Jana Gondeková

Realitní makléřka Jana Gondeková

Jsem realitní makléřkou, které můžete důvěřovat, a na kterou se můžete spolehnout. Vždy stojím na straně svých klientů. Ke své práci přistupuji s velkou zodpovědností, pečlivostí a osobním přístupem. Spolupracuji pouze s prověřenými odborníky a profesionály. Zajímám se také o Vaše potřeby a názory, aby celý proces prodeje či pronájmu nemovitosti proběhl k Vaší naprosté spokojenosti. Mojí specializací jsou nemovitosti zejména na Praze 5, 6 a na Praze – západ.

Telefon: +420 606 433 370

Web makléře: Jana Gondeková RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Spolupráce s RK RE/MAX Alfa zastoupenou s paní makléřkou Janou Gondekovou naplnila moje očekávání při prodeji rodinného domu. Příprava nemovitosti k prodeji, inzerce s vizualizací vedla k rychlé realizaci prodeje. Všechny administrativní úkony koordinovala s včasnou zpětnou vazbou. Tato její profesionální práce mi umožnila věnovat se plně a bezstarostně svojí práci. Její přístup k práci a klientovi s radostí podstoupím a doporučím všem známým. Za mě a manžela 1*. Paní Gondeková děkujeme. Štěpánka Maňasová
Mohu jen doporučit a bude-li třeba, sama opět ráda a s důvěrou služeb paní Gondekové využiji. S paní Gondekovou jsem spolupracovala již dříve a vždy jsem byla velmi spokojená. Je profesionální, spolehlivá, velmi vstřícná.
Jana Gondeková je skvělá profesionálka v oblasti nemovitostí. Rozumí realitnímu trhu, dokáže poradit a dobře ocenit nemovitost. Navíc je velmi spolehlivá, má příjemné jednání a hájí zájmy svých klientů. Janu doporučuju všem, kdo chtějí svou nemovitost dobře prodat nebo pronajmout.
Mrs. Jana is a true master of the field, everything went smoothly, quickly and the transaction exceeded my expectations. I wish success in not only working life. S. Fundová
Velmi doporučuji paní Gondekovou! Její vystupování je velmi profesionální a přitom lidské a vše bylo vyřízeno velmi rychle a v pořádku! Pokud budu v budoucnu potřebovat řešit pronájem bytu, určitě se na ni velmi ráda obrátím znovu!
Pí. Jana Gondeková je v tom nejlepším slova smyslu profesionálka na svém místě, má dokonalý přehled v oblasti nemovitostí a s tím spojené problematice, její vystupování je jak profesionální, tak i empatické a lidsky velmi příjemné a vstřícné. Na každé jednání přišla připravená na 100% a jakékoliv problémy se vždy snaží řešit rychle, s racionálním přístupem a ochotou. Pokud budeme s manželem ještě někdy prodávat nebo kupovat nemovitost, rozhodně se obrátíme na pí. Janu Gondekovou.Marcela Hortenská
Profesionální služby, osobní přístup, flexibilita. Pokud budu v oblasti realit něco řešit, opět se na paní Gondekovou s důvěrou obrátím.
We were very satisfied with the services of Mrs. Gondek. She explained, advised, arranged everything. She was very kind, helpful and helpful. I can only recommend her services to everyone. Thank you very much.
Rád bych touto cestou poděkoval paní Gondekové za její perfektní služby. Vše skvěle zařídila a vyřešila. Pokud bubu někdy v budoucnu hledat nové bydlení určitě se obrátím přímo na ní. Moc Vám děkuji.
Hodnocení makléře REMAX Alfa - pí. Jana GondekováNa makléřku pí. Gondekovou jsem se obrátila na základě výborných osobních zkušeností z předchozích prodeje nemovitosti.Nyní jsem prodávala rodinný dům v Lysé nad Labem.Smlouvu s makléřkou jsem uzavřela 23. 11. 2020 a nemovitost byla novému majiteli předána 30. 4. 2021. V současné covidové době považuji tento termín za vynikající.Makléřka "připravila" objekt k prodeji velmi zodpovědně a ze mne, jako prodávající, sejmula velké břímě.Zajistila všechny důležité náležitosti, které dle mého názoru, následně velmi pozitivně ovlivnily výši prodejní ceny nemovitosti.Nafocení a následná vizualizace objektu byly prostě skvělé.Pí. Gondeková zařídila a dohlédla na:vyklizení nemovitosti vč. přilehlých špejchárků a garáževymalování všech vnitřních prostordokonalý úklid v nemovitosti - včetně umytí oken, vyčištění koberců a výměna koberce v jedné ložnici, apod.v technické oblasti zařídila zpracování:technického průkazu nemovitostienergetického štítkurevize plynového kotlerevize spalinových cestrevize elektroinstalaceV závěrečné fázi aktivně pracovala na zajištění převodu smluvní dokumentace k odběru elektřiny, plynu a vody na nového vlastníka nemovitosti.Veškerá jednání s makléřkou probíhala vždy ve velmi profesionální, ale přátelské atmosféře. Pí. makléřka zcela naplňuje představy o profesionálním, vstřícném a vysoce erudovaném jednání.Pí. Janu Gondekovou budu rozhodně doporučovat všem svým přátelům a známým, kteří se rozhodnou pro prodej nemovitosti.Ing. Marcela Hortenská
Mrs. Gondekova helped me a lot with the sale of the property. Her friendliness, professionalism, experience, quick action and regular feedback are hard to find nowadays. I will be looking forward to the next cooperation. Thank you
Moc doporučuji paní Gondekovou a moc děkujeme za zprostředkování úžasného bytu. Vždy blesková a vstřícná komunikace a ochota! Vše proběhlo v naprostém pořádku, tudíž velice doporučujeme! 🙂
Paní Gondeková se vyznačuje vysokou profesionalitou, absolutní spolehlivostí, pečlivostí. Dokáže velmi flexibilně reagovat na individuální potřeby klienta. S jejími službami jsem byla vždy velice spokojena.
Velmi dobrá spolupráce,vše profesionální. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat řešit pronájem bytu, určitě se na paní Gondekovou velmi rád obrátím.
The lady did a perfect job. Performed through the sale / transfer process. Exactly, and therefore promptly overcame any obstacles. A real professional. Palec👍🏻
Moc dekuji za naprosto perfektni spolupraci. Pani Gondekova mi opravdu moc pomohla pri koupi nemovitosti a je dukazem toho, ze dobry realitni makler ma sve opodstatneni. Nemohu vynachvalit!
Paní Gondeková , děkujeme za Vaše výtečné makléřské služby.Byl jsem mile překvapen s vaším přístupem a připraveností .S klidným svědomím vás mohu doporučit s vím přátelům.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Specialistka na realitní aukce

Reference

Mario Komoň

Paní Jana Gondeková pro nás zajišťovala prodej nestandardní nemovitosti. Profesionální, rychlý přístup a kompletní zajištění administrativy. Kvalita služeb na velmi vysoké úrovni. Její služby bychom využili opětovně a doporučujeme dále.

Simona Fundová

Paní Jana Gondeková vystupuje velmi profesionálně, celá transakce proběhla rychle a hladce ke spokojenosti všech zúčastněných. S jejím výkonem jsem byla maximálně spokojená.

Helena Horáčková

Paní Gondeková je absolutní profesionál. Její flexibilita, trpělivost, znalecký úsudek a lidský přístup pomohly k oslovení zajemců o koupi, jenž jsem si představovala a posléze k úspěšnému a včasnému prodeji nemovitosti. Díky a jen tak dál.

Ladislav Zahrádka

Absolutní spokojenost. Paní Gondeková je absolutní špička.

Milan Čížek

Ochotná realitní makléřka, vše mi vysvětlila a odpověděla na všechny moje dotazy. Doporučuji ji dalším zákazníkům. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Martin Salinger

Paní Gondeková se vždy chovala profesionálně a díky její zkušenosti, jsme prodali nemovitost za lepší částku, než jsme doufali.

Jitka Haugvicová

Největší luxus, jaký jsme mohli zažít. Naprosto profesionální přístup. Velká pochvala a dík. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Emil Bárta

Komplexní služby, maximální spolehlivost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

S paní Gondekovou jsme spolupracovali již opětovně a opět jen potvrdila své kvality při poskytování nabízených služeb. V budoucnu se na ni kdykoliv rádi s důvěrou obrátíme, neboť vše bylo hladce a v krátkém časovém období vyřízeno k naší spokojenosti.

Lukas Zastera

Vyřízení pronájmu s paní Gondekovou běželo jako na drátkách od prohlídky až do předání. Z její strany zdravý, lidský přístup, pomoc. U některých makléřů jsem se setkal dříve s doslova “vlezlým” přístupem, v případě této realitní makléřky ani náznakem – mohu jen chválit a doporučit!

Karolína Glacová

Naprostá spokojenost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

Spolupráce s makléřkou Janou Gondekovou byla pro nás vlastně i první spoluprací s realitním makléřem vůbec a byli jsme se vším od začátku velmi spokojeni. Přístup paní Gondekové je velmi profesionální a pečlivý, přitom působí velmi lidsky a komunikativně; věříme, že i díky tomuto osobnímu přístupu a nasazení byla naše spolupráce velmi brzy úspěšná.

Kateřina Kučerová

Chci moc pochválit paní Gondekovou. Byla úžasná profesionálka, byla trpělivá, ochotná, nic násilně nevnucovala ani nenabízela, což mnozí před ní dělali a tudíž zákazníka odradili. Už jsem nic kupovat nechtěla (byt jsem nepotřebovala ,chtěla jsem ho na investici), po měsíci setkání s makléři a lidmi ohledně koupi bytu, jsem chtěla vše vzdát. Poslední má schůzka byla právě s paní Gondekovou, která byla skvělá, vše za mě zařídila, vytelefonovala a vyšla mně ve všem vstříc (jsem náročný člověk a mám velmi málo času). Díky ní mám krásný, maličký byt, kde již bydlí rodina od mé kamarádky, jsou spokojeni a já také. Určitě paní Gondekovou doporučím kamarádům, kolegům a známým. Děkuji.

Moje nabídka nemovitostí