Ing. Petr Gaj

Realitní makléř Petr Gaj

Zajistím Vám bezpečný a výhodný prodej Vaší nemovitosti. Vím, co a jak zařídit od začátku až do konce, abyste byli 100% spokojení.

Do světa realit jsem vstoupil s jasným odhodláním dělat vše v co nejvyšší kvalitě, poctivě a fér. I v běžném životě se řídím tím, že jen skvělé přitahuje a plodí skvělé. A tak se v realitách pohybuji s neotřesitelným přesvědčením: super práce = super výsledky.

Dvě města, dvojnásobná porce znalostí a zkušeností.

Žiji ve Frýdku-Místku, ale jako realitní makléř působím také v Praze, protože se chci profesně rozvíjet přímo v centru českého realitního dění. 

Pracuji tedy se dvěma odlišnými realitními trhy, což mi dává možnost neustále sbírat obrovské množství poznatků a zkušeností. A nejvíce z toho těží mí klienti.

Na Moravu totiž přináším efektivní moderní postupy, díky kterým jsem napřed před konkurencí. Takže kdo zde prodává se mnou, má zaručený úspěch. 

Stejně tak v metropoli, kde se nenechávám strhnout do stereotypu uspěchanosti a anonymity a neopouští mě vůle jednat lidsky a empaticky.

Jak přistupuji ke klientům?Práci realitního makléře pokládám především za službu klientovi, který očekává při prodeji nemovitosti či pronájmu kompletní servis.

Do tohoto servisu zahrnuji především férové jednání, vstřícný přístup a spokojenost klienta.

Jakou nabízím spolupráci?

Pokud uvažujete o prodeji nebo pronájmu bytu či domu a chcete vše svěřit do rukou profesionála, budu vám po celou dobu spolehlivým partnerem jenž bude naslouchat vašim požadavkům a potřebám. 

Telefon: +420 737 600 222

Web makléře: Petrgaj.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Reference