RE/MAX Nova přešla pod křídla Alfy

REMAX Nova

Je nám potěšením oznámit, že kancelář RE/MAX Nova přešla k 1. březnu do Alfy.

Doba čtení: 2 minuty

Kancelář Alfy se tak rozrostla o 14 zkušených realitních makléřů z Novy. Alfa tím zároveň získala novou pobočku v Praze 6 – Dejvicích.

Spojení Novy s Alfou nám pomůže poskytovat ještě lepší realitní služby a zefektivnit prodej nemovitostí díky spolupráci mezi makléři a synergiemi v marketingu. Snížíme tím také režijní náklady a ušetřené prostředky můžeme investovat do propagace nemovitostí a našich realitních služeb.

RE/MAX Nova je tradiční pražskou realitní kanceláří, která je na trhu již od roku 2007. Své stabilní místo si vybudovala dlouhodobou a kvalitní prací především v oblasti Prahy 6 a nejbližšího okolí. Majitelka kanceláře Lucie Köhlerová říká: „Po zhruba 13 letech vedení kanceláře jsem se cítila unavená a začala pociťovat potřebu změny. Spojení s Alfou mi ušetří mnoho starostí a umožní mi věnovat se více mému týmu a vlastním realitním obchodům. Zároveň na trhu, který se stále více konsoliduje, vidím spojení se silným partnerem jako zcela logický krok.“

Spojení RE/MAX Novy a Alfy je součástí našeho strategického plánu, budovat pobočky po Praze, být tak co nejblíže ke klientům a umožnit našim makléřům, aby mohli vést jednání s klienty a uzavírat obchody v jakékoli pobočce Alfy po celé Praze.

Vítáme všechny naše nové kolegy a těšíme se na spolupráci.