Petr Veselý

realitní makléř Petr Veselý

Zvažujete prodej nemovitosti jakékoliv velikosti a stavu – bytu, RD, vily, ČD, případně pozemku v Praze nebo jejím okolí?
Chcete nejvyšší cenu a bezstarostný průběh realizace milionového obchodu, nebo se jen potřebujete nezávazně poradit o aktuální situaci na dnešním nepřehledném realitním trhu?
V obou případech mi nezávazně zavolejte nebo napište!
A proč volat právě mně?

Protože již od roku 2008 poskytuji kompletní realitní a právní služby na té nejvyšší úrovni, včetně bezpečné úschovy kupní ceny, díky kterým přináším prodávajícím optimální řešení, úsporu času, 100% spokojenost a finanční bezpečí, nebo jen rady, jak postupovat dál.

Klienti se na mě mohou vždy spolehnout. Samozřejmostí je osobní přístup a zvážení dané životní situace. Umím vyřešit i komplikované rodinné vztahy, podílové spoluvlastnictví, a dotahuji realizace do konce. Výsledkem je vždy maximální spokojenost všech prodávajících ale i kupujících, protože na konci realizace prodeje nemovitostí je klíčové, aby prodávající obdrželi v pořádku kupní cenu a kupující převzali nemovitost, bez toho se žádný úspěšný obchod nezrealizuje.

Při prodeji nemovitostí jde vždy o velké peníze, proto musí být Vaší prioritou celková důvěra ve vybraného realitního makléře, v jeho odborné znalosti a schopnosti. Nehrajte na náhodu, neriskujte, zavolejte mi, a já díky skvělé prezentaci nabídnu Vaši nemovitost všem potenciálním zájemcům, jen tak za ni obdržíte maximální tržní cenu v čase, který si sami stanovíte!

Seznam služeb:

 • Předprodejní konzultace zdarma – vysvětlení postupu realizace.
 • Prohlídka nemovitosti s návrhy úprav interiéru a exteriéru.
 • Cenová analýza trhu s nemovitostmi, stanovení prodejní ceny.
 • Zajištění potřebných podkladů, půdorysů, LV a dokumentace.
 • Kvalitní textové, fotografické a video prezentace, 3D modely.
 • Prezentace nemovitosti na klíčových internetových serverech.
 • Spolupráce se všemi realitními kancelářemi a makléři na trhu.
 • Aktivní vyhledávání kupujících v databázi realitní sítě RE/MAX.
 • Osobní prohlídky nemovitosti s předem vybranými zájemci.
 • Aktivní komunikace s kupujícími po uskutečněné prohlídce.
 • Vyhotovení smluvní dokumentace, jednání s bankami o úvěru.
 • Zajištění advokátní, notářské nebo bankovní úschovy kupní ceny.
 • Vložení zástavní smlouvy, kupní smlouvy a výmazní kvitance na KÚ.
 • Předávací protokol, předání nemovitosti, převody energií a služeb.

Specializace:

 • Byty všech kategorií a technických stavů.
 • Rodinné domy před rekonstrukcí i novostavby.
 • Luxusní vily, hotely a penziony.
 • Stavební pozemky pro individuální výstavbu i kompletní celky.
 • Činžovní domy, administrativní budovy.
 • Chalupy, chaty a zemědělské usedlosti.
 • Převody družstevních podílů.
 • Nestandardní prodeje spojené s exekucemi.
 • Oblasti působení – celá Praha, Praha-západ a Praha-východ, po dohodě Středočeský kraj.

Na závěr dvě témata k zamyšlení:

1) Zvažujete prodej nemovitosti bez zastoupení realitní kanceláře? Jste opravdu přesvědčeni, že si svoji nemovitost prodáte nejlépe sami, a že se dokážete kvalitně zastoupit v obchodu, ve kterém se jedná o milionové částky? Vážně věříte tomu, že nejvyšší tržní cenu Vám dá přímý kupující, soused, někdo doporučený, nebo snad „lísteček“ pohozený ve schránce „koupím nemovitost v této lokalitě“?

Položte si prosím otázku, proč by to dělali?

To přece není vůbec v jejich zájmu, dát Vám nejvyšší cenovou nabídku, nehledě na to, jaká rizika přímým prodejem podstupujete! Nedělejte stejnou chybu jako ostatní samoprodejci, kteří v domnění, že ušetří pár desítek tisíc na provizi RK, nakonec přijdou o statisíce nebo dokonce miliony v konečné prodejní ceně!

2) Chystáte se prodat nemovitost přes RK, která Vás „láká“ a prezentuje se tím, že nebudete hradit její provizi? Že její odměnu a náklady spojené s realizací uhradí kupující a ne prodávající, který si služby RK objedná?

V tom případě ale bude muset RK plnit požadavky kupujícího, a kdo bude hájit Vaše zájmy? A co když kupující odmítne zaplatit RK požadovanou výši provize? RK ho bude muset odmítnout a Vy tím ztratíte solidního a solventního kupujícího! Opravdu chcete riskovat nevýhodné podmínky a ztrátu kupujících?

Položte si prosím otázku, kdy jste naposledy neplatili za jakékoliv ostatní Vám poskytnuté služby?

Pokud Vám to také nedává smysl, tak mi zavolejte nebo napište, domluvíme se na optimálním řešení pro Vás!

Telefon: +420 733 678 220

Web makléře: Petr Veselý RE/MAX

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 70 m2, Praha 2 - Vyšehrad

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 70 m2, Praha 2 - Vyšehrad

Vyšehrad, Praha 2, Hlavní město Praha
20 000 czk / za měsíc
Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 45 m2, Praha 9 - Letňany

Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 45 m2, Praha 9 - Letňany

Letňany, Praha 9, Hlavní město Praha
5 995 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 247 m2, Praha 4 - Újezd u Průhonic

Prodej domu, 247 m2, Praha 4 - Újezd u Průhonic

Újezd u Průhonic, Praha 4, Hlavní město Praha
24 000 000 czk / za nemovitost
Prodej komerčního objektu, Praha 7 - Holešovice

Prodej komerčního objektu, Praha 7 - Holešovice

Holešovice, Praha 7, Hlavní město Praha
7 500 000 czk / za nemovitost
Prodej komerčního objektu, Praha 7 - Holešovice

Prodej komerčního objektu, Praha 7 - Holešovice

Holešovice, Praha 7, Hlavní město Praha
6 000 000 czk / za nemovitost
Prodej komerčního objektu, Praha 7 - Holešovice

Prodej komerčního objektu, Praha 7 - Holešovice

Holešovice, Praha 7, Hlavní město Praha
1 525 000 czk / za nemovitost

Reference

S panem Veselým jsem byl spokojený pro jeho proaktivní, vstřícný a profesionální přístup.
S panem Veselým jsme byli s manželem moc spokojeni. I přes mé špatné předešlé zkušenosti s realitními makléři a velkou nedůvěrou k nim, jsem se nechala od manžela přesvědčit a oslovili jsme pana Veselého, s kterým již manžel v minulosti spolupracoval. Kromě velmi profesionálního přístupu po celou dobu prodeje bytu, byl pan Veselý neustále dostupný(doslova ve dne, večer i o víkendu). Jeho velmi proaktivní přístup a bezpochyby dlouholeté znalosti v oboru byly velkým přínosem a i vzhledem k těžšímu období na prodej bytu(kdy se byty prodávaly 3-6 měsíců s čímž jsme se úplně nechtěli smířit), právě díky proaktivitě pana Veselého se nám podařilo byt cca do 2měsíců prodat i předat. Pokud budeme v budoucnu zas něco potřebovat rozhodně se opětovně na pana Veselého obrátíme.
profesionální přístup, přehled a znalost trhu, spolehlivost, můžu doporučit
Naprostá spokojenost, dobrá komunikace, doporučuji.
js_loader
Zlatica Široká

Vysoko profesionalny pristup. Velmi slusny a korektny pan. Dobre pozna trh s realitami, nie je natlakovy. Nechava rozhodnutie na zakaznikovy samozrejme doporuci podla neho najvhodnejsie riesenie pokial je o to poziadany. V nasom pripade mi to vyhovovalo, pretoze sa o veci rada rozhodujem sama, co pan Vesely velmi rychlo zistil a podla toho sa spraval. Ocenujeme, ze pan Vesely nas podrobne informoval o vsetkych moznych zaujemcoch a to vo velmi kratkom case. Dokonca sme boli v kontakte i pocas jeho dovolenky. Vysoko sme s manzelom ocenili hlavne zaver transakcie-predaj nemovitosti. Vsetky dokumenty potrebne na prevod nemovitosti boli pripravene a nacasovanie postupnosti krokov pri prevode majetku a penazi prebehlo bez akychkolvek tazkosti a vo velmi kratkom casovom intervale. S panom Veselym bola pre nas radost spolupracovat. Prajeme firme RE/MAX co najviac takych zamestnancov. Estre raz s manzelom dakujeme za sluzby, ktore nam Vasa realitna kancelaria cez p.Veseleho poskytla.

Příhodová Lucie

Velmi příjemný, profesionální přístup, když jsem potřebovala, vždy mi vyšel vstříc. Kéž by takových na dnešním realitním trhu bylo víc. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Blanka Störzerová

Pan Veselý byl makléřem bytu, který jsem kupovala. Jednalo se o poněkud složitější obchod, protože koupě bytu závisela na prodeji jiného bytu, který zajišťovala na vysoké profesionální úrovni makléřka rovněž z kanceláře RE/MAX. Oba realitní makléři byli se mnou v neustálém styku a díky jejich schopnostem prodej a koupě na sebe časově navázaly tak, že vyhlédnutý byt jsem úspěšně koupila. Pana Veselého bych tedy mohla jen doporučit.

Zdeňka Kramplová

Ve všech nastalých situacích se choval velmi ochotně, slušně a profesionálně. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Ludmila Macháčková

Profesionální přístup, perfektní komunikace, dobrá organizace a časový harmonogram činností potřebných pro celý proces. Tj. vždy doporučím známým a kolegům k zajištění prodeje či nákupu nemovitosti. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Miroslav Zámola

Velmi profesionální ve všech směrech, navíc s lidským přístupem. Pokud by všude lidé pracovali tak jako pan Veselý, bylo by vše o poznání jednodušší a veselejší. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Anna Petráková

Seriózní, vstřícné jednání, doporučuji. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Halka Freidingerová

Pan Veselý je profesionál a má svoji práci rád, tím pádem je jasné, že spolupráce s ním a výsledky jeho práce jsou perfektní. Navíc má lidský přístup, takže je opravdu příjemné s ním být v kontaktu.

Jan Musil

Pan Veselý je realitní makléř na vysoké úrovni. Precizní, profesionální služby po 24 hodin. Je ochotný, vstřícný a lidský. Takových, jako je on, mnoho není. Prodej nemovitosti jsme s panem Veselým již využili dvakrát, a vše zvládl v rekordně krátkém čase. Můžeme jenom vřele doporučit.

Petr Kleger

S realitním makléřem jsem byl velmi spokojen. V minulosti jsem byl v kontaktu i s jinými makléři ale v případě pana Veselého jsem poprvé narazil na profesionála. Doporučuji.

Ivana Šmejkalová

Pan Veselý je velice pečlivý, ochotný a věci rozumí. Jednání velmi rychlé a na profi úrovni.

Milan Zeleny
STAVOKON, s.r.o.

Spolupráce, angažovanost, korektnost při jednáních i vystupování výborné. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Michaela Tůmová

Pan Veselý je profesionál ve všech směrech. Transakci jsme realizovali ze zahraničí na zákládě plné moci, s čímž nám pan Veselý hodně pomohl. Určitě bych ho doporučil svým známým.

Karel Havlíček

Na realitním makléři si nejvíce vážím, kromě jeho naprosté profesionality, zejména jeho 100% spolehlivosti. Spolupráce s ním probíhala vždy naprosto přesně, jak bylo domluveno, nic se nesnažil zakrývat, jednal vždy zcela otevřeně, je radost s takovým člověkem spolupracovat. Prostě je to ještě “stará škola”, co řekne, to platí, co slíbí, to dodrží. Super. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Iveta Lhotáková

Chtěla bych tímto moc poděkovat panu Veselému za jeho zcela profesionální práci a zároveň s dávkou lidskosti a pochopení. Udělal pro mě moc a já si toho vážím, rozhodně se z jeho strany jednalo o nadstandartní služby. Pomáhal mi v době rozvodu s prodejem domu a posléze i s prodejem bytu a s hledáním nového bydlení, a následném odstoupení od smlouvy z důvodu špatného stavu nemovitosti. Nikdy na pana Veselého nezapomenu, co pro mě udělal.

Veronika Drozenová

Spokojenost s panem Veselým ze všech hledisek. Profesionalita, upřímnost, vstřícnost. Mohu Vám doporučit.

Mikuláš Filin

Úplná spokojnosť, vždy ochotný pomôcť s profesionálnym prístupom. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Petr Válek

Pan Veselý je v oblasti realit profesionál, na kterého se lze ve všech aspektech spolehnout, proto bych ho svým známým určitě doporučil.

Miloš Bayer

Bezchybný vstřícný výkon. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Václav Novák

Kvalita a věcnost při řešení zakázky byla vždy na profesionální úrovni. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Jiří Chudomel

Pan Veselý je naprostý profesionál. Spolupráce s ním byla skvělá.

Marcela Divišová

Vždy ochotný a vstřícný. (vyjádření ke službám Petra Veselého)