5 důvodů, proč prodat nemovitost s RE/MAX Alfa

Proč prodat nemovitost s REMAX Alfa

Prodat nemovitost nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Prodat s námi se vám vyplatí. Proč?

Doba čtení: 2 minuty

1. Z prodeje získáte více peněz

Naši makléři se specializují jen na prodej nemovitostí. Vaši nemovitost připravíme na prodej, kvalitní propagací oslovíme co největší počet zájemců o koupi a nemovitost ukážeme zájemcům v nejlepším světle.

Přesvědčte se také, že nemovitosti umíme dobře prodávat. I po odečtení naší provize vám zůstane více peněz, než kdybyste si nemovitost prodávali sami nebo s průměrným makléřem.

Začněte tím, že se nás zeptáte, za kolik jsme schopni vaši nemovitost prodat.

Získejte zdarma odhad ceny nemovitosti

Když zvažujete prodej nemovitosti, je zjištění prodejní ceny nemovitosti jedna z nejdůležitějších informací. Sdělíme vám její cenu zdarma a bez závazků.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Googlu.

2. Nebudete se muset o nic starat

Když svěříte prodej nemovitosti nám, nebudete se muset o nic starat. Naši makléři zařídí prodej od A do Z. Jedinou vaší starostí bude podepsat smlouvy, zkontrolovat peníze na účtu a předat klíče kupujícímu.

Rádi vám ukážeme, jak vypadají perfektní prodejní služby a jak si klienty hýčkáme.

3. S námi jste v bezpečí

Bezpečí realitní transakce je pro nás maximální prioritou. Proto spolupracujeme pouze s kvalitními právníky a pro úschovy kupních cen doporučujeme jen prověřené advokátní kanceláře a notáře, kteří splňují nadstandardní požadavky.

4. Máme vysoké nároky na makléře

Důvěra je při prodeji nemovitosti velmi důležitá. Proto dáváme velký důraz na poctivost a vysoký morální kredit našich realitních makléřů.

V týmu máme pouze inteligentní makléře, kteří problémy umí řešit, ne vytvářet. Proto vám umíme pomoci i se složitými transakcemi, kde jsou právní či technické vady nebo spory mezi spoluvlastníky. Umíme se postarat i o navazující transakce, jako je prodej jedné a nákup druhé nemovitosti a vše sladit s požadavky financujících bank.

5. Prodej bude rychlý

Když nám svěříte prodej, uvidíte, jak se věci začnou hýbat vpřed. Zapomeňte na makléře, kterým se vůbec nemůžete dovolat a neustále je uháníte. Naši makléři jsou rychlí, proaktivní a budou pro vás na příjmu, kdykoliv budete potřebovat.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte si realitní služby nejvyšší kvality.

Kontaktujte nás

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.