Nejlepší makléři Alfy za rok 2020

Nejlepší makléři Alfy za rok 2020

Představujeme vám nejproduktivnější makléře a nejlépe hodnocené makléře Alfy ze strany klientů za rok 2020.

Rádi bychom vám představili nejlepší makléře Alfy. Makléře jsme hodnotili ve třech kategoriích. Podle objemu zrealizovaných obchodů, podle hodnocení od klientů na Googlu, které považujeme za nejvíce důvěryhodné a podle počtu zrealizovaných transakcí.

Nejproduktivnější makléři

Toto jsou naši neproduktivnější makléři, tj. makléři, kteří v roce 2020 dosáhli nejlepších obchodních výsledků.

Vlastimil Raška

Realitní makléř Vlastimil Raška
Realitní makléř Vlastimil Raška

Nejproduktivnějším makléřem Alfy se v roce 2020 stal Vlastimil Raška.

Tel: +420 733 691 145
www.remaxalfa.cz/vlastimil-raska

František Babčický

Realitní makléř František Babčický
Realitní makléř František Babčický

Druhým nejproduktivnějším makléřem Alfy se stal František Babčický.

Tel: +420 733 679 995
www.remaxalfa.cz/frantisek-babcicky

David Majer

Realitní makléř David Majer
Realitní makléř David Majer

Třetím nejproduktivnějším makléřem se stal David Majer.

Tel: 420 730 542 484
www.remaxalfa.cz/david-majer

Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř Kamil Jelínek
Realitní makléř Kamil Jelínek

Čtvrtým neproduktivnějším makléřem Alfy je Kamil Jelínek.

Tel: +420 774 006 863
www.remaxalfa.cz/kamil-jelinek

Ing. Martina Popenková

realitní makléřka Ing. Martina Popenková
realitní makléřka Ing. Martina Popenková

Martina Popenková uzavírá pětici nejproduktivnějších makléřů Alfy za rok 2020 na krásném pátém místě.

Tel: +420 608 180 867
www.remaxalfa.cz/martina-popenkova

Naši nejproduktivnější makléři patří k absolutní špičce v realitní branži. Potřebujete prodat byt, dům nebo pozemek či vyřešit nějaký realitní problém? Neváhejte se na ně obrátit. Jejich výběrem uděláte správnou volbu.

Nejlépe hodnocení makléři na Googlu

Na kvalitě našich služeb nám opravdu záleží. Proto všem klientům posíláme žádost, aby služby našich makléřů hodnotili na Googlu. Tito naši makléři získali v roce 2020 nejvíce pětihvězdičkových hodnocení a největší měrou přispěli k výbornému hodnocení Alfy na Googlu.

5.0
Na základě 253 hodnocení

Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř Kamil Jelínek
Realitní makléř Kamil Jelínek

Kamil Jelínek má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na jeho služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Kamila Jelínka

Real estate broker Mr. Jelínek is absolutely unique, professional, human, careful, conscientious. Cooperation in the sale of the cottage was very fast and he was treated very nicely. He immediately answered all my questions and tried to help. It can be seen that his work is incredibly fulfilling, he is the absolute number one in his field. I wish more such people, Broker of the Year should win every year. Many thanks to you for everything, I wish your whole family health and a lot of other success at work. Thanks and I'm laughing in front of you 🙂
Doporučuji pana Ing. Kamila Jelínka, jedná se o velmi seriozního, příjemného, spolehlivého člověka, který jsou práci odvádí na 100%.
Tímto děkuji panu Jelínkovi za milou spolupráci při prodeji našeho rodinného domu.Udělal pro nás opravdu maximum.Jednání s ním bylo profesionální, rychlé, vždy velmi pohotově reagoval na všechny dotazy.Vřele všem doporučuji 😉
Dlouholetá bezproblémová spolupráce (pronájem bytů), na základě které doporučuji i známým a rodině. Pan Jelínek je spolehlivý a profesionální, ve svém oboru se vyzná.
A professional who will guide you through the entire process in the world of real estate from A to Z.He is in contact with you day and night and will promptly answer any of your questions, or look for an answer, which he will communicate in a few hours.If you are buying or selling real estate, you don't have to deal with anything, Mr. Jelínek is the "Captain of Real Estate" he can count on.Thanks to it you will save your time 🙂
Ing. Kamil Jelínek completely fulfilled our idea of ​​a professional approach of an expert on the real estate market. Serious, helpful, helpful and, from our point of view, skilled. We will be happy to contact him next time. Magda Gubová and Jiří Kajínek.
We were very satisfied with the work of Mr. Jelínek. We are indebted to him not only for the processed real estate estimate, but also for valuable advice. I warmly recommend. 🙂
Pan Jelínek je top makléř, jsem s jeho službami velmi spokojena. Jeho profesionální a precizní přístup, je podkladem pro spokojenost klienta. Doporučuji !
Služby spojené s prodejem našeho domu zvládl pan ing.Kamil Jelínek na výbornou. Není jednoduché jednat se zájemci po telefonu - být odborníkem na telemarketing, při jednání na prohlídkách - být stavebním technikem, při vyjednávání o smlouvě - právníkem a nakonec při pomoci financování našim kupujícím odborníkem na financování. Tyto úlohy zvládl na výbornou a vždy se domluvil tak, že my i kupující byli spokojení. Prodej zvládl rekordně rychle za 1,5 měsíce, na srovnání administrace hypotéky u světoznámé banky trvala 2x déle.
Pana Jelínka mohu jedině doporučit. Opravdu kvalitní realitní služby. Náš dům jsme prodali ve velmi slušném čase a cena byla nad naše očekávání. Velmi rádi jeho služby doporučíme.
Pohotový a seriozní profesionální přístup, milé a bezprostřední jednání. Co víc si přát než jednání s panem Jelínkem. Doporučuji všem.
We were very satisfied with the work of Mr. Jelínek. He has a human approach, he is punctual and always happy to help. We bought a garden and everything was as promised. Sincerely, Markéta Konečná
Precise approach to our requirements for the sale of real estate, perfect representation in dealing with all potential clients according to their references have always been fully informed about the essentials of the sale. Thank you very much and recommend !!!
We were very satisfied with the work of Mr. Jelínek. A serious person with a pleasant demeanor, always willing to help. Thank you for your pleasant cooperation and we wish you a lot of work success! 🙂 Linda K.
Pohotový a seriozní profesionální přístup, milé a bezprostřední jednání. Co víc si přát než jednání s panem Jelínkem. Doporučuji všem.

Dorina Šebíková

Realitní makléřka Dorina Šebíková
Realitní makléřka Dorina Šebíková

Dorina Šebíková má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na její služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Dorinu Šebíkovou

Paní Šebíkovou můžeme jako realitní makléřku jedině doporučit. Spolupracovali jsme s ní s přítelem při výběru nemovitosti, kterou jsme i díky jejímu profesionálnímu, ale zároveň velmi lidskému, přístupu koupili. Jako pravá realitní makléřka dokázala výborně reagovat na komplikace, které se v průběhu vyskytly, a vždy se snažila co nejlépe vyjít vstříc jak prodávajícímu, tak i nám, kupujícím. Děkujeme za její služby a doporučujeme dál! 🙂
Paní makléřku Dorinu Šebíkovou musím jedině doporučit všem, kteří potřebují poradit a pomoci v oblasti nemovitostí. Moje zkušenost s ní byla a je vždy vynikající. Především oceňuji její nadstandardní péči při řešení jakýchkoliv problémů a její lidský přístup. Do budoucna budu určitě využívat jejích služeb.

František Babčický

Realitní makléř František Babčický
Realitní makléř František Babčický

František Babčický má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na jeho služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Františka Babčického

Prodával jsem prostřednictvím p. Babčického byt 1+kk formou aukce. Zpočátku jsem byl k této formě skeptický, ale nakonec jsem byl velmi příjemně překvapen, a to nejen skvělou cenou. Jednání bylo maximálně profesionální, rychlé a naprosto bez problémů.
We were very satisfied with the professional approach of Mr. Babčický in the whole process of buying real estate. Very professional and at the same time human approach, adherence to all agreements, deadlines, etc. Fast and helpful negotiations, willingness. We can highly recommend.Cottages, Lipno nad Vltavou
Mr. Babčický helped me with the sale of land and everything went without any complications. Great satisfaction and I can only recommendK.Ch
Naprostý a velice spolehlivý profesionál. Opravdu rychlé a vstřícné jednání. Není co vytknout. Vřele doporučuji.
Pan Babčický je opravdu profesionál, byt nám prodal velice rychle. Určitě to bylo díky skvělé prezentaci našeho bytu. Na tomto si dává opravdu záležet. Ale i ostatní služby jsou perfektní. Je vždy na telefonu, když se nedovoláte, jakmile může zavolá zpět. Poradí, má opravdu trpělivost. Nemovitost většina lidí prodává párkrát za život a neví co a jak. Pan Babčický v tom dělá spoustu let, a i když má vše v malíčku, stále si uvědomuje že vy jste ten laik a potřebujete pomoc, takže se chová velice korektně, mile a trpělivě což odlišuje profesionála a člověka kterého to baví od někoho kdo se snaží jen vydělat a shrábnout peníze. Mohu jen doporučit a budete spokojení jako já
Mr. Babčický sold our apartment in Dejvice three years ago and we were very satisfied with his services, so when we recently needed to sell the land, we approached it again and did not disappoint, everything went to our complete satisfaction.
Pana Babčického mohu jen doporučit! Do 24 hodin nás kontaktoval, domluvili jsme si prohlídku. Vše proběhlo rychle, kvalitně a cítili jsme se na prohlídce bytu velmi příjemně, ukázal nám vše co jsme potřebovali vidět a plácli jsme si. Ale jak to v životě chodí, tak jsme dostali nečekanou nabídku od známého a tak jsme museli zrušit byt od pana Babčického. Moc nás to mrzelo a pan Babčický měl pochopení, moc se nám líbil jeho přístup a i když to nevyšlo, tak byl profesionální a velmi proklientský! Jen doporučuji!
Dobrý den, Ve svém životě, jsem již zrealizoval několik koupí či prodejů nemovitostí a musím říci, že pan Babčický, je naprostý profesionál, se kterým jsem se doposud v tomto oboru nesetkal. Jeho vstřícnost, ochota a lidský přístup chybí mnohým. Naprostá profesionalita, s kterou po celou dobu komunikuje, je zkrátka vynikající. Služby pana Babčického, mohu jen doporučit. Jan Švanda
Thank you for a very professional approach. Fast action and communication. I was informed of each step during the survey of the plot. 🙂
I sold a flat 1 + kk through Mr. Babčický in the form of an auction. At first I was skeptical about this form, but in the end I was very pleasantly surprised, not only by the great price. The meeting was maximally professional, fast and completely without problems.
Super přístup, skvělá prohlídka bytu a super domluva, doporučuji!
Pana Babčického mohu vřele doporučit. Profesionální přístup, bezproblémová komunikace. Rychlé a vstřícné jednání ke spokojenosti všech.
Mr. Babčický has a completely professional approach, great communication, is willing and tries to help solve any problem. Definitely recommend !!!
Good day,I used the services of Mr. Babčický when selling my other property and I can repeat that the approach, negotiations and willingness again more than exceeded my expectations. I can only recommend.I greet Mr. Babčický and thank you once againŠamudovský Daniel
Šikovný, aktivní makléř. Co slíbí, to dodrží.
Bezproblémová a rychlá komunikace, spolupráce proběhla dobře, doporučujeme.
Byli jsme velmi spokojeni s prodejem nemovitosti i s profesionálním přístupem pana Babčického , vše proběhlo bez komplikací. Můžeme doporučit
Pan František Babčický mi pomohl s odhadem nemovitosti pro dědické řízení. S odhadem byly spokojeny všechny zúčastněné strany. Na základě této zkušenosti jsem jej doporučil kolegyni v práci, které prodal obratem dům.
Byla jsem naprosto spokojená a velmi mile překvapená profesionálním přístupem, pohotovostí a vstřícností pana Babčického. Nemovitost byla prodána velmi rychle, a to především díky jeho schopnostem a znalostem. Mohu jen doporučit. Je to opravdu profesionál na svém místě.
Pan František Babčický mi vždy poradil na poli realit. Za tři roky spolupráce mi pomohl s koupí pozemku, s pronájmy garážových stání a dvou bytů. Kdykoliv potřebuji radu, pomoc, službu, obracím se na něj a on mi pomůže osobně, nebo doporučí fundovanou osobu z oboru a vždy se mi jeho pomoc, či rada osvědčila. Pracuje nad rámec klientského vztahu, považuji ho za mého osobního makléře, který kdykoliv a to i o víkendu dokáže pomoci. DJ EnricoDj Enrico, 12.1.2017

Jana Gondeková

Realitní makléřka Jana Gondeková
Realitní makléřka Jana Gondeková

Jana Gondeková má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na její služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Janu Gondekovou

Ing. Radek Karnold

Realitní makléř Radek Karnold
Realitní makléř Radek Karnold

Radek Karnold má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na jeho služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Ing. Radka Karnolda

Mr. Radek Karnold together with Mrs. Jana Gondeková approach their real estate activities with great professionalism, I was very satisfied with their performance. I can only recommend their services. S. Fundová
Velmi vstřícný a profesionální přístup. Osobně si nejvíce cením trpělivosti pana Karnolda. Určitě doporučuji.
Ing. Karnold rented me two apartments. He was always extremely willing, he devoted himself to renting the entrusted apartment with great dedication and carefully selected those interested so that there would be no problems with them in the future if possible. I can highly recommend.
S panem Karnoldem byla radost spolupracovat, velmi profesionální a spolehlivé jednání. Byl jsem naprosto spokojen a mohu doporučit.
Setkání s panem Karnoldem pro nás bylo velice přínosné a milé. Jeho profesionální jednání, lidský přístup k nám, jako klientovi, i veškerý poskytovaný servis můžeme hodnotit pouze pozitivně. Jeho služby v budoucnu rádi opět využijeme a doporučujeme jej dál lidem v našem okolí. Je to člověk na svém místě a svou práci dělá poctivě.
Mr. Ing. Radek Karnold is a man in his place! Professionally flawless. Humanly, it can not be assessed other than as a great approach to the customer. Always willing to provide information, helpful in trying to help solve procedures and problems. With thanks to RE / MAX and personally to Mr. Karnold-Jan Kubů. "(Dobřichovice)
Těch zlatých hvězdiček by si Ing. Radek Karnold zasloužil mnohonásobně víc!!!Před lety mamince našel kupce na dlouho neprodejný pozemek v okraji Prahy. Vytrvale tam vozil zájemce o koupi, o všem nás ihned informoval a doporučoval další postup.Závěr: profesionální přístup při prodeji, skvělé vystupování, časová flexibilita a vždy okamžitá zpětná vazba. Je prostě klika potkat takového člověka!!!Ještě jednou velké díky a vřele všem doporučuji!!
S činností REMAXu jsme byli velmi spokojeni. Přispěl k tomu především pan Ing.Radek Karnold svojí profesionalitou, se kterou prosazoval naše zájmy. Bylo to určitě jeho osobní nasazení, které vedlo ke zdárnému prodeji našeho bytu v tak podivné době
Correct performance and high professional knowledge in the field of sale and purchase of real estate applied by him, regardless of time. Demanding and selfless help at the authorities in solving problem situations until the final solution of the problem.
Je mi potěšením psát tuto recenzi. S panem Karnoldem jsme se potkali při koupi nové nemovitosti. Musím říci, že jsem byla až překvapena, jak lze činnost makléře vykonávat s profesionální péčí, přístupem a velmi slušným chováním, které se nám dostalo a s kterým jsem se doposud v České republice nepotkala. Tato zkušenost předčila moje očekávání a vřele všem doporučuji, v ČR není nikdo lepší!
Pan Karnold nám poskytl velice profesionální služby při koupi bytu a i prodeji pozemku. Jeho časová flexibilita byla nadstandartní. Všem ho mohu jen doporučit. Čamborová
Hello, I would like to thank Mr. Ing. Radek Karnold for a job well done in selling our property. The cooperation with Mr. Radek Karnold was really on a professional level, I have not met such a reliable, responsible person as Mr. Karnold for a long time. I can really recommend to everyone.Many thanks to Karel Stieber for his cooperation
Hezký den, využil jsem Vašich služeb prostřednictvím Vašeho makléře Ing. Karnolda. Spolupráce s Ing. Karnoldem byla procházka růžovým sadem. Jeho znalosti, invence, vlídnost s spolehlivost mne ohromily. Díky lidem jako je Ing. Karnold musí být Remax ČR ve svém oboru nejlepší. Všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Moc děkuji Ondřej Daczický, Praha 5
Jestliže hledáte pomoc realitního makléře, tak mohu pana Karnolda vřele doporučit. Ochotný, obětavý, vstřícný, chápavý a trpělivý. Moc mi pomohl s pronajmutím mého bytu. Děkuji Vám pane inženýre.
With Mr. Ing. We have two experiences with Karnold (selling an apartment, renting an apartment).Both turned out well.The engineer was very helpful, helpful and always well prepared.He responds to inquiries by e-mail and SMS quickly and willingly.He is absolutely oriented in the issues of the real estate market, any of our questions was able to clearly understand and possibly explain.He also helped us with the issue of leases from the landlord's point of view, he was quickly able to get us the documents and materials from which we could draw information, so he saved us time and energy.Mr. Engineer is a very decent and solid person, whom I would like to recommend.
Když si mi nedávno stěžovala kamarádka, že si musela kvůli rezervační smlouvě, kupní smlouvě a složení depozita sama hledat advokátní kancelář, protože její makléř pořádně nic nezajistil, vůbec jsem to nechápala. Pan Karnold zajistil všechno sám a v naprostém pořádku. Pokud hledáte makléře, na kterého se budete moc skutečně spolehnout, který je profesionální, pečlivý a má skvělý přístup, který vám poradí podle toho, co opravdu potřebujete a ještě vám dá tipy, které vám celý prodej usnadní, vyberte si jeho. Dala bych mu víc než 5 hvězd, ale bohužel to nejde.
Mr. Karnold sold me an apartment in Kladno. I've been absolutely thrilled since the beginning of the business and I'm still there. I would say that even on the basis of the successful purchase of an apartment, I made two new friends. I highly recommend using the services and professionalism of Mr. Kornold.Klára Vejvodová
Neuvěřitelně vstřícný a profesionální způsob komunikace. Pan Ing. Karnold je ochotný se člověku věnovat a vyčlenit si na prohlídku i veškeré jednání tolik času, kolik je potřeba. Zjistí a poskytne potřebné informace. Velice děkuji za milé jednání.
I recommend Radek Karnold, nowadays we need reliability, diligence, willingness ... and as a woman I need advice and here I had 100% of everything. I also write here for my parents, because he sold us an apartment in Prague and a plot of land ... and they were also very satisfied
I really appreciate the work of Mr. Radek Karnold. His professional dealings with the client in complete comfort throughout the sale of the property was reassuring, helpful to me and my sister. Many thanks again for your serious dealings. And I'm looking forward to more cooperation thanks. She didn't eat, Bart

Pracanti roku

Pracanti roku jsou realitní makléři, kteří v minulém roce zrealizovali početně nejvíce realitních transakcí.

Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř Kamil Jelínek
Realitní makléř Kamil Jelínek

Kamil Jelínek v minulém roce zrealizoval 36 transakcí a stal se tak největším pracantem roku.

Tel: +420 774 006 863
www.remaxalfa.cz/kamil-jelinek

David Majer

Realitní makléř David Majer
Realitní makléř David Majer

Na druhém místě se umístil David Majer se 34 zrealizovanými transakcemi.

Tel: +420 730 542 484
www.remaxalfa.cz/david-majer

Ing. Petr Šoupal

Realitní makléř Petr Šoupal
Realitní makléř Petr Šoupal

Petr Šoupal zrealizoval 29 realitních transakcí a umístil se tak na třetím místě.

Tel: +420 792 218 788
www.remaxalfa.cz/petr-soupal

Hana Filip

Realitní makléřka Hana Filip
Realitní makléřka Hana Filip

Hanka Filip zrealizovala 28 transakcí a drží tak čtvrté místo.

Tel: +420 604 702 101
www.remaxalfa.cz/hana-filip

Ing. Jana Karlachová

Realitní makléřka Jana Karlachová
Realitní makléřka Jana Karlachová

Páté místo největších pracantů Alfy uzavírá Jana Karlachová s 27 realitními transakcemi.

Tel: +420 606 792 574
www.remaxalfa.cz/jana-karlachova

Pracanti naší realitní kanceláře jsou opravdoví dříči. Ve všech případech svoji práci milují. A když jim zavoláte, že potřebujete prodat či pronajmout tak budete překvapeni rychlostí, s jakou se zhostí svého úkolu.