a především Vaší profesionální realitní makléřku paní Šalounovou.

Ilona Čechová

Profesionální přístup, vstřícnost, lidskost, odborné znalosti, na české poměry vysoce nadstandardní servis pro klienta, takže p. Jitku Šalounovou vřele doporučím dále.

Rikard Bisku (Vendome, s.r.o.)

Perfektní jednání. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Vratislav Svárovský

Velmi vysoká profesionalita a spolehlivost. S paní Šalounovou jsem realizoval dva obchodní případy a vše probíhalo velmi hladce a opravdu rychle. Byl jsem jako zákazník v obou případech nanejvýše spokojený. Paní Šalounová odvádí SKVĚLOU PRÁCI! Bylo radostí s ní spolupracovat a pokud budu moci, budu jí a společnost RE/MAX doporučovat svým blízkým i svému okolí. Velmi děkuji.

Daniel Janota

Paní Šalounová je opravdu profesionál, spolupráce s ní byla skutečně užasná. Vřele doporučuji.

Jitka Morčušová

Paní Šalounovou mohu jen doporučit! Vyznačuje se vysokým stupněm profesionality, nasazením i osobním přístupem. Obrátila jsem se na ní díky předchozí dobré zkušenosti při prodeji bytu mého příbuzného. I tentokrát vše fungovalo perfektně. Nemovitost jsme měli prodanou za maximální cenu, kterou jsme očekávali v termínu, ve který jsme ani nedoufali.

Petr Vlček

Obě mé zkušenosti s Jitkou Šalounovou byly bezchybné. Děkuji.

Eva Žáková

Perfektně vypracovaná prezentace, dokonalá spolupráce s odborníky ohledně financí a právního zajištění, pro mne srozumitelně vypracované veškeré podklady k prodeji, trpělivé vysvětlování daných situací, profesionální vystupování a hlavně jasný a příjemný zájem o klienta. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Jan Šulák

Při prodeji naší nemovitosti jsme využili služeb realitní makléřky paní Jitky Šalounové. Spolupráce s ní byla naprosto bezproblémová, naopak většinu věcí řešila daleko za rámec svých smluvních povinností. Vynikající byla i spolupráce s dalšími lidmi z jejího týmu. Její služby můžeme rozhodně všem jedině doporučit.

Jarmila Winklerová

Paní Šalounová je velmi profesionální a přitom lidsky laskavá. O naši záležitost se starala k naší naprosté spokojenosti a s maximálním nasazením. Využití jejich služeb můžeme vřele doporučit.

Květoslav Svrčina

Vstřícnost, ochota, rychlá reakce, flexibilita. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Veronika Lašťovičková

Vysoké pracovní nasazení, profesionalita a milý lidský přístup udělá z každé pracovní schůzky s paní Jitkou Šalounovou přátelské setkání. Schopnost vhodné prezentace domu a vstřícné jednání se zájemci přispělo k brzkému prodeji mého domu, který předtím několik měsíců neúspěšně nabízela jiná RK.

Lenka Pačesová

Paní Šalounová je obrovský profesionál, mohu všem jen a jen vřele doporučit. Byla pátý realitní makléř, s nímž jsme se při hledání vhodné nemovitosti setkali a tak opravdu mohu srovnávat a kromě toho, že byla ze všech nejlepší po profesní stránce, okouzlila nás svým přístupem i po té lidské. Vyřešila za nás veškeré komplikace, které při procesu převodu nastaly, (nikoliv ze strany REMAXu, šlo o katastr a původního majitele) byla s námi v kontaktu neustále a vždy nápomocná. Postarala se opravdu úplně o vše, co bylo nutné, my jsme v podstatě jen podepisovali. Vše velmi srozumitelně a trpělivě vysvětlila, ve všem poradila. Bez ní bychom to vůbec nezvládli. A za to, že se ozvala dva měsíce od ukončení prodeje nemovitosti, aby nám připomněla, co ještě musíme udělat, byť se jí to už profesionálně opravdu nijak netýkalo, za to smekám a děkuji!

Lukáš Karvánek

Po velmi dlouhé době jsem byl (nejen v souvislosti se službami realitního makléře) velmi mile potěšen z profesionality a korektnosti kombinované s milým a lidským chováním, děkuji. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Antonín Velebil

Na realitní makléřku jsem se obrátil již podruhé vzhledem k výborné předchozí zkušenosti. Paní Šalounová je velmi vstřícná, profesionální a veškeré náležitosti prodeje řeší i nad rámec svých povinností. Dokonalá je i spolupráce s jejím týmem. Velmi oceňuji i milý a lidský přístup, protože prodej mého domu byl pro mne velmi emotivní záležitostí a zasáhl i velmi do života celé rodiny. Děkuji za perfektně provedený prodej i lidskou podporu.

Dagmar Tomášová

Paní Jitka Šalounová mě oslovila svojí obrovskou profesionalitou, důkladným prostudováním prodávané nemovitosti a zároveň i svými psychologickými znalostmi, což také významnou měrou přispělo k její 100 procentně odvedené práci.

Hana Viera

Dobrý den, chtěla bych Vám pogratulovat ke skvělé makléřce, paní Jitce Šalounové. Několik let jsem žila v UK a po návratu do Čech jsme se s manželem rozhodli koupit byt. Neměli jsme ovšem ponětí, co vše nás čeká! Po nemilých zkušenostech s několika realitními makléři, jsme se dokonce rozhodli pořídit byt „bez realitky“. Ovšem poté, „za pět minut dvanáct“, jsme poznali paní Šalounovou a náš názor se úplně změnil. Od počátku byla velmi milá, ochotná, rychlá a vycházela maximálně vstříc našim přáním a požadavkům. Navíc ji bylo možno kontaktovat 24/7 a toho si velice ceníme. Poskytla nám dokonalé služby a to se v dnešní době moc nevidí. Opravdu odvedla skvělou práci a mohu (samozřejmě i budu) ji Všem jen doporučit! Dělá čest Vaší realitní kanceláři. Děkuji a ještě jednou gratuluji za tak schopnou realitní makléřku, paní Šalounovou, u níž víte, že jste v dobrých rukách.

Ján Duda

Neobyčné služby orientované na zákazníka, skvělá osaba, vše proběhlo hladce a v plné spokojenosti. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Jitka Nosálková

Ráda bych poděkovala paní Jitce Šalounové za neuvěřitelně příjemnou zkušenost při prodeji mé nemovitosti v Praze 4. Její služby, profesionální komunikace, odborné znalosti a úžasné personální schopnosti při stresové záležitosti jako prodej bytu byly oázou pro mě a celou naši rodinu. V minulosti jsem se setkala s pár makléři, ale zkušenost, kterou jsem měla možnost poznat při setkání a spolupráci s paní Jitkou byla ukázka toho, že existují realitní makléři, kteří staví zákazníka na první místo. Jsem šťastná za mé rozhodnutí dát se do rukou paní Jitky, která i přes komplikace díky dohledávání podkladů z mé strany udržela chladnou hlavu a byla oporou nám všem. S radostí doporučím služby RE/MAXu a převážně paní Jitky. Mockrát děkuji.

Ilona Malá

Na realitní makléřku jsem obdržela doporučení od velmi spokojeného klienta. Je obětavá, důsledná, příjemná a velmi profesionální. Věřím, že bez její práce, zainteresování v mém prodeji nemovitosti, by mé starosti nebraly konce. Velmi mi pomohla. Můžu její schopnosti vřele doporučit. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Lucie Šlamborová

Velmi příjemný pohodový a hlavně kompletní servis bez výhrad. ? (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)

Dagmar Věčerová

Paní Šalounová se k nám i protistraně chovala vždy profesionálně. Je pracovitá, velice ochotná a milá. Všem, kteří potřebují služby v oblasti realit, ji mohu vřele doporučit.

Kamila Mašková

Paní Šalounová byla velmi vstřícná, byt pronajala během 3 dní bez toho, že bych se musela jakkoli účastnit. Rychlost a samostatnost mne velmi mile překvapily.

Karel Novotný

Velice profesionální, příjemná. Doporučuji. (vyjádření ke službám Jitky Šalounové)