Překonání obav ze změny bydlení

Domy v Českém Krumlově

Pokud se ocitneme v situaci, že máme nemovitosti, které jsou pro nás nadměrné, ale nemáme žádné další finance k tomu, abychom část života prožili příjemným způsobem, je pro nás vhodné se zamyslet nad tím, zda nám lpění na místě našeho bydliště nepřináší zbytečná omezení.

Doba čtení: 1 minuta

Ke spokojenému životu není třeba vlastnit velký dům s obrovskou zahradou ani obrovský byt s mnoha místnostmi navíc. Pokud v sobě najdeme trochu odvahy změnit svůj dosavadní život, můžeme ho prožít mnohem příjemněji a bez finanční tísně. Řada lidí nejen v důchodovém věku se u nás potýká s finančními problémy a současně vlastní nemovitosti, které jsou velikostí a často i technickým stavem nad jejich síly.

Není tedy od věci zvážit, zda by nebylo lepší prodat svoji nemovitost a koupit něco velikostí vhodnějšího a za rozdíl v ceně mít možnost klidného stáří se zdravou mírou komfortu.

Získejte zdarma odhad ceny nemovitosti

Když zvažujete prodej nemovitosti, je zjištění prodejní ceny nemovitosti jedna z nejdůležitějších informací. Sdělíme vám její cenu zdarma a bez závazků.

Zadejte kontakt, zavoláme vám, zeptáme se vás na pár otázek k nemovitosti a řekneme vám její rámcovou cenu.

Jsme mediálními kampaněmi udržováni ve strachu, nejistotě a bojíme se dělat jakákoli rozhodnutí, abychom na tom nebyli hůře. Ale strach nám nepomůže v našich zdravých rozhodnutích a díky strachu můžeme zbytek života strávit v chudobě, i když jsme vlastníky hodnotných komodit.

Budete-li mít zájem vaši situaci probrat se mnou, pomohu vám najít řešení a překonat obavy ze změn.

Realitní makléřka Kateřina Melanová
Realitní makléřka Kateřina Melanová

Tel. +420 722 438 498

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.