Zvažujete prodej nemovitosti a chcete znát její tržní cenu?

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Zpracováváme i odhady pro dědická řízení a vypořádání společného jmění manželů při rozvodu.

Získejte zdarma odhad ceny nemovitosti

Když zvažujete prodej nemovitosti, je zjištění prodejní ceny nemovitosti jedna z nejdůležitějších informací. Sdělíme vám rámcově její cenu zdarma a bez závazků.

Odhady pro vás připravuje Lenka Muráriková.

Tel. +420 739 755 358

Paní makléřka odváděla po celou dobu prodeje našeho domu velmi profesionální práci. Oceňujeme její komunikační a organizační schopnosti, otevřené jednání a dodržování dohodnutých termínů. Svoji práci bere velmi zodpovědně, až osobně, a tím vytváří u klienta pocit důvěry v její práci. Kubešovi
Profesionální, empatický přístup, rychlé jednání, skvělá komunikace, to je paní Muráriková. Moc děkuji za vše. Vybírala jsem dle recenzí a rozhodně doporučím i dál.
Moc děkujeme paní Lence Murárikové za její profesionální služby a přátelský přístup. Koupě našeho domu proběhla hladce, byla neustále k dispozici, snažila se nám ve všem maximálně vyhovět. Její služby vřele doporučujeme. Manželé Kusých
Paní Lenka pro mě zpracovala odhad nemovitosti pro dědické řízení. Jednání bylo velice příjemné a rychlé, nejvíce oceňuji profesionalitu a lidský civilní přístup pani makléřky. Pokud budu řešit ještě nějakou kauzu v oblasti realit, určitě se na ní znovu ráda obrátím.
js_loader

Upozornění: Rámcový odhad tržní ceny zdarma vám poskytne rámcový přehled, může však vykazovat nepřesnosti. Přesný odhad ceny je možné udělat po prohlídce nemovitosti, kdy zjistíme přesný stav a můžeme posoudit klady, zápory a potenciál vaší nemovitosti. Přesný odhad může být zpoplatněn podle složitosti. Více informací vám sdělí makléř. Ale i tak vám náš odhad ceny nemovitosti poskytne relevantní informace pro vaše rozhodování. 

Jaká je cena odhadu nemovitosti?

Rámcové odhady nemovitostí děláme pro majitele nemovitostí zdarma. Je-li to možné, snažíme se o přesnost ±10 % ceny obvyklé. Žádný háček v tom není. Živí nás to, že někteří majitelé se následně rozhodnou prodávat nemovitost s námi.

Odhady nemovitostí pro dědická řízení, rozvodová řízení či vypořádání spoluvlastnictví jsou zpoplatněny. Pokud se však dohodneme nejen na vypracování odhadu, ale také na prodeji nemovitosti, náklady na odhad vám vrátíme.

Podrobný ceník odhadů pro všechny příležitosti najdete na Ceník odhadů nemovitostí.

Co se stane po odeslání online poptávky?

Náš odhadce vás kontaktuje do 48 hodin od vyplnění online poptávky. V některých případech je stanovení tržní ceny nemovitosti možné již na základě odeslané poptávky. V jiných případech potřebujeme doplňující informace a budeme vás neprodleně kontaktovat. Pokud to bude třeba, domluvíme osobní setkání a přijedeme se na nemovitost podívat.

Stanovení prodejní ceny nemovitosti pro úspěšný prodej

Často si prodávající při prodeji své nemovitosti říkají: „Začnu nabízet na nejvyšší možné ceně, a když nebude zájem, pak cenu snížím.“ Jenže tato strategie je dost riskantní, můžete si zkomplikovat prodej a někdy nakonec prodat zbytečně pod cenou. Jak je to možné? Důsledky špatného stanovení prodejní ceny se dozvíte v článku Proč správně stanovit prodejní cenu od začátku prodeje?

Pět kritických chyb při prodeji nemovitosti

Získejte seznam kritických chyb, které vás mohou připravit o čas a peníze. A rady, jak se jich vyvarovat. Obratem na váš email.

5 kritických chyb při prodeji nemovitosti