Jan Humhal

Realitní makléř Jan Humhal

Nejdůležitější faktory pro rychlý prodej nemovitosti za maximální cenu jsou skvělá PREZENTACE, vícekanálová PROPAGACE a správně nastavená CENA. Pokud k tomu přidáme dobře vybraný ZPŮSOB PRODEJE a profesionální JEDNÁNÍ se zájemci, tak vše proběhne hladce, bezpečně a s maximálním finančním ziskem pro Vás.

Specializuji se na prodej bytů v Praze již od roku 2013, ve většině případů používám formu prodeje pomocí soutěže o nejlepší nabídku (někdy nazýváme také aukcí nebo prodejem s pozitivní licitací) – tato varianta je rychlá a většinou dochází k výraznému navýšení startovní inzerované ceny.

Jsem přesvědčen, že prezentace bytu musí být dokonalá. Jedině tak přiláká co nejvíce vážných zájemců, kteří nabídnou nejlepší podmínky pro prodávajícího. Základem každého prodeje je pečlivá příprava. Součástí bývá například vyklizení bytu, drobné opravy, výmalba a úklid včetně mytí oken. Do většiny prodávaných bytů nechávám namontovat nové lustry včetně výkonných LED žárovek pro maximální prosvětlení bytu. Následně přichází na řadu homestaging nebo photostaging. Do bytu přivezeme dekorace (když je třeba, tak i nábytek) a vše rozmístíme a upravíme pro perfektní atmosféru. Všechny tyto práce provádí zkušený tým profesionálů, výsledkem je pak rychlý prodej za nejlepší možnou cenu. Nádherné fotografie a videa jsou základem pro následnou propagaci.

Intenzivní vícekanálová propagace v sobě zahrnuje desítky způsobů, jak zájemce o koupi bytu oslovit. Základem jsou všechny nejnavštěvovanější realitní servery, webové stránky RE/MAX, RE/MAX Alfa a mezinárodní web RE/MAX Global. Moderním způsobem je využití sociálních sítích, především Facebooku a Instagramu. Pro každý byt připravíme promyšlenou propagaci, která přiláká velké množství zájemců. Rád představím všechny možnosti, které se nabízejí a vytvořím unikátní marketingový plán pro váš byt v závislosti na vybraném způsobu prodeje.

Cenu bytu stanovujeme po dohodě s prodávajícím na základě předem vypracovaného odhadu. Podkladem jsou především cenové mapy čerpající data z katastru nemovitostí. Vzhledem k využívání metody prodeje pomocí akce dochází ve většině případů k navýšení původní inzerované ceny.

Někdy je nutné provést rychlý výkup nemovitosti, většinou se jedná o případy, kdy má majitel bytu finanční problémy a hrozí mu například exekuce. V těchto případech je důležitá především rychlost. Mám zkušenosti i s prodejem takto zatížených nemovitostí, kdy je potřeba jednat s věřiteli, exekutory nebo zjišťovat informace na soudech.

Uvažujete o prodeji nemovitosti v Praze? Zavolejte mi nebo napište, rád pomohu najít způsob, který Vám ušetří čas i nervy a přinese požadovaný výsledek.

Telefon: +420 733 737 273

Web makléře: Janhumhal.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 224 m2, Kostelec u Křížků

Prodej domu, 224 m2, Kostelec u Křížků

Praha-východ, Středočeský
17 990 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 76 m2, Praha 10 - Strašnice

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 76 m2, Praha 10 - Strašnice

Strašnice, Praha 10, Hlavní město Praha
7 790 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 72 m2, Praha 8 - Libeň

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 72 m2, Praha 8 - Libeň

Libeň, Praha 8, Hlavní město Praha
10 500 000 czk / za nemovitost
Prodej malého objektu, 9 m2, Praha 4 - Krč

Prodej malého objektu, 9 m2, Praha 4 - Krč

Krč, Praha 4, Hlavní město Praha
620 000 czk / za nemovitost

Reference

S panem Humhalem jsem byl naprosto spokojený. Oceňuji jeho profesionální jednání, ochotu a bezvadnou komunikaci. Nemovitost byla prodána rychle a za velice dobrou cenu i díky aukci, jako formě prodeje, kterou pan Humhal navrhnul. Vřele služby pana Humhala doporučuji.
Moc hezká chata na krásném místě.
Při komplikovaném prodeji našeho bytu pan Humhal často konal i nad rámec uzavřené smlouvy a díky němu vše dopadlo na výbornou. Můžu všem jen doporučit. Oldřich Kozler
Milé,ochotné jednání.Všechny moje dotazy byly zodpovězeny.Pén i paní mi ve všem vyšli vstříc,Vřele doporučuji tyto makléře.Děkuji mocRoman Pečený
js_loader
Martina Urbanová
Martin Basl
Pan Humhal reagoval rychle, připravil odhad nemovitosti a doplnil po telefonu veškeré odpovědi na mé dotazy. Když budu potřebovat pomoci s nemovitosti v budoucnu, vím, na koho se obrátit. Za mě skvělá práce a ještě jednou moc děkuji!
Gabriela Neužilová

Dobrý den, s prací pana Humhala jsem byla velmi spokojená. Svou prací dostál reklamnímu sloganu Re-max „Realitní služby, jaké hledáte.“, ale i sloganům jiných RK: „Vyřídili za mě všechny papíry.“ Přes všechny obavy, které jsem během procesu prodeje bytu měla, mohu poté zhodnotit, že na pana Humhala byl 100% spoleh a všechny obavy byly zbytečné. V celém procesu byla nutnost mé součinnosti/přítomnosti naprosto minimální. Všem mohu p. Humhala jen doporučit.

Jiřina Kašlíková
Výborná příprava a cenové mapování lokality, výtečné jednání s prodávajícím i kupujícím, krásná foto prezentace i pomoc v zimním období při opakovaných prohlídkách domu s kupujícími. Spolehlivost při složitém jednání i odhad možností dobrého prodeje. Byla jsem velmi spokojená a v případě dalšího využití služeb Re/maxu se obrátím určitě na pana Humhala.
Josef Tomeš

S panem Humhalem máme opakovaně vynikající zkušenosti, jak v případě koupě, tak i prodeje nemovitosti. Vždy jsem ocenili jeho maximální ochotu, flexibilitu a výbornou orientaci v oboru realit.

Radka Pěkná

Realitní makléř byl vždy nápomocný, jednal slušně a snažil se nám vyhovět. Postaral se i o formality ohledně KN a přepisu energií. Pana Humhala mohu doporučit.

Martin Janeček
Skvělá komunikace, vysoká flexibilita a vstřícnost pana Humhala (řešení pronájmu ze zahraničí).
Josef Boštík

Pan Humhal je profesionál, kterého velmi rád dále doporučím, případně jeho služby opět využiji. Od prvního kontaktu jsem vnímal vysokou úroveň komunikace a systematický přístup k práci. Vzhledem k nestandardnímu právnímu stavu prodávaného bytu, byly velmi užitečné zkušenosti, které pan Humhal v oboru má. Díky jím navrženému řešení prodeje nemovitosti formou aukce, překonal výnos z prodeje naše očekávání!

Ondřej Franěk
Pan Humhal vždy vyšel maximálně vstříc a veškeré domluvené záležitosti vyřídil včas a bez problémů.
Ing. Jan Hoidekr PhD.
Profesionál se znalostí trhu. Vstřícný přístup k zodpovězení dotazů i řešení požadavků. Doporučuji pana Humhala ke spolupráci.
Hana Machovcová
S přístupem a prací pana Humhala jsem velmi spokojená, snažil se splnit moji představu o nájemnících, byl spolehlivý, profesionální, ale zároveň lidský.
David Sopouch
Výborná spolupráce. Pan Humhal vždy ochotně a obratem reagoval na veškeré podněty. Velmi profesionální přístup na vysoké úrovni. Velmi dobrá odborná pomoc.
Luděk Olič

Pan Humhal je velice ochotný a vstřícný, poradí, komunikace s ním je velmi dobrá, zkrátka jednání na úrovni. Velice děkujeme za sjednání pronájmu bytu.

Olga Langrová

Pan Humhal nám pomohl jak s koupí, tak i s prodejem bytu. Neuvěřitelně ochotný člověk s profesionálním přístupem ke své práci. Vše probíhalo a navazovalo bez zbytečných průtahů, vždy nás informoval o vývoji situace a stále byl s námi kdykoli v kontaktu. Moc děkuji za báječnou spolupráci a přeji hodně spokojených klientů. Langrová

Martina Urbanová

Pan Humhal byl naprosto skvělý, stoprocentně profesionální a přitom lidský přístup. Dokázal vždy vyřešit každý problém, s prodejem bytu bylo spoustu nervů a pan Humhal nás pokaždé uklidnil, člověk s ním měl pocit, že to nemůže dopadnout jinak než dobře. Určitě všem budeme doporučovat, rozhodně nevěřit reklamám, že bez realitky prodám líp. Děkujeme 🙂

Josef Krátoška
Profesionál ve svém oboru, o tom není pochyb. Rozhodně doporučuji pana Humahala všem, kdo chtějí prodat nemovitost rychle a za maximální cenu.
Jan Skácel
Za mne 1*! Zkoušel jsem prodej nejdříve sám, ale nešlo to a stálo to spousty času. Pak jsem to tedy zkusil přes REMAX (Jan Humhal) a ono to najednou šlo samo a o dost rychleji, než když jsem se snažil sám:) Během prodeje nastalo z mého pohledu několik neřešitelných „záseků“, ale pan Humhal to (i za pomoci jejich týmu) vždy vyřešil a jelo se dál… Kdybych to dělal sám, asi bych na pár věcech vyhořel a z prodeje by asi sešlo. No výsledek je, že nakonec mám ještě vyšší částku, než za kterou jsem to zkoušel inzerovat sám. Takže určitě doporučuji – komunikace s panem Humhalem a jeho servis, si fakt chválím!
Petr Novotný
Pan Humhal nám poskytl velice profesionální služby a můžeme ho doporučit všem budoucím klientům.
Tomáš Lacman

Během prodeje bytu jsme ocenili profesionální a odborný přístup a velice příjemné a ochotné jednání v řešení problému vzniklých s prodejem bytu.

Daniel Knápek
Kvalita, spolehlivost, kompletní znalost v oboru. Vše zajištěno dle dohod a v  nadstandardní kvalitě.
Nataša Brožová
Profesionální vystupování a komunikace od pana Humhala. Vysoký stupeň emoční inteligence a pochopení potřeb klienta s určitou mírou obětavosti nad rámec očekávaných služeb.
Zdeněk Hrubý
Profesionalita a vstřícnost pana Humhala.
Straširybka Ondřej

Spolehlivost, flexibilita a zkušenosti v oboru, toto vidím jako největší přednosti pana Humhala. Při každé další příležitosti se určitě znovu obrátím přímo na něj.

Martin Palivec

Profesionální přístup, seriózní vystupování, odborník na svém místě, 100% spokojenost. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Zuzana Šídová

Velice profesionální jednání, vstřícný, obětavý, ochotný. Veškeré služby na vysoké úrovni. S realitním makléřem veliká spokojenost. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Klára Linková

Pan Humhal je velice sympatický a spolehlivý realitní makléř. Ve většině záležitostí, mi vyšel vždy vstříc.

Hana Štechová

Naprostá spokojenost se službami pana Humhala při prodeji bytu. Odvedl profesionální práci. Mohu doporučit každému. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Jaroslav Spáčil

Velmi vstřícné, příjemné jednání, ochota, milý přístup. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Eva Havelková

Ač k realitním kancelářím nemám příliš velkou důvěru, realitní makléř pan Humhal si mě naprosto získal. Jeho přístup byl profesionální, lidský, vstřícný, milý, chápající, trpělivý, tolerantní a ochotný a naprosto se trefil do mé představy o podnájemci. Po ukončení současného nájmu nebudu absolutně váhat se na něho okamžitě opět obrátit.

Hana Vrbatová

Mohu jen doporučit, pan Humhal byl vždy ochotný a koupě proběhla bez problémů. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Pavel Zelinka

Realitní makléř splnil mé očekávání. Při schůzkách byl ochotný, znalý v realitách. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Kristýna Kocová

Realitní makléř pan Jan Humhal jednal a působil velmi profesionálně, klidně, byl trpělivý a všechny záležitosti týkající se prodeje mého bytu vyřídil. Vždy rychle odpovídal na všechny mé sms zprávy, e-maily a telefonáty. Byla jsem s ním velmi spokojená a prodej bytu proběhl dobře. Po předchozí velmi špatné zkušenosti s jiným realitním makléřem z jiné realitní kanceláře, pro mě bylo setkání s panem Humhalem z Remaxu velmi uklidňující a příjemné. Moc mi při prodeji bytu pomohl.

Miloslava Nováková

Pan Humhal je velmi příjemný a dobře se s ním jedná. Byla jsem s ním velmi spokojená.

Pavel Kučera

Rád bych touto cestou poděkoval panu Janu Humhalovi za zprostředkování prodeje mého bytu. Od prvního setkání vystupoval jako skutečný profesionál. Vždy byl ochotný, přesný, všechny kroky prodeje měl dokonale připraveny a spolehlivě je realizoval. Oceňoval jsem i to, že jsem byl o všem podrobně informován. Jeho služby vřele doporučuji.

Váchová Markéta

Před nějakým časem jsem se rozhodla přestěhovat blíže k mé rodině. Potřebovala jsem prodat stávající byt a rychle najít byt nový. Od bratra jsem dostala doporučení na realitního makléře Jana Humhala. Celý prodej probíhal profesionálně, Honza mi zajistil všechny potřebné informace, bezvadně zpracoval veškerou smluvní dokumentaci a vysvětlil všechny právní aspekty týkající se prodeje mého bytu. Kvalitně zpracovaná prezentace nakonec vedla k rychlému prodeji bytu za cenu o 100.000,- Kč vyšší, než jsem očekávala. Spolupráce byla velmi příjemná, přátelská a vstřícná. Po prodeji mi Honza navíc pomohl i s přiznáním k dani z nabytí nemovitých věcí, zajistil kompletní vyplnění včetně všech příloh a odevzdal ho na finančním úřadě. V případě potřeby se na něj opět s důvěrou obrátím.

Zuzana Hladká

Profesionální, klidný přístup k zadání, příjemné plnění do vyřešení zakázky, spolehlivost, předvídatelnost tj. znalost v oboru, slušné vystupování. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

David Sopouch

Výborná spolupráce. Vždy ochotně a obratem reagoval na veškeré podněty. Velmi profesionální přístup na vysoké úrovni. Velmi dobrá odborná pomoc. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Trtík Otakar

Jeho služby byly na vysoké profesionální úrovni. S jeho prací jsem byl velice spokojen. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Pavel Pyszko

Tímto bych chtěl ocenit práci pana makléře Humhala. Pan Humhal skutečně rozumí svému oboru a dokázal zodpovědět veškeré mé dotazy týkající se samotných nemovitostí i postupu při prodeji. Zároven je proklientsky orientovaný – velice ochotný, spolehlivý, proaktivní, efektivní při organizování prohlídek. Je vidět, že jeho cílem je oboustranná spokojenost při prodeji nemovitosti – tedy jak na straně kupujíciho, tak i prodávajícího. Vřele doporučuji využití jeho služeb.

Daniel Bartošek

Bezproblémový průběh koupě bytu. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Štěpánka Jasenska

Úžasný, spolehlivý a velmi ochotný realitní makléř, který dělal věci i nad rámec svých smluvních povinností! Měl mou plnou důvěru a nezklamal. Ještě jednou touto cestou děkuji a přeji hodně úspěchů s dalšími klienty. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Romana Čejková

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Janu Humhalovi za zprostředkování prodeje mého bytu. Od prvního setkání vystupoval jako skutečný profesionál. Vždy byl ochotný, přesný, všechny kroky prodeje měl dokonale připraveny a spolehlivě je realizoval. Oceňoval jsem i to, že jsem byl o všem podrobně informován. Jeho služby vřele doporučuji.

Michal Kubát

Individuální přístup, odborné konzultace, výborná znalost trhu, dodržení domluvených podmínek. Koupě domu naplnila má očekávání, proto jsem se rozhodl prodat původní nemovitost prostřednictvím pana Humhala.

Budský Josef

Profesionální a přátelský. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Dana Nedvědová

Realitní makléř vždy reagoval na každý náš dotaz a nikdy nebyl problém s ním cokoli probrat. Za mě velká spokojenost. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Lucie Kotelenská

Prodej byl rychlý, bezproblémový, přístup profesionální. Jsem nadšená. (vyjádření ke službám Jana Humhala)

Roman a Klára Benešovi

S manželkou chceme poděkovat a zároveň všem doporučit pana Humhala. Nebyl to nejlehčí prodej bytu, ale pan Humhal se o všechno postaral. Nacenění bytu, srovnání cen, vysvětlení jak to bude a především jak dlouho všechno bude trvat. Tím že jsme z Hradce Králové, tak pro nás bylo velmi složité dojíždět do Prahy a vše zařizovat a vyklízet byt + garáž + sklep. Pan Humhal se o vše postaral a do Prahy jsme jeli jen párkrát. Na sms vždy okamžitě odpověděl. Pane Humhale, jste člověk na svém místě a doporučujeme Vás, mockrát děkujeme.

Pavel Pyszko

Realitní makléř pan Jan Humhal skutečně rozumí svému oboru a dokázal zodpovědět veškeré mé dotazy týkající se samotných nemovitostí i postupu při prodeji. Zároveň je proklientsky orientovaný – velice ochotný, spolehlivý, proaktivní, efektivní při organizování prohlídek. Je vidět, že jeho cílem je oboustranná spokojenost při prodeji nemovitosti – tedy jak na straně kupujícího, tak i prodávajícího. Vřele doporučuji využití jeho služeb.

Lenka Jiráňová

Ráda bych touto cestou poděkovala makléři, panu Humhalovi, za jeho skvělou práci. Prodej mého domu byl rychlý a perfektní, nejen díky atraktivní prezentaci nemovitosti na internetu, ale především díky jeho profesionálnímu a aktivnímu přístupu ke klientům. Poskytl naprosto komplexní služby, a to dokonce včetně daňového přiznání. Hledáte-li realitního makléře, který Vaši nemovitost prodá rychle a za dobrou cenu, mohu Vám pana Humhala vřele doporučit.