Ušetřil na provizi realitce, prodělal na ceně. Prodáme výhodněji

Ušetřil na provizi, prodělal na ceně

Neztrácejte čas a peníze. Prodáme vaši nemovitost výhodněji. Co konkrétně pro vás uděláme lépe.

Doba čtení: 3 minuty

Prodat nemovitost svépomocí a ušetřit na provizi realitce zní lákavě. Jenže v drtivé většině případů neprodáte tak výhodně a ztratíte prodejem spoustu času. V čem je výhodné prodat s námi?

Stručně řečeno: Služby kvalitního makléře se vám v drtivé většině případů vrátí na vyšší prodejní ceně, úspoře času a méně stresu.

Pokud chcete prodat nemovitost svépomocí a děláte to poprvé, je téměř nemožné, abyste ji prodali lépe než naši makléři, kteří se prodejům nemovitostí věnují dnes a denně a navíc absolvují nespočet odborných školení zaměřených na prodej, marketing, katastr, právo atd.

V čem vám při prodeji nemovitosti pomůžeme?

1. Lépe odhadneme prodejní cenu nemovitosti

Když nemovitost naceníte příliš nízko, tak proděláte. Když ji naceníte příliš vysoko, ztratíte čas. A navíc se z vaší nemovitosti může stát ležák.

Náš makléř vám pomůže lépe odhadnout cenu nemovitosti. Začněte tím, že vám řekneme její cenu.

Získejte zdarma odhad ceny nemovitosti

Když zvažujete prodej nemovitosti, je zjištění prodejní ceny nemovitosti jedna z nejdůležitějších informací. Sdělíme vám její cenu zdarma a bez závazků.

Zadejte kontakt, zavoláme vám, zeptáme se vás na pár otázek k nemovitosti a řekneme vám její rámcovou cenu.

2. Lépe odhadneme potenciál nemovitosti

Kvalitní makléř umí odhadnout prodejní potenciál nemovitosti. Prodávající, který se neživí každodenním prodáváním nemovitostí, potenciál neumí tak dobře odhadnout. Např. pomocí 3D vizualizací ukážeme, jak by mohla nemovitost vypadat po rekonstrukci a stavebních úpravách, a tím vzbudíme zájem o koupi i u lidí, kteří by o ni jinak neměli zájem.

3. Vaši nemovitost budeme lépe prezentovat

Někdy stačí udělat drobné úpravy, někdy homestaging, někdy 3D vizualizace a hlavně profesionální fotodokumentaci či video. Vaši nemovitost ukážeme kupujícím v tom nejlepším světle a díky tomu ji lépe prodáme.

4. Vaši nemovitost budeme lépe propagovat

Inzerce je naše dennodenní práce. Víme, kde nemovitost inzerovat, aby to dávalo smysl, a jak napsat inzerát, který prodává. Oslovíme nesrovnatelně více zájemců o koupi a díky tomu nemovitost prodáme za vyšší cenu a rychleji.

5. Vyjednáme pro vás lepší podmínky obchodu a cenu

Dnes a denně uzavíráme obchody. Díky tomu pro vás umíme vyjednat lepší podmínky obchodu a cenu.

6. Kupujícím zajistíme financování

Někdy o kupce přijdete jen proto, že nezíská hypotéku. Stačí pár problémů a hypotéka je zamítnuta. Vy tak přijdete o kupce i o čas. Umíme zařídit hypotéku i klientům, kteří jsou s bonitou dost na hraně. A u těch, co mají bonitu špatnou, to zjistíme hned, a vám tak ušetříme spoustu času.

7. Ochráníme vás před riziky

Jako prodávající jste odpovědný za vady na nemovitosti 5 let od prodeje. To je dlouhá doba. A pokud prodáváte starší nemovitost, většinou se nějaká skrytá vada najde. Při následném soudním sporu můžete být donuceni poskytnout kupujícímu slevu z vadného plnění. A často to nejsou jen drobné.

Prověříme právní a technický stav vaší nemovitosti a navrhneme nejlepší postup, abychom vás ochránili před riziky.

8. Upozorníme vás na zákonné povinnosti

Jako prodávající máte spoustu zákonných povinností. Jejich nesplnění vás může přijít draho. Nejenže vás na ně upozorníme, ale spoustu z nich za vás vyřídíme. Přečtěte si také článek Povinnosti prodávajícího při prodeji nemovitosti. Dočtete se v něm, co vám hrozí, když je nesplníte.

9. S námi bude mít prodej hladký průběh

Víme, jak prodej nemovitostí probíhá a jaké kroky se musí v jednotlivých fázích prodeje udělat. Díky tomu bude prodej nemovitosti hladký a vy tím ušetříte spousty času.

Prodáme vaši nemovitost výhodněji

Zajímají vás podrobnosti? Kontaktujte nás

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Petr Podlešák
Autor článku: Petr Podlešák, manažer RE/MAX Alfa