ABC investování do realit

ABC investování do realitUvažujete o nákupu nemovitosti za účelem investice? Přečtěte si cenné rady popsané v knize “ABC investování do Realit” a objevte potenciál, který v nemovitostech leží.

Tuto knihu si rozhodně přečtěte dříve než se rozhodnete do realit investovat. Můžete se tím vyvarovat mnoha chyb a ušetřit tak spousty peněz.

Kniha je důležitý průvodce, který vás naučí, jak najít nemovitost, určit její hodnotu, vyjednávat cenu a vydělat v tomto procesu peníze. Na těchto stránkách nenajdete žádné triky „jak rychle zbohatnout“, ale prověřené metody, které vám zajistí profit a zvýší hodnotu nemovitosti. Budete-li se řídit těmito radami, pomůže vám to dosáhnout bohatství a toku peněz díky realitám, překonat mýty, které vás drží zpět, najít nemovitost s potenciálem zisku, zhodnotit nemovitost a stanovit kupní cenu, vyjednat obchod založený na číslech, odhalit skryté zisky nemovitostí, které kupujete nebo vlastníte a zvýšit příjem díky prověřeným technikám správy nemovitosti.

Knihu můžete zakoupit zde>>

Článek připravil: Petr Podlešák, manažer kanceláře RE/MAX Alfa
www.petrpodlesak.cz

Mohlo by vás také zajímat...

Jak při investování do nemovitostí využít finanční páku? Pomocí finanční páky můžete znásobit výnos z vaší nemovitosti. Můžete ji uplatnit několik způsoby. Podívejte se na příklady. Co to je finanční páka? Finanční páka je nástroj, který vám umožní zvýšit výnos vlastního kapitálu za pomoci cizího kapit...
 
2018-06-07T16:20:16+00:00