Vykoupíme váš byt za hotové. Peníze do 48 hodin od podpisu kupní smlouvy

Panelový dům

Někdy se v životě stane, že potřebujete rychle prodat byt a získat finanční hotovost. Důvody mohou být různé.

Doba čtení: 3 minuty

Chcete koupit jinou nemovitost?

Vyhlédli jste si nemovitost vašich snů a hrozí, že ji prodávající prodá někomu jinému, pokud se vám nepodaří rychle sehnat peníze.

Máte finanční problémy?

Dostali jste se do finančních problémů, vaše podnikání spěje ke krachu a potřebujete rychle splatit dluhy, jinak hrozí, že o svou nemovitost přijdete v exekuci.

Máte problém splácet hypotéku?

Ztratili jste zaměstnání a nejste schopni splácet hypoteční úvěr či jiné závazky. Dostat se do registru dlužníků vám může na dlouho zabránit v nákupu jiné nemovitosti na úvěr či čerpání jakéhokoli úvěru. A i kdybyste úvěr v budoucnu dostali, dostanete ho za výrazně horších podmínek. Záznamu v registru byste se měli za každou cenu vyvarovat. Pokud se dostanete do problémů, je důležité s vaší bankou komunikovat a sdělit jí, že problém řešíte. Např. tím, že nemovitost chcete prodat. V nejhorším možném případě totiž hrozí exekuce a prodej nemovitosti v dražbě. Náklady na exekutora a nedobrovolnou dražbu vám mohou prodej nemovitosti hodně prodražit. Někteří lidé si exekucí a nedobrovolnou dražbou způsobí problémy na celý život. V takovém případě je proto lepší nemovitost prodat dříve, než se do registru neplatičů dostanete. Později, až se z finančních problémů vzpamatujete, můžete požádat o novou hypotéku.

Máte na bytě exekuci?

Váš byt je již zatížen exekucí a hrozí dražba. Stále je možné se dohodnout s exekutorem a váš byt vykoupit. Ve většině případů dostanete více peněz přímým odkupem, než kdyby se váš byt prodal v dražbě.

Nečekaně vám nevyšel prodej standardní cestou a dostalo vás to do problémů?

Prodáváte nemovitost standardní cestou a když už je prodej dojednán, kupec vaší nemovitosti před podpisem kupní smlouvy od záměru ustoupí. Změní plány nebo prostě jen nedostane hypotéku. A vy už přitom s prodejem počítáte a podle toho jste se zařídili. Například tak, že jste si zarezervovali jinou nemovitost, kde vám hrozí sankce, pokud ji nekoupíte. Taková situace vám může nepěkně zkomplikovat život. 

Tyto a další životní situace se dají vyřešit elegantně výkupem nemovitosti.

Vykoupíme váš byt. Peníze do 48 hodin od podpisu kupní smlouvy. Po celé ČR

Někteří lidé ve složitých životních situacích dělají chybná, zkratovitá rozhodnutí, čehož se snaží využívat různí „zprostředkovatelé“, kteří se přiživují na problémech prodávajících tím, že jejich nemovitosti vykupují za mnohem méně, než je možné dosáhnout. My vám pomůžeme vaši složitou situaci vyřešit výkupem, ale také seriózním přístupem. 

Potřebujete rychle získat peníze z prodeje bytu?

Kontaktujte nás na tel. +420 603 426 237 nebo prostřednictvím formuláře.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Petr Podlešák
Petr Podlešák

Petr Podlešák, manažer společnosti