Jak prodáváme nemovitosti v době COVIDové

Předání nemovitosti

I v době COVIDové pomáháme lidem s prodejem nemovitostí. Podívejte se, jak nyní pracujeme a co můžeme nabídnout i vám.

Doba čtení: 2 minuty

Realitní trh se nezastavil a jen tak zastavit nemůže. Lidé neustále řeše bydlení. Je to primární lidská potřeba. Lidé se rodí, umírají, uzavírají manželství a zase se rozvádějí, nacházejí lepší práce nebo naopak práce ztrácejí a s tím i schopnost splácet hypotéky. S tím vším jsou spojené nákupy a prodeje nemovitostí. A tak intenzivně pracujeme i v době COVIDové a dodržujeme bezpečnostní opatření.

Bezpečnost na prvním místě

Dodržujeme přísná bezpečností opatření, která jsme shrnuli v Zásadách bezpečné prohlídky.

Elektronické uzavírání smluv

Nabízíme našim klientům možnost uzavírat zprostředkovatelské i rezervační smlouvy elektronicky. Tím minimalizujeme osobní kontakt.

Vytváříme virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky nám pomáhají prodávat s menším počtem fyzických prohlídek. Podívejte se, jak takové prohlídky vypadají.

Níže uvedený byt jsme prodali úspěšně bez jediné fyzické prohlídky. Kupující měla k našemu realitnímu makléři důvěru (již se znali) a tak byla ochotna byt koupit pouze na základě této virtuální prohlídky a informací od našeho makléře. Lokalitu sama dobře znala. Prodej bez jediné prohlídky se sice nestává tak často, nicméně prodáváme nemovitosti s menším počtem prohlídek obecně.

Točíme video prohlídky

Tím usnadňuje zájemcům výběr správné nemovitosti a snižujeme počet fyzických prohlídek.

Získejte zdarma odhad ceny nemovitosti

Když zvažujete prodej nemovitosti, je zjištění prodejní ceny nemovitosti jedna z nejdůležitějších informací. Sdělíme vám její cenu zdarma a bez závazků.

Zadejte kontakt, zavoláme vám, zeptáme se vás na pár otázek k nemovitosti a řekneme vám její rámcovou cenu.

Vytváříme půdorysy

Vypracováváme 2D i 3D půdorysy nemovitostí, abychom kupujícím ukázali dispozice nemovitosti ještě před fyzickou prohlídkou. Tím kupujícím usnadňujeme výběr nemovitosti a zároveň minimalizujeme počet zbytečných prohlídek.

Přečtěte si také Kompletního průvodce prodejem nemovitosti – Jak prodat nemovitost.

Umíme zacílit vaši nemovitost na kupce

Využíváme bezkonkurenční prodejní nástroje, které pomohou vaši nemovitost lépe prodat i v COVIDové době. Přesné cílení vaší nemovitosti na potenciální kupce umíme například díky propracovaným online kampaním nebo automatizovanému párování nabídek a poptávek prostřednictvím MLS systému.

Postaráme se o prodej vaší nemovitosti. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci při prodeji.

Chci více informací o možnostech prodeje

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

O našich makléřích řekli

Požádali jsme klienty, jestli jsou ochotni se vyjádřit k práci našich makléřů před kamerou. Tady jsou jejich autentické výpovědi. Další reference od klientů najdete na reference.