Jana Gondeková

Realitní makléřka Jana Gondeková

Jsem realitní makléřkou, které můžete důvěřovat, a na kterou se můžete spolehnout. Vždy stojím na straně svých klientů. Ke své práci přistupuji s velkou zodpovědností, pečlivostí a osobním přístupem. Spolupracuji pouze s prověřenými odborníky a profesionály. Zajímám se také o Vaše potřeby a názory, aby celý proces prodeje či pronájmu nemovitosti proběhl k Vaší naprosté spokojenosti. Mojí specializací jsou nemovitosti zejména na Praze 5, 6 a na Praze – západ.

Telefon: +420 606 433 370

Web makléře: Jana Gondeková RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

The cooperation with RK RE / MAX Alfa represented by the broker Jana Gondeková fulfilled my expectations when selling a family house. Preparation of the property for sale, advertising with visualization led to a quick sale. She coordinated all administrative tasks with timely feedback. This professional work of mine allowed me to devote myself fully and carefree to my work. I will be happy to take her approach to work and clients and recommend them to everyone I know. For me and my husband 1 *. Thank you, Mrs Gondek. Štěpánka Maňasová
Broker rating REMAX Alfa - pi. Jana GondekováThe broker pi. I turned to Gondek based on excellent personal experience from previous sales of real estate.I am now selling a family house in Lysá nad Labem.I entered into a contract with a broker on 23 November 2020 and the property was handed over to the new owner on 30 April 2021. At present, I consider this term to be excellent.The broker "prepared" the object for sale very responsibly and, as a seller, took a big burden off me.It provided all the important essentials, which, in my opinion, subsequently had a very positive effect on the sale price of the property.The photography and subsequent visualization of the object were simply great.Pi. Gondek arranged and supervised:eviction of real estate incl. adjacent granaries and garagepainting all interior spacesperfect cleaning in the property - including washing windows, cleaning carpets and carpet replacement in one bedroom, etc.in the technical field arranged processing:technical certificate of real estateenergy labelrevision of the gas boilerrevision of flue gas pathswiring revisionIn the final phase, it actively worked to ensure the transfer of contractual documentation for the consumption of electricity, gas and water to the new owner of the property.All negotiations with the broker always took place in a very professional but friendly atmosphere. Pi. the broker completely fulfills the ideas of professional, helpful and highly erudite behavior.Pi. I will definitely recommend Jana Gondeková to all my friends and acquaintances who decide to sell the property.Ing. Marcela Hortenská
Mrs. Gondeková is a capable professional. I was very satisfied with her services. There was a lack of willingness, speed, diligence. Thank you for all that. Koudelová
I would like to take this opportunity to thank Mrs Gondek for her perfect service. She arranged everything perfectly and solved it. If I'm looking for new housing sometime in the future, I'll definitely turn to her directly. Thank you very much.
I handed over the real estate valuation (1 apartment in Prague 3 and 1 house near Dvůr Králové nad Labem) to the broker of the Re / MAX office on the recommendation of a friend. It was the very first time I needed to use such a service. And I was extremely satisfied about the design, communication, timing and result. Everything we agreed on was fulfilled, even one additional valuation of the neighboring apartment, at my request, took place in parallel with the valuation of a very specific property in the Podkrkonoší region. So I can only recommend this service, provided that the meeting was pleasantly personal and 100% paid for what we agreed on. In the case of a sale, I would not hesitate to contact the broker again with confidence. Jiří Vlček

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Specialistka na realitní aukce

Reference

Iveta Skálová

Rychlá a bezproblémová spolupráce s paní Janou Gondekovou.

Mario Komoň

Paní Jana Gondeková pro nás zajišťovala prodej nestandardní nemovitosti. Profesionální, rychlý přístup a kompletní zajištění administrativy. Kvalita služeb na velmi vysoké úrovni. Její služby bychom využili opětovně a doporučujeme dále.

Simona Fundová

Paní Jana Gondeková vystupuje velmi profesionálně, celá transakce proběhla rychle a hladce ke spokojenosti všech zúčastněných. S jejím výkonem jsem byla maximálně spokojená.

Helena Horáčková

Paní Gondeková je absolutní profesionál. Její flexibilita, trpělivost, znalecký úsudek a lidský přístup pomohly k oslovení zajemců o koupi, jenž jsem si představovala a posléze k úspěšnému a včasnému prodeji nemovitosti. Díky a jen tak dál.

Ladislav Zahrádka

Absolutní spokojenost. Paní Gondeková je absolutní špička.

Milan Čížek

Ochotná realitní makléřka, vše mi vysvětlila a odpověděla na všechny moje dotazy. Doporučuji ji dalším zákazníkům. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Martin Salinger

Paní Gondeková se vždy chovala profesionálně a díky její zkušenosti, jsme prodali nemovitost za lepší částku, než jsme doufali.

Jitka Haugvicová

Největší luxus, jaký jsme mohli zažít. Naprosto profesionální přístup. Velká pochvala a dík. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Emil Bárta

Komplexní služby, maximální spolehlivost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

S paní Gondekovou jsme spolupracovali již opětovně a opět jen potvrdila své kvality při poskytování nabízených služeb. V budoucnu se na ni kdykoliv rádi s důvěrou obrátíme, neboť vše bylo hladce a v krátkém časovém období vyřízeno k naší spokojenosti.

Lukas Zastera

Vyřízení pronájmu s paní Gondekovou běželo jako na drátkách od prohlídky až do předání. Z její strany zdravý, lidský přístup, pomoc. U některých makléřů jsem se setkal dříve s doslova “vlezlým” přístupem, v případě této realitní makléřky ani náznakem – mohu jen chválit a doporučit!

Karolína Glacová

Naprostá spokojenost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

Spolupráce s makléřkou Janou Gondekovou byla pro nás vlastně i první spoluprací s realitním makléřem vůbec a byli jsme se vším od začátku velmi spokojeni. Přístup paní Gondekové je velmi profesionální a pečlivý, přitom působí velmi lidsky a komunikativně; věříme, že i díky tomuto osobnímu přístupu a nasazení byla naše spolupráce velmi brzy úspěšná.

Kateřina Kučerová

Chci moc pochválit paní Gondekovou. Byla úžasná profesionálka, byla trpělivá, ochotná, nic násilně nevnucovala ani nenabízela, což mnozí před ní dělali a tudíž zákazníka odradili. Už jsem nic kupovat nechtěla (byt jsem nepotřebovala ,chtěla jsem ho na investici), po měsíci setkání s makléři a lidmi ohledně koupi bytu, jsem chtěla vše vzdát. Poslední má schůzka byla právě s paní Gondekovou, která byla skvělá, vše za mě zařídila, vytelefonovala a vyšla mně ve všem vstříc (jsem náročný člověk a mám velmi málo času). Díky ní mám krásný, maličký byt, kde již bydlí rodina od mé kamarádky, jsou spokojeni a já také. Určitě paní Gondekovou doporučím kamarádům, kolegům a známým. Děkuji.

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 112 m2, Praha 9 - Vysočany

Pronájem bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 112 m2, Praha 9 - Vysočany

Vysočany, Praha 9
Hlavní město Praha
17 500 czk / za měsíc
+ zálohy na služby 7.500 Kč/4 os., + elektřina se převádí na nájemce, + kauce 25.000,- Kč