Ing. Dana Rambousková

Realitní makléřka Dana Rambousková

Pokud potřebujete řešit prodej, pronájem, koupi nebo financování nemovitosti na Mělnicku, budu Vám ráda plně k dispozici. Jako realitní a hypoteční makléř, člen realitního týmu Tomáše Valtery, pomáhám spolu s kolegy svým klientům s kompletním průběhem obchodu a mohu převzít dozor nad veškerými úkony tak, abych zajistila bezpečný a pokud možno rychlý a příjemný obchod.

V roce 2018 se mi podařil prodej bytu 3+1 v Neratovicích za doposud nejvyšší realizovanou cenu za m2 u větších bytů dle údajů z katastru nemovitostí v této lokalitě. Ráda překonávám vlastní drobná i větší vítězství, protože právě ta přináší spokojené klienty, kteří ví, že získali mé plné nasazení a maximální péči. Pokud hledáte kupce pro Váš byt nebo dům v oblasti Mělník, Neratovice a okolí, nebo si zde chcete nemovitost pořídit, budu se těšit na spolupráci.

Telefon: +420 734 693 687

Web makléře: Dana Rambousková RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Many thanks to the broker Ing. Dana Rambousková for her great approach and hard work in selling our house. She is a psychologist, designer and a pleasant sensitive person who creates a positive atmosphere when selling real estate❤.She worked with a professional with high commitment. It is very intelligent, helpful and maintains a good atmosphere between sellers and buyers. Mrs. Rambousková worked for us 200%. When selling a property, in the presence of Mrs. Rambousková, the world seems nicer to you. It can create a magical atmosphere from your sometimes gloomy living. Just listen to her and you won't be surprised what will happen by moving, for example, just a few things.Thank you Mrs. Rambousková, it was an unforgettable experience to watch you when something is done and can do it👍.
Jana Ptáčková
Jana Ptáčková
21:00 05 Jun 20

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX

Reference

Lucia Nývltová

Paní Rambousková je úžasný člověk a profesionál. Milá, veselá, šikovná, nabízí spoustu možností, do ničeho člověka nenutí, poradí, pomůže, ochotná a vstřícná. Nejlepší možná volba je ona!

Petr Chocholoušek

Vysoce nadstandardní servis a poradenství. Paní Ing. Rambousková absolutně předčila vše, co jsem od realitního makléře očekával (a to už jsem jich potkal dost). Velmi kvalitní a efektivní zajištění dokumentace, právní i technické stránky nemovitosti a veškerého servisu k absolutní spokojenosti nejen mé, ale i protistrany. Paní mne dokázala informovat o množství věcí, které by mne vůbec nenapadly řešit a zajistit vše potřebné, jak jsem zvolil. Nesmírně oceňuji nezištný a zejména osobní přístup, navíc bez ohledu na čas a volné dny. Obrovskou pomocí pro nás byla i podpora, konzultace a doporučení při výběru a koupi následné nemovitosti, kterou jsme si hledali sami u konkurence.

Moje nabídka nemovitostí