Nejlepší makléři Alfy za rok 2020

Nejlepší makléři Alfy za rok 2020

Představujeme vám nejproduktivnější makléře a nejlépe hodnocené makléře Alfy ze strany klientů za rok 2020.

Rádi bychom vám představili nejlepší makléře Alfy. Makléře jsme hodnotili ve třech kategoriích. Podle objemu zrealizovaných obchodů, podle hodnocení od klientů na Googlu, které považujeme za nejvíce důvěryhodné a podle počtu zrealizovaných transakcí.

Nejproduktivnější makléři

Toto jsou naši neproduktivnější makléři, tj. makléři, kteří v roce 2020 dosáhli nejlepších obchodních výsledků.

Vlastimil Raška

Realitní makléř Vlastimil Raška
Realitní makléř Vlastimil Raška

Nejproduktivnějším makléřem Alfy se v roce 2020 stal Vlastimil Raška.

Tel: +420 733 691 145
www.remaxalfa.cz/vlastimil-raska

František Babčický

Realitní makléř František Babčický
Realitní makléř František Babčický

Druhým nejproduktivnějším makléřem Alfy se stal František Babčický.

Tel: +420 733 679 995
www.remaxalfa.cz/frantisek-babcicky

David Majer

Realitní makléř David Majer
Realitní makléř David Majer

Třetím nejproduktivnějším makléřem se stal David Majer.

Tel: 420 730 542 484
www.remaxalfa.cz/david-majer

Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř Kamil Jelínek
Realitní makléř Kamil Jelínek

Čtvrtým neproduktivnějším makléřem Alfy je Kamil Jelínek.

Tel: +420 774 006 863
www.remaxalfa.cz/kamil-jelinek

Ing. Martina Popenková

realitní makléřka Ing. Martina Popenková
realitní makléřka Ing. Martina Popenková

Martina Popenková uzavírá pětici nejproduktivnějších makléřů Alfy za rok 2020 na krásném pátém místě.

Tel: +420 608 180 867
www.remaxalfa.cz/martina-popenkova

Naši nejproduktivnější makléři patří k absolutní špičce v realitní branži. Potřebujete prodat byt, dům nebo pozemek či vyřešit nějaký realitní problém? Neváhejte se na ně obrátit. Jejich výběrem uděláte správnou volbu.

Nejlépe hodnocení makléři na Googlu

Na kvalitě našich služeb nám opravdu záleží. Proto všem klientům posíláme žádost, aby služby našich makléřů hodnotili na Googlu. Tito naši makléři získali v roce 2020 nejvíce pětihvězdičkových hodnocení a největší měrou přispěli k výbornému hodnocení Alfy na Googlu.

5.0
Na základě 214 hodnocení
4.2
Na základě 19 hodnocení

Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř Kamil Jelínek
Realitní makléř Kamil Jelínek

Kamil Jelínek má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na jeho služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Kamila Jelínka

We have been cooperating with Mr. Jelínek for several years and always to our full satisfaction.
Dlouholetá bezproblémová spolupráce (pronájem bytů), na základě které doporučuji i známým a rodině. Pan Jelínek je spolehlivý a profesionální, ve svém oboru se vyzná.
Five stars fully deserved. Always fast and above all completely transparent negotiations based on data from the real estate market, supplemented by experience. But most of all I have to appreciate super fast responses - email at any time of day? The answer will come in five minutes :).
We were very satisfied with the work of Mr. Jelínek. We are indebted to him not only for the processed real estate estimate, but also for valuable advice. I warmly recommend. 🙂
Willing to help, Reliable and Flexible person
Precise approach to our requirements for the sale of real estate, perfect representation in dealing with all potential clients according to their references have always been fully informed about the essentials of the sale. Thank you very much and recommend !!!
Mr. Jelínek is always ready to help with good advice on any topic related to real estate. Whether it is the sale or purchase of real estate, or just information for financing.
A professional who will guide you through the entire process in the world of real estate from A to Z.He is in contact with you day and night and will promptly answer any of your questions, or look for an answer, which he will communicate in a few hours.If you are buying or selling real estate, you don't have to deal with anything, Mr. Jelínek is the "Captain of Real Estate" he can count on.Thanks to it you will save your time 🙂
Pohotový a seriozní profesionální přístup, milé a bezprostřední jednání. Co víc si přát než jednání s panem Jelínkem. Doporučuji všem.
Ing. Kamil Jelínek completely fulfilled our idea of ​​a professional approach of an expert on the real estate market. Serious, helpful, helpful and, from our point of view, skilled. We will be happy to contact him next time. Magda Gubová and Jiří Kajínek.
Very professional and also a pleasant meeting. We solved the rental of 2 apartments with really high demands for the selection of tenants, Mr. Kamil had to answer and take care of a large number of applicants, questions and requirements, and he solved everything brilliantly and with nobility. He also significantly helped me to buy a new home for the family, so it is active and successful for the client in all areas of real estate. I started using his services on the basis of recommendations from acquaintances who were above standard satisfied with him, and he convinced me from the very beginning. Simply, clearly and legally perfectly secured the whole process and a contract with good advice. A very good human approach and understanding and demonstrably vast experience are great benefits of Mr. Kamil for all his clients. For any other real estate solution, it is my clear choice!
Tímto děkuji panu Jelínkovi za milou spolupráci při prodeji našeho rodinného domu.Udělal pro nás opravdu maximum.Jednání s ním bylo profesionální, rychlé, vždy velmi pohotově reagoval na všechny dotazy.Vřele všem doporučuji 😉
Služby spojené s prodejem našeho domu zvládl pan ing.Kamil Jelínek na výbornou. Není jednoduché jednat se zájemci po telefonu - být odborníkem na telemarketing, při jednání na prohlídkách - být stavebním technikem, při vyjednávání o smlouvě - právníkem a nakonec při pomoci financování našim kupujícím odborníkem na financování. Tyto úlohy zvládl na výbornou a vždy se domluvil tak, že my i kupující byli spokojení. Prodej zvládl rekordně rychle za 1,5 měsíce, na srovnání administrace hypotéky u světoznámé banky trvala 2x déle.
Real estate broker Mr. Jelínek is absolutely unique, professional, human, careful, conscientious. Cooperation in the sale of the cottage was very fast and he was treated very nicely. He immediately answered all my questions and tried to help. It can be seen that his work is incredibly fulfilling, he is the absolute number one in his field. I wish more such people, Broker of the Year should win every year. Many thanks to you for everything, I wish your whole family health and a lot of other success at work. Thanks and I'm laughing in front of you 🙂
We were very satisfied with the work of Mr. Jelínek. He has a human approach, he is punctual and always happy to help. We bought a garden and everything was as promised. Sincerely, Markéta Konečná
Pohotový a seriozní profesionální přístup, milé a bezprostřední jednání. Co víc si přát než jednání s panem Jelínkem. Doporučuji všem.
Pan Jelínek je top makléř, jsem s jeho službami velmi spokojena. Jeho profesionální a precizní přístup, je podkladem pro spokojenost klienta. Doporučuji !
We were very satisfied with the work of Mr. Jelínek. A serious person with a pleasant demeanor, always willing to help. Thank you for your pleasant cooperation and we wish you a lot of work success! 🙂 Linda K.

Dorina Šebíková

Realitní makléřka Dorina Šebíková
Realitní makléřka Dorina Šebíková

Dorina Šebíková má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na její služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Dorinu Šebíkovou

Na realitní kancelář Re/max jsme se obrátili kvůli odhadu nemovitosti. K našemu velkému štěstí nás kontaktovala paní Dorina Šebíková, která se nás velmi ochotně ujala. Nejdříve s námi vše projednala telefonicky a následně za námi přijela osobně a vše s námi důkladně probrala. K našemu velkému překvapení nám své služby poskytla bezplatně. Její přístup je opravdu profesionální. Je velmi empatická, snaží se pomoci a svou práci dělá precizně. Paní Šebíkovou můžeme určitě všem vřele doporučit!
S pani Sebikovou uz spolupracujeme nekolik let. Pani Sebikova je vstricna a profesionalni. Pokud nemuzeme byt u neceho fyzicky pritomni, se vsim nam pomuze a poradi.
Paní Šebíkovou si s nadšením přizvu k jakékoli další obchodní transakci na realitním trhu. Vlastně bych si ji vzala i na pustý ostrov. S její pomocí a prověřenými kontakty se zdánlivě neřešitelné životní problémy stávají drobnou epizodkou. Pracuje rychle, efektivně a bez zbytečných průtahů. Co slíbí to splní. Její nadšení je nakažlivé a je vidět, že to co dělá, dělá ráda a se stoprocentním nasazením. Víc takových profesionálů v do každého oboru! Děkuji Vám ještě jednou za Vaši ochotu i kontakty!
Chtěl bych poděkovat za skvělý a profesionální přístup paní Doriny Šebíkové. Od prohlídky bytu, která probíhala skvěle až po koupi bytu. Paní Šebíková byla vždy velice ochotná a zařídila vše co bylo potřeba. Oceňuji vřelý, milý a pečlivý přístup. Určitě doporučuji.
Paní Šebíkovou mohu jako klient vřele doporučit. Sympatická dáma s rázným, profesionálním a proaktivním přístupem. Pokud je třeba cokoliv vysvětlit, zařídit navíc, tak pro ni není problém. Za mě jednoznačně pět hvězd.
Se šlužbami paní Doriny Šebíkové jsem byla velmi spokojená. Je příjemná a komunikativní. Ocenila jsem především její dynamiku a osobní přístup. Myslím, že paní makléřku ještě v budoucnu oslovím, a ostatním vřele doporučuji.
Děkuji paní Šebíkové za profesionální přístup. Provedla nás celým procesem nákupu nemovitosti bez "ztráty kytičky". Vyřešila všechny problémy spojené s převodem nemovitosti. S čistým svědomím mohu všem doporučit!!!!!! Monika Koppová
Makléřka je perfektní, vstřícná, ochotná, má naprosto profesionální, ale i lidský přístup, takhle nějak si představuji prvotřídního makléře.
„Nedovedeme si představit, že bychom zvolili jiného makléře. Paní Šebíková nám při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionální TOP servis od A do Z, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. Vřele mohu všem doporučit.“
Prodávali jsme pozemek a paní makléřka Dorina Šebíková byla perfektní, zajistila vše potřebné, včetně reklamní tabule na pozemek. Její zásluhou jsme pozemek prodali za lepší cenu, než jsme čekali. Doporučuji!
V posledním měsíci jsme měli možnost jako skupina studentů spolupracovat s paní Šebíkovou, když jsme narazili na nabídku bytu k pronájmu, kterou spravovala. Mohli jsme si tedy vyzkoušet služby realitního makléře ze strany zájemce, nikoliv majitele nemovitosti, který by ji chtěl pronajmout/prodat. Paní Šebíková byla velmi ochotná pomoct se všemi náležitostmi, vše nám jako laikům vysvětlila. Profesionalita a láskyplnost jsou dvě a rozhodně ne jediné vlastnosti, které bych vyzdvihl. Děkujeme moc za pomoc s bydlením! D+M+E
S paní Šebíkovou jsem se setkala při koupi mého bytu. Je to milá, empatická, usměvavá a vstřícná dáma, která dělá společnosti RE/MAX Alfa jen tu nejlepší reklamu svou profesionalitou a přístupem ke klientovi. Mohu jí velmi poděkovat za její ochotu, skvělou profesionální práci a perfektní přípravu celého prodeje.Vřele doporučuji.
Paní Šebíkovou mohu vřele doporučit. Je velmi milá, vstřícná a profesionální. Se vším vždy ochotně a rychle pomohla. Pokud bych někdy v budoucnu chtěla cokoliv řešit s realitami, tak se na ni určitě obrátím. Děkuji za perfektní služby!
Když jsem potřebovala byt a rozhodovala se mezi realitkami, rozhodla jsem pro Vaši kancelář a konkrétně pro paní Dorinu Šebíkovou. a byla to nejlepší volba. Právě ona patří mezi ty makléře na vysoké profesionální úrovni. Její přístup, výběr vhodných klientů, rychlost a celý servis spojený s prodejem bytu byl bez chyby. Děkuji, že jsou lidi jako je ona a ráda ji doporučuji dalším kdo chtějí mít perfektní servis v prodeji či koupě nemovitosti.
Although I evaluate from the buyer, I can not praise the services of Mrs. Dorina Šebíková. Professional approach during the purchase itself and subsequent service after the handover of the property - all in one. All that remains is to recommend 🙂
Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Dorině Šebíkové za velmi milý a profesionální přístup! Je vidět, že svou práci dělá ráda a klientům se věnuje na maximum. Prohlídka bytu proběhla skvěle, paní byla připravená, vždy ochotně zodpověděla všechny naše dotazy a byla ochotná nám vyjít maximálně vstříc. Na paní oceňuji především její optimismus, vstřícnost a profesionalitu! Rozhodně doporučuji!:)
Paní Dorinu Šebíkovou nelze jinak než doporučit. Má profesionální přístup a snaží se vše zajistit ke spokojenosti klienta. Je s ní výborná spolupráce a s jejími službami jsme velice spokojeni. Děkujeme !
Dorina Šebíková, je profesionálka každým coulem . Koupě bytu mých rodičů s ní byla naprosto bezproblémová a perfektní, vše ochotně vysvětlila, jakýkoliv problém řešila okamžitě a lidsky. Z koupě bytu rodičů jsem měla trochu strach , protože jsem měla nemilou zkušenost s makléřem, od kterého jsme kupovali byt pro mě a manžela, jsem ráda, že jsem se podruhé nezklamala. Paní Šebíkovou mohu jen a jen doporučit.
Paní Dorina Šebíková je člověk na správném místě a takových lidí už je v dnešní době málo. Je vstřícná a ochotná s čímkoliv a kdykoliv pomoci a není žádný problém se kterým by si nevěděla rady. Je nejlepší makléřka, kterou jsem mohla potkat. Ani 150 Km vzdálenost pro ni nebyla překážkou. Vše za mě zařídíla a já nemusela podnikat ty dlouhé cesty a mohla jsem trávit čas se svojí rodinou. A teď díky paní Šebíkové se budeme mít konečně dobře. Děkuji a velice doporučuji Ivona
Paní Šebíková je naprostý profesionál v oboru, je velmi ochotná a vstřícná, a o prodej nemovitosti se postará od začátku až do konce. Kdykoli jsem potřebovala něco konzultovat nebo s něčím poradit, byla mi vždy k dispozici. Určitě bych se na ni obrátila znovu ..
“Doporučuji paní Šebíkovou všemi deseti, jak se říká. Jak sama uvádí ve svém profilu, opravdu do své práce vkládá mnoho prvků nad rámec běžné praxe, není to jen psaná fráze. Ještě jsem se s něčím podobným nesetkal. Jeden příklad za všechny: paní Šebíková nechala vymalovat byt na vlastní náklady. Výsledkem čehož u prodeje mého bytu bylo navýšení prodejní ceny o 600 000 Kč o proti původní ceně. S tímto počinem musí být spokojený každý, kdo prodává nemovitost. Dalšího hodnocení není třeba!”
Realiťák v podání Doriny není jen člověk, co prodá byt, ale také ho vyklidí, vyčistí, vymaluje..., zkrátka ho kompletně připraví k prodeji. A to vše na vlastní náklady, neboť její cíl je stejný jako váš - prodat za co nejlepší cenu. Navíc je velmi příjemná a lidská, má pochopení, že je to pro vás velká věc, kterou děláte třeba jen jednou za život. Děkuji ještě jednou za hladký prodej bytu mého táty. 🙂 Byl v těch nejlepších rukách!
S paní Šebíkovou jsem již spolupracovala. proto jsem se na ní obrátila s prosbou o pronájem nemovitosti. Opět to byla skvělá spolupráce . Paní Šebíková je obrovský profesionál. Vždy usměvavá, ochotná pomoci a nic nebyl problém. Do 14 dnů jsem měla sehnané nájemnice. Vše prostě dokonalé.

František Babčický

Realitní makléř František Babčický
Realitní makléř František Babčický

František Babčický má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na jeho služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Františka Babčického

Mr. Babcicky was very helpful in our sale of the villa. Mr. Babcicky demonstrated professionalism, dedication and exemplary approach to the client. He always recommended solutions for complicated situations and built up a high level of trust in us that he works for the client's good.
Mr. Babčický sold our apartment in Dejvice three years ago and we were very satisfied with his services, so when we recently needed to sell the land, we approached it again and did not disappoint, everything went to our complete satisfaction.
Good day,I used the services of Mr. Babčický when selling my other property and I can repeat that the approach, negotiations and willingness again more than exceeded my expectations. I can only recommend.I greet Mr. Babčický and thank you once againŠamudovský Daniel
Naprostý a velice spolehlivý profesionál. Opravdu rychlé a vstřícné jednání. Není co vytknout. Vřele doporučuji.
Byla jsem naprosto spokojená a velmi mile překvapená profesionálním přístupem, pohotovostí a vstřícností pana Babčického. Nemovitost byla prodána velmi rychle, a to především díky jeho schopnostem a znalostem. Mohu jen doporučit. Je to opravdu profesionál na svém místě.
Mr. Babčický helped me with the sale of land and everything went without any complications. Great satisfaction and I can only recommendK.Ch
Byli jsme velmi spokojeni s prodejem nemovitosti i s profesionálním přístupem pana Babčického , vše proběhlo bez komplikací. Můžeme doporučit
All service went smoothly and in a relaxed atmosphere, so I can only thank.
Mr. František Babčický always advised me in the field of real estate. In three years of cooperation, he helped me with the purchase of land, with the rental of garages and two apartments. Whenever I need advice, help, service, I turn to him and he will help me personally, or recommend a well-founded person in the field, and his help or advice has always worked for me. He works beyond the scope of the client relationship, I consider him my personal broker, who can help at any time, even on the weekend. DJ Enrico
We were very satisfied with the professional approach of Mr. Babčický in the whole process of buying real estate. Very professional and at the same time human approach, adherence to all agreements, deadlines, etc. Fast and helpful negotiations, willingness. We can highly recommend.Cottages, Lipno nad Vltavou
Mr. Babčický has a completely professional approach, great communication, is willing and tries to help solve any problem. Definitely recommend !!!
Thank you for a very professional approach. Fast action and communication. I was informed of each step during the survey of the plot. 🙂
Good day,In my life, I have already made several purchases or sales of real estate and I must say that Mr. Babčický is a complete professional with whom I have never met in this field. Many are lacking in his willingness and human approach. The absolute professionalism with which he communicates all the time is excellent. Mr. Babčický's services, I can only recommend.Jan Švanda
Mr. František Babčický helped me with the estimation of the property for inheritance proceedings. All interested parties were satisfied with the estimate. Based on this experience, I recommended him to a colleague at work, who sold the house immediately.
I recommend! Maximum satisfaction. 100% reliability, speed, willingness to advise and adapt to my situation was above standard. It is a pleasure to know that even at this time there is an opportunity to find a professional in his field and that is Mr. Babčický! He is a man in his place. I recommend!
Bezproblémová a rychlá komunikace, spolupráce proběhla dobře, doporučujeme.
I can only recommend Mr. Babčický! He contacted us within 24 hours, we arranged a tour. Everything went quickly, well and we felt very comfortable on a tour of the apartment, he showed us everything we needed to see and we clapped. But as is the way in life, we received an unexpected offer from an acquaintance and so we had to cancel the apartment from Mr. Babčický. We were very sorry and Mr. Babčický had an understanding, we really liked his approach and even though it didn't work out, he was professional and very pro-client! I just recommend!
I sold a flat 1 + kk through Mr. Babčický in the form of an auction. At first I was skeptical about this form, but in the end I was very pleasantly surprised, not only by the great price. The meeting was maximally professional, fast and completely without problems.

Jana Gondeková

Realitní makléřka Jana Gondeková
Realitní makléřka Jana Gondeková

Jana Gondeková má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na její služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Janu Gondekovou

Moc dekuji za naprosto perfektni spolupraci. Pani Gondekova mi opravdu moc pomohla pri koupi nemovitosti a je dukazem toho, ze dobry realitni makler ma sve opodstatneni. Nemohu vynachvalit!
The lady did a perfect job. Performed through the sale / transfer process. Exactly, and therefore promptly overcame any obstacles. A real professional. Palec👍🏻
We were very satisfied with the services of Mrs. Gondek. She explained, advised, arranged everything. She was very kind, helpful and helpful. I can only recommend her services to everyone. Thank you very much.
I would like to take this opportunity to thank Mrs Gondek for her perfect service. She arranged everything perfectly and solved it. If I'm looking for new housing sometime in the future, I'll definitely turn to her directly. Thank you very much.
Velmi dobrá spolupráce,vše profesionální. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat řešit pronájem bytu, určitě se na paní Gondekovou velmi rád obrátím.
Jana Gondeková je skvělá profesionálka v oblasti nemovitostí. Rozumí realitnímu trhu, dokáže poradit a dobře ocenit nemovitost. Navíc je velmi spolehlivá, má příjemné jednání a hájí zájmy svých klientů. Janu doporučuju všem, kdo chtějí svou nemovitost dobře prodat nebo pronajmout.
Moc doporučuji paní Gondekovou a moc děkujeme za zprostředkování úžasného bytu. Vždy blesková a vstřícná komunikace a ochota! Vše proběhlo v naprostém pořádku, tudíž velice doporučujeme! 🙂
Mohu jen doporučit a bude-li třeba, sama opět ráda a s důvěrou služeb paní Gondekové využiji. S paní Gondekovou jsem spolupracovala již dříve a vždy jsem byla velmi spokojená. Je profesionální, spolehlivá, velmi vstřícná.
Mrs. Gondeková is a professional in her field. It was perfectly prepared for tours of the apartment. She explained everything, advised, helped, arranged. I can only recommend her services to everyone.
Velmi doporučuji paní Gondekovou! Její vystupování je velmi profesionální a přitom lidské a vše bylo vyřízeno velmi rychle a v pořádku! Pokud budu v budoucnu potřebovat řešit pronájem bytu, určitě se na ni velmi ráda obrátím znovu!
Mrs. Jana is a true master of the field, everything went smoothly, quickly and the transaction exceeded my expectations. I wish success in not only working life. S. Fundová
Mrs. Gondeková, thank you for your excellent brokerage services.I was pleasantly surprised with your approach and readiness.With a clear conscience, I can recommend you to my friends.
Pí. Jana Gondeková je v tom nejlepším slova smyslu profesionálka na svém místě, má dokonalý přehled v oblasti nemovitostí a s tím spojené problematice, její vystupování je jak profesionální, tak i empatické a lidsky velmi příjemné a vstřícné. Na každé jednání přišla připravená na 100% a jakékoliv problémy se vždy snaží řešit rychle, s racionálním přístupem a ochotou. Pokud budeme s manželem ještě někdy prodávat nebo kupovat nemovitost, rozhodně se obrátíme na pí. Janu Gondekovou.Marcela Hortenská
Paní Gondeková se vyznačuje vysokou profesionalitou, absolutní spolehlivostí, pečlivostí. Dokáže velmi flexibilně reagovat na individuální potřeby klienta. S jejími službami jsem byla vždy velice spokojena.
Profesionální služby, osobní přístup, flexibilita. Pokud budu v oblasti realit něco řešit, opět se na paní Gondekovou s důvěrou obrátím.
Mrs. Gondekova helped me a lot with the sale of the property. Her friendliness, professionalism, experience, quick action and regular feedback are hard to find nowadays. I will be looking forward to the next cooperation. Thank you

Ing. Radek Karnold

Realitní makléř Radek Karnold
Realitní makléř Radek Karnold

Radek Karnold má vynikající hodnocení, viz. výtažek z recenzí na Googlu níže.

Počet obdržených reklamací na jeho služby v roce 2020: nula

Výtažek z recenzí na Googlu na Ing. Radka Karnolda

I really appreciate the work of Mr. Radek Karnold. His professional dealings with the client in complete comfort throughout the sale of the property was reassuring, helpful to me and my sister. Many thanks again for your serious dealings. And I'm looking forward to more cooperation thanks. She didn't eat, Bart
Ing. Karnold rented me two apartments. He was always extremely willing, he devoted himself to renting the entrusted apartment with great dedication and carefully selected those interested so that there would be no problems with them in the future if possible. I can highly recommend.
S činností REMAXu jsme byli velmi spokojeni. Přispěl k tomu především pan Ing.Radek Karnold svojí profesionalitou, se kterou prosazoval naše zájmy. Bylo to určitě jeho osobní nasazení, které vedlo ke zdárnému prodeji našeho bytu v tak podivné době
Hello, I would like to thank Mr. Ing. Radek Karnold for a job well done in selling our property. The cooperation with Mr. Radek Karnold was really on a professional level, I have not met such a reliable, responsible person as Mr. Karnold for a long time. I can really recommend to everyone.Many thanks to Karel Stieber for his cooperation
Correct performance and high professional knowledge in the field of sale and purchase of real estate applied by him, regardless of time. Demanding and selfless help at the authorities in solving problem situations until the final solution of the problem.
Velmi vstřícný a profesionální přístup. Osobně si nejvíce cením trpělivosti pana Karnolda. Určitě doporučuji.
With Mr. Ing. We have two experiences with Karnold (selling an apartment, renting an apartment).Both turned out well.The engineer was very helpful, helpful and always well prepared.He responds to inquiries by e-mail and SMS quickly and willingly.He is absolutely oriented in the issues of the real estate market, any of our questions was able to clearly understand and possibly explain.He also helped us with the issue of leases from the landlord's point of view, he was quickly able to get us the documents and materials from which we could draw information, so he saved us time and energy.Mr. Engineer is a very decent and solid person, whom I would like to recommend.
With Mr. Ing. Karnold, I had the opportunity to act in connection with renting an apartment.I really appreciate his reliability, human approach and unprecedented diligence.It can be seen that he cares about the satisfaction of his clients.Thank you and I highly recommend.Tereza Kollerová
Mr. Karnold sold me an apartment in Kladno. I've been absolutely thrilled since the beginning of the business and I'm still there. I would say that even on the basis of the successful purchase of an apartment, I made two new friends. I highly recommend using the services and professionalism of Mr. Kornold.Klára Vejvodová
Je mi potěšením psát tuto recenzi. S panem Karnoldem jsme se potkali při koupi nové nemovitosti. Musím říci, že jsem byla až překvapena, jak lze činnost makléře vykonávat s profesionální péčí, přístupem a velmi slušným chováním, které se nám dostalo a s kterým jsem se doposud v České republice nepotkala. Tato zkušenost předčila moje očekávání a vřele všem doporučuji, v ČR není nikdo lepší!
Pana Ing. Karnolda můžeme vřele doporučit všem, kteří potřebují využít služby makléře. Byli jsme absolutně spokojeni pro jeho ochotu, vstřícnost a schopnosti odborně poradit.
S panem Karnoldem byla radost spolupracovat, velmi profesionální a spolehlivé jednání. Byl jsem naprosto spokojen a mohu doporučit.
Pan inženýr Karnold mi zprostředkoval koupi bytu na Praze 6. Kupovala jsem byt poprvé a na hypotéku, ale díky svědomitosti a spolehlivosti pana inženýra Karnolda celý proces proběhl v klidném duchu. Jeho jednání bylo slušné, seriózní a vlídné. Informace, které mi sdělil, byly pravdivé. Když jsem po létech potřebovala konzultaci realitního makléře, udělal si čas a na základě svých dlouholetých zkušeností mi poradil a pomohl. Stal se pro mne důvěryhodným profesionálem ve svém oboru.
Neuvěřitelně vstřícný a profesionální způsob komunikace. Pan Ing. Karnold je ochotný se člověku věnovat a vyčlenit si na prohlídku i veškeré jednání tolik času, kolik je potřeba. Zjistí a poskytne potřebné informace. Velice děkuji za milé jednání.
Jestliže hledáte pomoc realitního makléře, tak mohu pana Karnolda vřele doporučit. Ochotný, obětavý, vstřícný, chápavý a trpělivý. Moc mi pomohl s pronajmutím mého bytu. Děkuji Vám pane inženýre.
Hezký den, využil jsem Vašich služeb prostřednictvím Vašeho makléře Ing. Karnolda. Spolupráce s Ing. Karnoldem byla procházka růžovým sadem. Jeho znalosti, invence, vlídnost s spolehlivost mne ohromily. Díky lidem jako je Ing. Karnold musí být Remax ČR ve svém oboru nejlepší. Všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Moc děkuji Ondřej Daczický, Praha 5
Mr. Radek Karnold together with Mrs. Jana Gondeková approach their real estate activities with great professionalism, I was very satisfied with their performance. I can only recommend their services. S. Fundová
Pan Karnold nám poskytl velice profesionální služby při koupi bytu a i prodeji pozemku. Jeho časová flexibilita byla nadstandartní. Všem ho mohu jen doporučit. Čamborová
I recommend Radek Karnold, nowadays we need reliability, diligence, willingness ... and as a woman I need advice and here I had 100% of everything. I also write here for my parents, because he sold us an apartment in Prague and a plot of land ... and they were also very satisfied
Mr. Ing. Radek Karnold is a man in his place! Professionally flawless. Humanly, it can not be assessed other than as a great approach to the customer. Always willing to provide information, helpful in trying to help solve procedures and problems. With thanks to RE / MAX and personally to Mr. Karnold-Jan Kubů. "(Dobřichovice)
I recommend Radek Karnold, nowadays we need reliability, diligence, willingness ... and as a woman I need advice and here I had 100% of everything. I also write here for my parents, because he sold us an apartment in Prague and a plot of land ... and they were also very satisfied

Pracanti roku

Pracanti roku jsou realitní makléři, kteří v minulém roce zrealizovali početně nejvíce realitních transakcí.

Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř Kamil Jelínek
Realitní makléř Kamil Jelínek

Kamil Jelínek v minulém roce zrealizoval 36 transakcí a stal se tak největším pracantem roku.

Tel: +420 774 006 863
www.remaxalfa.cz/kamil-jelinek

David Majer

Realitní makléř David Majer
Realitní makléř David Majer

Na druhém místě se umístil David Majer se 34 zrealizovanými transakcemi.

Tel: +420 730 542 484
www.remaxalfa.cz/david-majer

Ing. Petr Šoupal

Realitní makléř Petr Šoupal
Realitní makléř Petr Šoupal

Petr Šoupal zrealizoval 29 realitních transakcí a umístil se tak na třetím místě.

Tel: +420 792 218 788
www.remaxalfa.cz/petr-soupal

Hana Filip

Realitní makléřka Hana Filip
Realitní makléřka Hana Filip

Hanka Filip zrealizovala 28 transakcí a drží tak čtvrté místo.

Tel: +420 604 702 101
www.remaxalfa.cz/hana-filip

Ing. Jana Karlachová

Realitní makléřka Jana Karlachová
Realitní makléřka Jana Karlachová

Páté místo největších pracantů Alfy uzavírá Jana Karlachová s 27 realitními transakcemi.

Tel: +420 606 792 574
www.remaxalfa.cz/jana-karlachova

Pracanti naší realitní kanceláře jsou opravdoví dříči. Ve všech případech svoji práci milují. A když jim zavoláte, že potřebujete prodat či pronajmout tak budete překvapeni rychlostí, s jakou se zhostí svého úkolu.