Milada Vedrová

Realitní makléřka Milada Vedrová

Od roku 2008 mi praxe realitní makléřky dala hodně lidských příběhů. Moje práce je totiž hlavně o lidech a jejich potřebách. Jsem svým klientům oporou a spolehlivým průvodcem při prodeji jejich bytu či domu.

Když jsem se ptala lidí, co hlavně čekají od svého makléře, nejčastější odpověď byla – důvěra. A právě to je moje nejsilnější stránka – spolehlivost. Spolehlivost v odborné i lidské rovině.

Telefon: +420 733 690 110

Web makléře: Miladavedrova.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Recenze

S paní Vedrovou byla vynikající spolupráce. Vstřícná, ochotná a vždy připravena pomoci. Díky ní vše proběhlo hladce a na profesionální úrovni. Mohu jen doporučit.
Profesionální jednání na té nejvyšší úrovni, zároveň velmi milá a vstřícná realitní makléřka.
js_loader
Dagmar Riesová
Komunikace byla rychlá, jasná a pro mě důvěryhodná. Děkuji paní Vedrové.
Andrea Vlčko

Paní Milada Vedrová byla velmi příjemná a rychlá, její přístup byl profesionální a určite bych se na ní v případě potřeby opět obrátila.

Daniela Weidenhofferová

Paní Vedrová je pro zákazníky žena na svém místě. Milá, vstřícná a dodá hned od počátku pocit, že jste se svěřili do správných rukou. Od zahájení vlastní akce vidíte, že jednáte s profesionálkou. Počínaje radami jak byt k prodeji připravit, zajištění perfektního provedení přípravných prací a vlastních úprav, neocenitelné rady k provádění nezbytné administrativy, zajištění právních jednání až po uzavření smlouvy. Vše v pohodové atmosféře a bez otálení.

Jaroslav Kohout

Služby paní Milady Vedrové můžu jedině doporučit, je to profesionálka každým coulem, ale přitom zároveň i milá a empatická lidská bytost, což dnes bohužel nejen v oblasti realit a obchodu není běžná věc.

Chtěl jsem prodat byt, který byl v původním stavu. Paní Vedrová mi zařídila vše od A do Z, o nic jsem se nemusel starat, ať už šlo o vyklizení, malování či přípravu bytu k prodeji. Při našich jednání jsem poznal, že jsem prodej bytu svěřil do těch nejlepších rukou. Vše proběhlo férově a nebyl opomenut žádný detail, všechny smlouvy jsem si mohl v klidu projít před podpisem, vše mi bylo dopodrobna vysvětleno, na veškerá úskalí jsem byl upozorněn. Byt se prodal aukcí za velice pěknou kupní cenu, v níž jsem zpočátku ani nedoufal, jelikož zároveň s přítelkyní kupujeme byt jiný (větší), i přitom nám tato skvělá realitní makléřka byla velice nápomocná, a jsem jedině rád, že jí můžeme svěřit i prodej bytu přítelkyně. Při shánění našeho společného bytu jsme měli tu čest s různými makléři, ale úrovně paní Milady Vedrové ani zdaleka nedosahovaly. Díky za vše!

Alena Ravensová

Milada Vedrová byla vynikající a zařídila pro mě a beze mě všechno ohledně prodeje a převodu pozemku. Určitě bych ji vřele doporučila komukoliv kdo se snaží prodat nemovitost. Děkuji Milado.

Olga Divišová

Ráda bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za prodej mé nemovitosti, který probíhal na profesionální úrovni a za vaše vstřícné jednání a ochotu vůči mé osobě. (vyjádření ke službám Milady Vedrové)

Floriánovi

Velice seriózní a profesionální přístup. Ochota a výborná komunikace. Vřele doporučuji. (vyjádření ke službám Milady Vedrové)