Jak prodat nemovitost v době koronavirové

Předání nemovitosti

I v době koronavirové pomáháme lidem s prodejem nemovitostí. Koronavir zbrzdil fungování lidské společnosti a spolu s ním i realitní trh. Zbrzdil, ale nezastavil.

Lidé, kteří potřebují vyřešit bydlení, sice dokážou odložit své bytové potřeby, ale někteří ne na dlouho.

Bydlení je základní lidská potřeba. Stále se na nás obrací lidé, kteří chtějí koupit nemovitosti. Je jich pochopitelně méně, ale jsou.

Patří mezi ně např. lidé,

  • kteří mají schválenou hypotéku, musí ji vyčerpat, ale nemají ještě vybranou nemovitost.
  • kteří prodali nemovitost a teď musí jinou koupit, aby neskončili na ulici.
  • kteří mají peníze, ale nechtějí je mít v bance, kde jim úspory užírá inflace, a proto stále chtějí investovat do nemovitostí.
  • které koronavir ekonomicky nepostihl a jsou i ti, kteří nyní vydělávají více než předtím. E-shopy, distribuční a rozvážkové firmy nyní vydělávají více, před koronavirem. A pak je tu hodně těch, kteří mají nyní ještě více zakázek, např. programátoři, vývojáři a ti, kteří mohou pracovat z domova.

Přečtěte si také Kompletního průvodce prodejem nemovitosti – Jak prodat nemovitost.

 
Jak prodáváme v době koronaviru?

Bezpečnost na prvním místě

Dodržujeme přísná bezpečností opatření, která jsme shrnuli v Zásadách bezpečné prohlídky.

Vytváříme virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky nám pomáhají prodávat s menším počtem fyzických prohlídek. Podívejte se, jak takové prohlídky vypadají.

Tento byt jsme prodali letos v březnu bez jediné fyzické prohlídky. Kupující měla k našemu makléři důvěru (již se znali) a tak byla ochotna byt koupit pouze na základě této virtuální prohlídky a informací od našeho makléře. Lokalitu sama dobře znala.

Točíme video prohlídky

Tím usnadňuje zájemcům výběr správné nemovitosti a snižujeme počet fyzických prohlídek.

Odhad ceny nemovitosti

Vytváříme půdorysy

Vypracováváme 2D i 3D půdorysy nemovitostí, abychom kupujícím ukázali dispozice nemovitosti ještě před fyzickou prohlídkou nemovitostí. Tím kupujícím usnadňujeme výběr nemovitosti a zároveň minimalizujeme počet zbytečných prohlídek.

Umíme zacílit vaši nemovitost na kupce

Využíváme bezkonkurenční prodejní nástroje, které pomohou vaši nemovitost lépe prodat i v koronavirové době. Přesné cílení vaší nemovitosti na potenciální kupce umíme například díky propracovaným online kampaním nebo automatizovanému párování nabídek a poptávek prostřednictvím MLS systému.

Postaráme se o prodej vaší nemovitosti. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci při prodeji.

Chci více informací o možnostech prodeje

O našich makléřích řekli

Požádali jsme klienty, jestli jsou ochotni se vyjádřit k práci našich makléřů před kamerou. Tady jsou jejich autentické výpovědi. Další reference od klientů najdete na reference.