Jana Gondeková

Realitní makléřka Jana Gondeková

Jsem realitní makléřkou, které můžete důvěřovat, a na kterou se můžete spolehnout. Vždy stojím na straně svých klientů. Ke své práci přistupuji s velkou zodpovědností, pečlivostí a osobním přístupem. Spolupracuji pouze s prověřenými odborníky a profesionály. Zajímám se také o Vaše potřeby a názory, aby celý proces prodeje či pronájmu nemovitosti proběhl k Vaší naprosté spokojenosti. Mojí specializací jsou nemovitosti zejména na Praze 5, 6 a na Praze – západ.

Telefon: +420 606 433 370

Web makléře: Jana Gondeková RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Paní předvedla perfektní práci. Provedla procesem prodeje/převodu. Přesně, potažmo promptně překonala případné překážky. Pravá profesionálka. Palec👍🏻
Velmi doporučuji paní Gondekovou! Její vystupování je velmi profesionální a přitom lidské a vše bylo vyřízeno velmi rychle a v pořádku! Pokud budu v budoucnu potřebovat řešit pronájem bytu, určitě se na ni velmi ráda obrátím znovu!
Moc dekuji za naprosto perfektni spolupraci. Pani Gondekova mi opravdu moc pomohla pri koupi nemovitosti a je dukazem toho, ze dobry realitni makler ma sve opodstatneni. Nemohu vynachvalit!
Moc doporučuji paní Gondekovou a moc děkujeme za zprostředkování úžasného bytu. Vždy blesková a vstřícná komunikace a ochota! Vše proběhlo v naprostém pořádku, tudíž velice doporučujeme! 🙂
Velmi dobrá spolupráce,vše profesionální. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat řešit pronájem bytu, určitě se na paní Gondekovou velmi rád obrátím.
Pí. Jana Gondeková je v tom nejlepším slova smyslu profesionálka na svém místě, má dokonalý přehled v oblasti nemovitostí a s tím spojené problematice, její vystupování je jak profesionální, tak i empatické a lidsky velmi příjemné a vstřícné. Na každé jednání přišla připravená na 100% a jakékoliv problémy se vždy snaží řešit rychle, s racionálním přístupem a ochotou. Pokud budeme s manželem ještě někdy prodávat nebo kupovat nemovitost, rozhodně se obrátíme na pí. Janu Gondekovou.Marcela Hortenská
Paní Gondeková se vyznačuje vysokou profesionalitou, absolutní spolehlivostí, pečlivostí. Dokáže velmi flexibilně reagovat na individuální potřeby klienta. S jejími službami jsem byla vždy velice spokojena.
Profesionální služby, osobní přístup, flexibilita. Pokud budu v oblasti realit něco řešit, opět se na paní Gondekovou s důvěrou obrátím.
Pani Gondekova mi velice pomohla s prodejem nemovitosti. Jeji vstricnost , profesionalita, zkusenosti, rychle jednani a pravidelna zpetna vazba jsou v dnesni dobe tezko k pohledani. Budu se tesit, na pristi spolupraci. Dekuji
Mohu jen doporučit a bude-li třeba, sama opět ráda a s důvěrou služeb paní Gondekové využiji. S paní Gondekovou jsem spolupracovala již dříve a vždy jsem byla velmi spokojená. Je profesionální, spolehlivá, velmi vstřícná.
Se službami paní Gondekové, jsme byli velice spokojeni.Vše vysvětlila, poradila,zařídila. Byla moc milá, vstřícná a ochotná. Její služby mohu všem, jen doporučit.Děkujeme moc.
Jana Gondeková je skvělá profesionálka v oblasti nemovitostí. Rozumí realitnímu trhu, dokáže poradit a dobře ocenit nemovitost. Navíc je velmi spolehlivá, má příjemné jednání a hájí zájmy svých klientů. Janu doporučuju všem, kdo chtějí svou nemovitost dobře prodat nebo pronajmout.
Paní Jana je skutečným mistrem oboru, vše proběhlo hladce, rychle a transakce předčila mé očekávání. Přeji i nadále úspěchy nejen v pracovním životě. S. Fundová

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně

Reference

Simona Fundová

Paní Jana Gondeková vystupuje velmi profesionálně, celá transakce proběhla rychle a hladce ke spokojenosti všech zúčastněných. S jejím výkonem jsem byla maximálně spokojená.

Helena Horáčková

Paní Gondeková je absolutní profesionál. Její flexibilita, trpělivost, znalecký úsudek a lidský přístup pomohly k oslovení zajemců o koupi, jenž jsem si představovala a posléze k úspěšnému a včasnému prodeji nemovitosti. Díky a jen tak dál.

Ladislav Zahrádka

Absolutní spokojenost. Paní Gondeková je absolutní špička.

Milan Čížek

Ochotná realitní makléřka, vše mi vysvětlila a odpověděla na všechny moje dotazy. Doporučuji ji dalším zákazníkům. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Martin Salinger

Paní Gondeková se vždy chovala profesionálně a díky její zkušenosti, jsme prodali nemovitost za lepší částku, než jsme doufali.

Jitka Haugvicová

Největší luxus, jaký jsme mohli zažít. Naprosto profesionální přístup. Velká pochvala a dík. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Emil Bárta

Komplexní služby, maximální spolehlivost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

S paní Gondekovou jsme spolupracovali již opětovně a opět jen potvrdila své kvality při poskytování nabízených služeb. V budoucnu se na ni kdykoliv rádi s důvěrou obrátíme, neboť vše bylo hladce a v krátkém časovém období vyřízeno k naší spokojenosti.

Lukas Zastera

Vyřízení pronájmu s paní Gondekovou běželo jako na drátkách od prohlídky až do předání. Z její strany zdravý, lidský přístup, pomoc. U některých makléřů jsem se setkal dříve s doslova “vlezlým” přístupem, v případě této realitní makléřky ani náznakem – mohu jen chválit a doporučit!

Karolína Glacová

Naprostá spokojenost. (vyjádření ke službám Jany Gondekové)

Blanka Brzek

Spolupráce s makléřkou Janou Gondekovou byla pro nás vlastně i první spoluprací s realitním makléřem vůbec a byli jsme se vším od začátku velmi spokojeni. Přístup paní Gondekové je velmi profesionální a pečlivý, přitom působí velmi lidsky a komunikativně; věříme, že i díky tomuto osobnímu přístupu a nasazení byla naše spolupráce velmi brzy úspěšná.

Kateřina Kučerová

Chci moc pochválit paní Gondekovou. Byla úžasná profesionálka, byla trpělivá, ochotná, nic násilně nevnucovala ani nenabízela, což mnozí před ní dělali a tudíž zákazníka odradili. Už jsem nic kupovat nechtěla (byt jsem nepotřebovala ,chtěla jsem ho na investici), po měsíci setkání s makléři a lidmi ohledně koupi bytu, jsem chtěla vše vzdát. Poslední má schůzka byla právě s paní Gondekovou, která byla skvělá, vše za mě zařídila, vytelefonovala a vyšla mně ve všem vstříc (jsem náročný člověk a mám velmi málo času). Díky ní mám krásný, maličký byt, kde již bydlí rodina od mé kamarádky, jsou spokojeni a já také. Určitě paní Gondekovou doporučím kamarádům, kolegům a známým. Děkuji.

Moje nabídka nemovitostí

Všechny nemovitosti na prodej