Kateřina Budská

realitní makléřka Kateřina Budská

NEJEN REALITNÍ MAKLÉŘKA. Jsem Katka. A na trhu nemovitostí se pohybuji od roku 2009. Umím klientům najít bydlení, ať už jde o koupi nebo pronájem. Zároveň dokážu nemovitost výhodně prodat. Specializuji se především na Brno –živé centrum města, klidnější Řečkovice či přilehlou Mokrou horu. Často se pohybuji také v Králově Poli, Medlánkách či Ivanovicích. Každá brněnská lokalita má své kouzlo. Klíčové je spojení s osobností klienta. I proto věřím, že práce realitního makléře začíná poznáním zákazníka a jeho představ. Jedině tak můžeme najít „nepopsaný“ dům či byt, který se vám stane opravdovým domovem. Jsem tedy takový průvodce na cestě za novým bydlením. Majitele nemovitostí zase kompletně provedu prodejem. A to tak, aby s ním měli minimum starostí. Kontaktovat mě mohou i lidé, kteří mají zájem o vyčíslení hodnoty své nemovitosti na trhu.

Kdo jsem?

 • Spolehlivá profesionálka
  Vyznám se v realitním právu, financích i informačních technologiích. O mé profesionalitě hovoří certifikáty a ocenění, ovšem především pak spokojení klienti. Za více než deset let praxe jsem prodala stovky nemovitostí. A domov jsem našla pro desítky lidí. Spokojenost klienta je na prvním místě. 
 • Spolupráce postavená na komunikaci
  Ke klientům přistupuji individuálně. Snažím se pro ně být seriózním parťákem, který mluví otevřeně. Vždy klientovi lidsky odpovídám na vše, co ho zajímá. A vysvětlím, co je potřeba. Je to jednoduché – mým cílem je spokojený klient, který mě s čistým svědomím a rád doporučí svým známým. To je pro mě odměnou. 
 • Empatie je klíčem
  Nejsem jen realitní makléřka. Ráda poznávám životní styl svých klientů. Proč? Díky tomu mohu správně odhadnout jejich požadavky, přání, sny. A ty se promítají i do bydlení.
 • Home staging aneb Prodáváme
  Výhodný prodej nemovitosti je spojen s dokonalou prezentací. A proto mám k ruce tým lidí, kteří umějí přeměnit interiér tak, aby vzbudil pozornost. Jde o propojení prostoru s vhodnými doplňky. Právě tím do něj lze vnést emoce a pocity, které prodávají. Home staging prodává! 
 • Fotografie s emocemi
  Poté, co nemovitost připravím, přichází na řadu profesionální fotograf. Kvalitní fotografie jsou základ. Neděláme ale jen tak nějaké fotky. Stejně, jako modelce uděláte na focení dokonalý make-up a pozvete kadeřníka a vizážistu, se já obdobně postarám o prostory klientovy nemovitosti. A pak společně s fotografem hledáme ty správné úhly. Tak, aby vynikly potřebné přednosti. 
 • 3D prohlídky či video
  Pravidelně zajišťuji také profesionální 3D prohlídky. Zájemci tak mají o nemovitosti přesnější představu ještě z domova, kdy sedí u mobilu či za obrazovkou. Fotografie rovněž často doplňuji videem.

Telefon: +420 733 679 930

Web makléře: Katerinabudska.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 150 m2, Rousínov

Prodej domu, 150 m2, Rousínov

Vyškov, Jihomoravský
Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej domu, 70 m2, Vémyslice

Prodej domu, 70 m2, Vémyslice

Znojmo, Jihomoravský
Cena na vyžádání v kanceláři
Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 195 m2, Brno

Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 195 m2, Brno

Brno-střed, Brno-město, Jihomoravský
28 000 czk / za měsíc
Prodej pozemku, 263 m2, Ždánice

Prodej pozemku, 263 m2, Ždánice

Hodonín, Jihomoravský
Cena na vyžádání v kanceláři

Reference

Lucie Kučerová

Vyzdvihla bych skvěle zpracovaný odhad nemovitosti a perfektní komunikaci paní Kateřiny Budské. Byla jsem moc spokojená, děkuji.

Kamil Kulíšek
Kateřina Budská je výborná, ochotně poradí, vyřídí a zajistí. Jsem moc spokojen se službami.