Vykoupíme váš byt za hotové. Peníze do 48 hodin od podpisu kupní smlouvy

Někdy se v životě stane, že potřebujete rychle prodat byt a získat finanční hotovost. Důvody mohou být různé.

panelový dům - remax alfa kompr

Chcete koupit jinou nemovitost?

Vyhlédli jste si nemovitost vašich snů a hrozí, že ji prodávající prodá někomu jinému, pokud se vám nepodaří rychle sehnat peníze.

Máte finanční problémy?

Dostali jste se do finančních problémů, vaše podnikání spěje ke krachu a potřebujete rychle splatit dluhy, jinak hrozí, že o svou nemovitost přijdete v exekuci.

Máte problém splácet hypotéku?

Ztratili jste zaměstnání a nejste schopni splácet hypotéku či jiné závazky. Dostat se do registru dlužníků vám může na dlouho zabránit v nákupu jiné nemovitosti na úvěr či čerpání jakéhokoli úvěru. A i kdyby jste úvěr v budoucnu dostali, dostanete ho za výrazně horších podmínek. Záznamu v registru byste se měli za každou cenu vyvarovat. Pokud se dostanete do problémů, je důležité s vaší bankou komunikovat a sdělit jí, že problém řešíte. Např. tím, že nemovitost chcete prodat. V nejhorším možném případě totiž hrozí exekuce a prodej nemovitosti v dražbě. Náklady na exekutora a nedobrovolnou dražbu vám mohou prodej nemovitosti hodně prodražit. Někteří lidé si exekucí a nedobrovolnou dražbou způsobí problémy na celý život.V takovém případě je proto lepší nemovitost prodat dříve, než se do registru neplatičů dostanete a později, až se z finančních problémů vzpamatujete, můžete požádat o novou hypotéku.

Máte na bytě exekuci?

Váš byt je již zatížen exekucí a hrozí dražba. Stále je možné se dohodnout s exekutorem a váš byt vykoupit. Ve většině případů dostanete více peněz přímým odkupem, než kdyby se váš byt prodal v dražbě.

Nečekaně vám vybouchl prodej standardní cestou a dostalo vás to do problémů?

Prodáváte nemovitost standardní cestou a když už je prodej dojednán, kupec vaší nemovitosti před podpisem kupní smlouvy od záměru ustoupí. Změní plány nebo prostě jen nedostane hypotéku. A vy už přitom s prodejem počítáte a podle toho jste se zařídili. Například tak, že jste si zarezervovali jinou nemovitost, kde vám hrozí sankce, pokud ji nekoupíte. Taková situace vám může nepěkně zkomplikovat život. 

Tyto a další životní situace se dají vyřešit elegantně výkupem.

Vykoupíme váš byt. Peníze do 48 hodin od podpisu kupní smlouvy. Po celé ČR

Někteří lidé ve složitých životních situacích dělají chybná, zkratovitá rozhodnutí, čehož se snaží využívat různí “zprostředkovatelé”, kteří se přiživují na problémech prodávajících tím, že jejich nemovitosti vykupují za mnohem méně, než je možné dosáhnout. My vám pomůžeme vaši složitou situaci vyřešit výkupem, ale také i seriózním přístupem. 

 

 

Potřebujete rychle získat peníze z prodeje bytu?

Kontaktujte nás na tel. +420 603 426 237 nebo prostřednictvím formuláře.

 

Petr Podlešák. manažer společnosti
www.petrpodlesak.cz

Mohlo by vás také zajímat...

Exekuce a insolvence. Zorientujte se ve složité terminologii. Dostali jste se do finančních problémů a hrozí vám exekuce nebo insolvence? Nebo byste naopak chtěli koupit nemovitost v exekuci a ještě se v problematice neorientujete? Zde najdete přehledný slovníček nejčastějších termínů v abecedním uspořádání. ...
Co dělat v případě exekuce nemovitosti? V České republice je v současnosti vedena exekuce na 863.00 občanů, více než polovina má 3 a více exekucí, pětina více než 10. Důvodů jsou spousty, někteří lidé se do těžké životní situace dostali jen tím, že přišli o práci, někteří si půjčovali část...
Výkup nemovitostí Vykoupíme vaši nemovitost. Peníze do 48 hodin od podpisu kupní smlouvy. Vykupujeme byty, domy, chaty a chalupy. Výkupy v Praze, v Brně a po celé ČR.   Pro koho je výkup nemovitosti vhodný? Pro všechny vlastníky nemovitostí, kteří potřebují ...
 
2018-10-31T16:00:07+00:00