Pavel Dvořák

Realitní makléř Pavel Dvořák

Mé motto zní „realitní služby na klíč“. To znamená, že při prodeji Vaší nemovitosti za Vás vyřídím úplně vše, od přípravy nemovitosti, prohlídky, přes všechny procesně právní úkony na úřadech, až k poprodejnímu servisu, jako třeba převod energií apod.

Jsem certifikovaný realitní makléř druhého stupně se spoustou ocenění a už od roku 2012 pomáhám lidem rychle, bezpečně, výhodně a hlavně pohodlně, bez stresu a ztráty času splnit sny o lepším bydlení.

Protože hodně pracuji i s poptávkami a aktivně vyhledávám nemovitosti podle představ klientů, dokážu zorganizovat i tzv. výměnu bytů např. většího za menší, nebo jeden za dva apod. (vždy formou prodej/nákup) tak, abyste mohli plynule přejít do nového, bez přechodného bydlení. Vždy hájím práva mých klientů (Vás) a za každých okolností se snažím dosáhnout právě pro Vás, ty nejlepší možné podmínky celé transakce. Vše probíhá v klidném a příjemném duchu, jednání s klienty nejsou jen „obchodní schůzky“ nebo mítinky, beru je spíše jako „přátelská setkání“ při nichž probereme vše potřebné. Moji klienti se při odchodu vždy usmívají.

Mou specializací je prodej bytů v osobním i družstevním vlastnictví, rodinných ale i celých činžovních domů po celé Praze a blízkém okolí. Pronájmy luxusnějších bytů, které vyžadují jazykové schopnosti a profesionální přístup. Jako jeden z mála realitních makléřů pracuji aktivně s poptávkami, to znamená, že Vám rád pomohu i s nalezením Vašeho nového bydlení. Stává se že ty nejvýhodnější nemovitosti se do inzerce často vůbec nedostanou. Chcete-li top nemovitost, najměte si mě a já Vám jí zajistím.

Telefon: +420 603 457 274

Web makléře: Paveldvorakalfa.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 2+kk v družstevním vlastnictví, 41 m2, Neratovice

Prodej bytu 2+kk v družstevním vlastnictví, 41 m2, Neratovice

Mělník, Středočeský
2 690 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 230 m2, Praha 4 - Šeberov

Prodej domu, 230 m2, Praha 4 - Šeberov

Šeberov, Praha 4, Hlavní město Praha
21 590 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 103 m2, Praha 6 - Dejvice

Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 103 m2, Praha 6 - Dejvice

Dejvice, Praha 6, Hlavní město Praha
14 350 000 czk / za nemovitost

Reference

Vlasta Vodičková

Moc děkujeme za skvělé, naprosto profesionální a příjemné jednání, i neuvěřitelnou rychlost, s jakou vše proběhlo. Jelikož znám pana Dvořáka z dřívějších let, kdy pracoval v úplně jiném oboru, byla jsem velmi překvapená, jak se v oboru „našel“ – vůbec jsem to nečekala. Děkuji a těším se na další spolupráci – věřím, že nebyla poslední.

Jan Žižka

Profesionální přístup, zákaznická orientace, odbornost. (vyjádření ke službám Pavla Dvořáka)

Martin Solař

S panem Dvořákem jsme spolupracovali již opakovaně a stále s největší spokojeností. Velmi korektní, ochotné a vstřícné jednání. Vždy jsme při vzájemné spolupráci velmi rychle našli nájemníky pro moji nemovitost a pokaždé na 100% odpovídali mým požadavkům.

Viktor Grus

Makler byl velice ochotny a ustretovy.

Eliška Burešová

Ze strany pana Dvořáka veliká ochota, operativnost a spolehlivost.